TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC

Kamil Stoch, Peter Prevc i Anders Bardal odebrali medale olimpijskie podczas oficjalnej dekoracji zakończonej przed chwil± w Parku Olimpijskim w Soczi.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Drugi w historii polski mistrz olimpijski w skokach narciarskich odebrał złoty medal z r±k wybitnej lekkoatletki, siedmiokrotnej medalistki olimpijskiej Ireny Szewińskiej. Naszemu najlepszemu skoczkowi gratulował również Gian Franco Kasper, prezydent Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).













Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
piotralski
Dlaczego w 2012 powiewały flagi gdy kibicowali¶my 70 drużynie w rankingu FIFA a teraz gdy mamy 8 miejsce w klasyfikacji medalowej ZIO nigdzie flag nie ma? Wywie¶cie BIAŁO-CZERWONE dla Kamila, Justyny, Zbyszka i wszystkich naszych olimpijczyków!!
(16.02.2014, 13:30)
hustle
bez spacji po ''dne'' , oczywiscie
(11.02.2014, 11:18)
hustle
Juz nie pierwszy juz raz wystepuje tu w roli ''adwokata'' Slowencow, ale co tam, moze nawroce jednego czy drugiego hejtka

http://www.dne vnik.si/sport/skoki/kranjec-je -bil-vecji-kandidat-za-kolajno -kot-jaz

(polecam wlaczyc opcje: tlumaczenie na angielski,nie polski..)
(11.02.2014, 11:13)
PWJ
Dzięki Bogu, szanowne grono uznało, że Stoch zasłużył na ten medal. Już się bałem. Bo medale się zdobywa a potem Janusze decyduj± czy kto¶ na nie zasługuje czy nie.
(11.02.2014, 08:15)
mat
Zreszt±- to jednak nasz, Słowianin... Jako¶ bardziej lubię Słoweńców niż Niemców czy Austriaków (przy całym szacunku dla nich, bo też s± ¶wietni)
(11.02.2014, 02:22)
mat
Co taki hejt na Prevca? Chłopak pokazał, że dużo umie i życzę mu kolejnego medalu... Niekoniecznie złotego ;) Ale nawet, jak się zamieni± miejscami z Kamilem, to dla nas będzie ogromny sukces
(11.02.2014, 02:14)
kratistos
@buchcio i inni

mówiac ze Kamil potrafi utrzymac forme przez caly sezon a Prevc nie, zapominacie o raczej nie optymalnej formie Kamila na Turnieju 4 Skoczni lub posród pierwszych konkursów.
(11.02.2014, 00:02)
kratistos
@bbb

tak jak na przyklad Ahonen
(10.02.2014, 23:58)
fan polskich skoczków
Chciałem tylko pokazać ze Kamil na ni± zasługuje najbardziej i tyle
Dziękuje dobranoc
(10.02.2014, 23:14)
canaletto

Gratulacje.Spełniłe¶ marzenia. Dałe¶ nam tyle rado¶ci.Jeste¶ nasz± dum± narodow±.

....brak słów.
(10.02.2014, 23:08)
zxCVbn
@ alucard, a będziesz o tym za kilka miesięcy pamiętać? Miał j± i tyle na ten temat
(10.02.2014, 23:07)
alucard
Poprawka, Prevc założył koszulkę bo nikt inny nie pojechał do Sapporo, tyle na ten temat. Nie odrobiłby tylu punktów gdyby Kamil skakał.
(10.02.2014, 23:04)
bbb
prevc jak zawsze tryska rado¶ci±
(10.02.2014, 22:57)
Polbank Cup
@ fan skoków narciarskich
Słoweńcy pojechali do Sapporo, bo taki rodzaj przygotowań sobie wybrali. Czy podczas tych konkursów przyznawano mniej punktów bo zawodnicy z czołówki P¦ tam nie jechali? Nie. Zdobył żółt± koszulkę bo miał więcej punków a na każdy z nich uczciwie zapracował. Czy wg Ciebie żeby być pełnoprawnym jej posiadaczem miał odpu¶cić Japonię i wywalczyć j± w Europie ¶ci¶le przy tym pilnuj±c, by jego najwięksi rywale też akurat startowali?
(10.02.2014, 22:07)
fan skoków narciarskich
Ogólnie Stoch w tym sezonie jest najlepszy , prevc nie ma głowy ,ma ¶wietna formę ale nie wytrzymał presji i przegrał z Kamilem o ponad 6 m . Prevc zalorzyl zolta koszulkę przez fart . Stoch co sezon po konkursach w Polsce praktycznie do końca sezonu skacze bardzo dobrze
(10.02.2014, 21:52)
czkawka
Można gdzie¶ obejrzeć ceremonię wręczenia?
(10.02.2014, 21:47)
@ buchcio
Pięknie dziękuję za odpowiedĽ.
(10.02.2014, 21:36)
:-)
@ buchcio. Je¶li uważasz, że srebrny medal Prevca to brak formy. Łoł. No to co by się działo, gdyby miał formę, rozniósłby t± skocznie. Nie Peter jest w formię tyl o ile znam słoweński na stronie ich telewizji czytałam wywiad z nim po konkursie. Petra zjadał strach przed I skokiem - on też jak Stoch miał presję na medal a jest on od Kamila trochę młodszy - i uwierz mi to nie jest łatwe wygrywać czy zdobywać medale je¶li media wci±ż o tym tylko hucz±
(10.02.2014, 21:36)
Polbank Cup
To w jaki sposób zdobywał medale M¦ i IO skoro nie potrafi wytrzymać presji?
Poza tym nie wiadomo jak długo Stoch będzie w formie.
Ogólnie to nie podoba mi się rozdawanie medali przed konkursem czy mówienie, że X na pewno zajmie okre¶lone miejsce, skoki to skoki i wszystko może się tu wydarzyć. Choćby niefortunne l±dowanie czy nagły podmuch wiatru może zniweczyć wszystkie przypuszczenia kibiców. Przykładów naprawdę nie trzeba daleko szukać, niby wszyscy o tym wiemy, ale wydaje się, ze niektórzy jakby o tym zapominaj±...
(10.02.2014, 21:32)
buchcio
ależ oczywi¶cie już wyja¶niam według mnie oczywi¶cie Prevc nie jest jeszcze przygotowany do walki w całym sezonie a Kamil już tak zreszt± Kamil jest na fali wznosz±cej no niby prevc też jest w wysokiej formie ale nie utrzyma tego chyba chociaż nie jestem tego pewny ale serce kibica skoków tak mi podpowiada że to sezon będzie Kamila chociaż na M¦wL wyżej szanse oceniam prevca a nie stocha ponieważ Prevc jest lepszym lotnikiem niż Kamil no ale wszytko się dopiero okaże w praniu jak to mówi±
(10.02.2014, 21:30)
fan polskich skoczków
Prevc nawet nie potrafi wytrzymać presji . teraz wcale nie skacze złe , bo skacze znakomicie skoro zajmuje 2 miejsce na olimpiadzie . po prostu Stich gdy ma formę jest niepokonany :-)
(10.02.2014, 21:22)
@ JankessPL
Musi to na Rusi ale Prevc wygrywać chce.
Porównuj±c Willingen, treningi w Soczi i konkurs olimpijski widać progres, więc może mamy do czynienia z fal± wznosz±c±?
(10.02.2014, 21:01)
JankessPL
@buchcio
Musi nast±pić spadek formy,już były tego efekty w Willingen,Kamil jest z pewno¶ci± na falii wznosz±cej i może być powtórka z zeszłego poziomu
(10.02.2014, 20:46)
@ buchcio
Dlaczego Prevc może nie utrzymać formy do końca sezonu, a Kamil raczej tak? Je¶li można to poproszę o rzeczowy argument a nie życzeniowe podej¶cie fana.
(10.02.2014, 20:35)
zxcvbnm_9999@wp.pl
Czy technika Żyły, że przysiada podczas rozbiegu, z praktycznego punktu widzenia w czym¶ mu pomaga ?
(10.02.2014, 20:29)
buchcio
je¶li chodzi o duż± skocznie to je¶li warunki będ± stabilne dla wszystkich to my¶lę że w tej chwili nikt z Kamilem nie ma szans nawet Prevc zreszt± puchar ¶wiata też pewnie wygra Kamil bo Prevc może nie utrzymać tak wysokiej formy do końca sezonu a Kamil raczej utrzyma więc mogę z pełn± odpowiedzialno¶ci± powiedzieć że to jest i będzie sezon Kamila Stocha :)
(10.02.2014, 20:24)
Mm
Na tym przed ostatnim zdjeciu ten medal Prevca jakis taki bardziej zloty niz Kamila :D
(10.02.2014, 20:17)
uskotko
Widać po całonocnym ¶więtowaniu xD
(10.02.2014, 19:46)
Chomik
Kamil i Anders zadowoleni, a Peter jako¶ tak ¶rednio
(10.02.2014, 19:44)
xD
Wydaje mi sie ze na duzej skoczni zloto zdobedzie prevc jesli wroci do formy z wisly i japonni tam skakal najlepej przy upadku w wisle zajal 5 miejsce to pokazuje ze byl bardzo silny jezeli znowu skupi sie to wygra
(10.02.2014, 19:43)
werka
Podziękujmy Kamilowi!! zapraszam do Akcji "Wywie¶ flagę dla Kamila" szczegóły na fb
(10.02.2014, 18:41)
brws
Brawo Kamil .Licze na powtorke na duzej i w druzynowce .Mam nadzieje że Justyna Kowalczyk , Sylwia Jaskowiec ,Zbigniew Brodka i inni pojda ta droga
(10.02.2014, 18:38)
Zakrza2
Pięknie!;)
Ogl±dałem i aż się wzruszyłem.
(10.02.2014, 18:23)
Fan
Kamil wygraj wszystko do końca sezonu to znaczy Złoto na dużej skoczni IO, Złoto M¦L i 8 konkursów P¦ i wtedy hejterzy z Norwegi Niemiec Austri bed± wypisywac na swoich forach narodowych ze Hofer i Tepes oraz sedzi±wie pomagaj± Polakom jak do do tej pory miało miejsce jak wygrywali Austriacy Finowie Niemcy i Norwedzy pisali.

Dla my¶lacych
(10.02.2014, 18:19)
sdfghy
Bardzo dobrze Kamil!!!
Zdecydowanie zasłużyłe¶ na złoty medal IO!
Oby na dużej skoczni też był medal indywidualny i również drużynowy!
Tak trzymać dalej! :)
(10.02.2014, 18:14)
xpower12
no i git