Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
16
17
18
23
24
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Srebrny medalista igrzysk olimpijskich Peter Prevc z podziwem patrzył, jak Kamil Stoch oddaje skok na miarę mistrzostwa olimpijskiego. Dla Słoweńca drugie miejsce też jest sukcesem.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
- Jestem bardzo zadowolony, wszystko zagrało idealnie. Udało mi się wyeliminować błędy popełniane w ostatnich dniach - mówił Prevc. - Bardziej denerwowałem się przed pierwszym skokiem. Podczas drugiego po prostu chciałem powtórzyć swój występ.

Kolejne słowa wicemistrza olimpijskiego podkre¶laj± wspaniał± atmosferę w słoweńskiej ekipie:

- To jest sukces całego zespołu, zdobyli¶my medal dzięki ciężkiej pracy. Ciężko było opu¶cić Roberta Kranjca, który został w hotelu - przyznał, wspominaj±c o koledze, który wczoraj doznał kontuzji.

Z wyników był zadowolony również Goran Janus. Trener słoweńskiej drużyny miał zawodników na drugim, dziewi±tym i 26. miejscu:

- Gratulacje dla Petera i całej drużyny. Włożyli¶my w ten sukces wiele wysiłku i opłaciło się! Byli¶my pod duż± presj±, teraz możemy odetchn±ć.

Janus podkre¶lił, jak trudno było rywalizować o najwyższe miejsca:

- Nie było łatwo, różnice były minimalne - nie można było pozwolić sobie na błędy - dodał.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
k4loos
@przemek32143
z tymi trzema złotymi to już chyba przesadziłe¶. dawno nikt mnie tak na tym forum nie rozbawił jak ty. i do tego to słowo: "wieże". chyba, że chodziło ci o więcej niż jeden budynek (taki wysoki i w±ski), ale wtedy twój wpis nie miałby sensu. proponuję przed wysłaniem postu jeszcze raz przeczytać swe wypociny.

oczywi¶ci e po cichu liczę na br±z Polaków. co¶ już wyżej to cud
(11.02.2014, 19:55)
Edward
@Kasztelan

dzięki za poprawienie.
rzeczywi¶cie 2 kule i jeden TCS.
Niemniej Peterka miał wielki naturalny talent, nad którym głowili się trenerzy zwłaszcza Niemcy,
jak on odnosi sukcesy.
Gdyby miał poukładane w głowie
to by zdobył o wiele więcej i rz±dził dłużej
(10.02.2014, 17:22)
C.G. Jung
Wedlug Carla Gustava Junga (ojciec psycholgo analitycznej) widzisz w innych to czego u siebie nie znosisz (i nie chesz zobaczyc).
Ci co "pluja" na Prevca lub innych, de facto szczaja do wlasnego gniazda. Ale najwazniejsze ze podnieta jest (tyle ze krotko i zaraz trzeba szukac nowej).
(10.02.2014, 15:53)
hustle
Troche juz nudne staje sie ''upominanie'' oszolomow na tej stronie dla ktorych gesty/miny/brak usmiechu/cytuje''krzywy ryj '' Prevca(news o Kranjcu) to oznaka zawzieto¶ci,cwaniactwca, arogancji Slowencow...ot taka zlosliwosc i zazdrosc Kowalskiego Freuda..


a to co powiedzial sam zainteresowany o Kamilu:

Kamil Stoch skakał w innej lidze? - zapytał Prevca dziennikarz "Dnevnika".

- W zeszłym tygodniu dostali¶my od niego lekcję podczas Pucharu ¦wiata w Willingen [Stoch wygrał tam oba konkursy - red.], teraz to samo stało się w Soczi. Chylę czoła przed tak± seri± niesamowitych skoków. Czapki z głów! To niesamowite, co on robi, można się tylko na nim wzorować.
(10.02.2014, 13:32)
mua
nie rozumiem, sk±d wasze uprzedzenia do Prevcaj. wam nawet posłanie do łagrów by nie pomogło, na "znormalizowanie" myslenia. co wam ten chłopak zrobił? i nie na miejscu jest mowic, ze jest niesympatyczny, moze spojrzcie lepiej na siebie. albo mam lepszy pomysl ; stancie sami przed lustrem i zacznijcie wyzywac te osobe, ktora w niej widzicie. i co? trudno? no tak, bo latwiej obrazic i ponizyc kogos innego tylko nie siebie. co do reakcji Petera to nic nadzywczajnego i strasznego. ludzie ogar!
(10.02.2014, 13:32)
Rocki
Reakcja Prevca była normalna jesli chodzi o niego w Saporro też miał mine jak go Damjan wyprzedził
(10.02.2014, 11:40)
przemek32143
prevc jest jeszcze młodym skoczkiem a już jest dwukrotnym medalist± mistrzostw ¶wiata, wicemistrzem olimpijskim i zdobywc± pucharu ¶wiata w lotach. przednim jeszcze wiele sukcesów ale w tej chwili to stoch jest najlepszy na ¶wiecie i ja wieże że on zdobędzie 3 złota na tej imprezie
(10.02.2014, 10:13)
kasztelan
@Edward

Peterka tylko raz, a nie dwa wygrał TCS. Zrobił to w sezonie 1996/97.

Choć dla mnie to fenomen, że skoczek który w jednym konkursie mógł wygrać, a w drugi nie awansować do serii finałowej, zdobył dwa razy KK.
(10.02.2014, 10:02)
Mm
Dla mnie ta reakcja Prevca wydala się ¶mieszna i mysle ze chcial w ten sposob powiedziec "Ale nas załatwił"
(10.02.2014, 06:12)
:-)
Krul nie panu tylko Pani. A reakcja byla normalna , on poprostu wiedzial ze nie wygra i ze Kamil skacze w innej lidze. A wasze chore nadinpretacje sa zalosne. A takich troll jak wy zawsze bede tepic. Skad wiesz, ze nie pogratulowal, bo ci tego talewizja nie pokazala. Oj zalosnj jestescie.
(10.02.2014, 06:01)
:-)
Demol a znasz go chociaz troche - to ty mylisz ambicje do arogancji. Tyczy sie to jednego i drugiego. Widze ze slownik ci sie klania i przeczytanie obydwu znaczen.
(10.02.2014, 05:58)
pieerzyk
szacun dla Prevca
(10.02.2014, 01:48)
Kuroi
Demol... polać temu panu. :D
¦więta racja... z tym że Gregor trochę się już z arogancj± przyhamował, potrafi pogratulować innemu zawodnikowi sukcesu a kiedy mu nie wyjdzie stara się nie okazywać rozczarowania, tak jak dawniej.

Reakcja Prevca po 2gim skoku Kamila była żałosna... czego on się spodziewał? Stoch musiałby skoczyć chyba 95m +/- żeby oddać mu złoto.
(09.02.2014, 23:43)
Demol
Prevc podobnie jak Gregor należy do grona skoczkow niesympatycznych. Nie należy mylic ambicji z arogancja.
(09.02.2014, 23:26)
Edward
Chyba żartujesz.
Primoż 2x TCS, 2x P¦.
Prevc nie wygrał jeszcze nic.
Jego pierwszy P¦ pod dużym znakiem zapytania.
Na razie ma "tylko"
0-1-1 na M¦ i
0-1-0 na olimpiadzie.
I nie zanosi się na tytuł w Soczi
(09.02.2014, 23:14)
:-)
do wszystkich, a nie uważacie, że on też jest po prostu bardzo ambitny i jak każdemu sportowcowi mu też się marzy złoto. Ludzie jacy wy jeste¶cie do niego uprzedzeni co on wam zrobił. To po prostu, m±dry zdystansowany chłopak maj±cy olbrzymi potencjał i ambicję. On w tym momencie jest już większy od Peterki. Prevc ma medal z IO Peterka nie i na pewno zamiesza na MSL i w P¦ i to jeszcze nie raz
(09.02.2014, 22:49)
mad
@PYTANIE

Prawda.
(09.02.2014, 22:35)
buchcio
zgadzam się tu z tym zdaniem RemigiuszMakrela że Freundowi należy się medal na tej olimpiadzie my¶lę jednak że na dużej skoczni może być mu trudno ponieważ może się czuć trochę załamany t± porażk± dzisiejsz± ale na pewno ma szanse walczyć o 2 lub 3 miejsce bo my¶lę że 1 miejsce to już dla Kamila jest zarezerwowane z tak± form± to nic mu się tam nie powinno stać
(09.02.2014, 22:31)
sebs
@ RemigiuszMakrela

Prev c jest pierwszym specyficznym konkurentem Stocha. Co¶ jak Schmitt, Hannawald dla Małysza. Oczywi¶cie s± Bardal i Schlierenzauer - ale oni jakby poprzedzaj± "erę" Stocha i płynnie do niej weszli. Prevc za¶ wchodzi do gry razem z Kamilem. I powstało co¶ na wzór bezpo¶redniej ich rywalizacji.
(09.02.2014, 22:31)
sebs
"Różnice były minimalne" - mhm, w drugiej lidze skoków. :P
(09.02.2014, 22:27)
ODPOWIED¬
:-)
(09.02.2014, 22:27)
MMM
Prawda.
(09.02.2014, 22:25)
RemigiuszMakrela
Prevc nigdy nie wydaje się zadowolony, on ma zawsze tę sam± minę :D A Stoch powoli staje się dla Prevca tym, kim na IO był Ammann dla Małysza. Pokonał już Kamil Petera na M¦, pokonał na IO, w Pucharze ¦wiata też wiele wskazuje że Stoch wygra przed Prevcem. Choć tam jeszcze poczekajmy. I jeszcze duża skocznia najpierw. Tam bardzo życzyłbym medalu Freundowi za dzisiejszy pech. Go¶ciu od dobrych 3 lat z hakiem jest w dziesi±tce P¦, zawsze solidny, przed każd± imprez± w szerokim gronie kandydatów do zwycięstwa i nigdzie nie może nawet na podium stanać. Tu już my¶lałem że mu się wreszcie uda, to upadł.
(09.02.2014, 22:24)
PYTANIE
PRAWDA, ŻE PKT'Y Z IO NIE MAJˇ WPŁYWU NA PUNKTACJĘ P¦ ?
(09.02.2014, 22:18)
killersn
Jakos nie wydawal sie zadowolony podczas dekoracji, a juz najdobitniej bylo to widac po minie po skoku Kamila... Mimo to gratulacje dla Petera :)
(09.02.2014, 22:16)
Zakrza2
Chyba mamy już odpowiedĽ na pytanie czy Słoweńcy dobrze zrobili lec±c do Sapporo. Prevc pewnie i tak by nie wygrał ze Stochem nawet jakby odpu¶cili, a dzięki temu wskoczył na drugie miejsce generalki, a nawet trochę pocieszył się żółt± koszulk±.
(09.02.2014, 22:14)