Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Sara Takanashi i Ursa Bogataj wygrywały serie treningowe przed zawodami Pucharu ¦wiata kobiet w Hinzenbach. Stosunkowo daleko skakała Magdalena Pałasz.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Pierwsza seria to triumf Takanashi, która - skacz±c na odległo¶ć 90 metrów - nieznacznie pokonała Danielę Iraschko-Stolz (90,5 m). Trzeci wynik rundy, już z większ± strat±, należał do Kaori Iwabuchi (85,5 m).

Magdalena Pałasz poleciała na odległo¶ć 69,5 metra (30. miejsce), natomiast Joanna Szwab uzyskała 62 metry (38.).

Drugi trening to dominacja Japonek - ponownie najlepsza okazała się liderka klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata (84,5 m), natomiast za ni± uplasowała się Yuki Ito (83 m). Trzeci wynik rundy uzyskała Julia Kykkänen (82,5 m). Ze skoku zrezygnowała Iraschko-Stolz.

W drugiej serii Pałasz uzyskała swój najlepszy rezultat dnia - zajęła 21. lokatę, skacz±c na odległo¶ć 71,5 metra. Joanna Szwab była czterdziesta (61,5 m).

W trzeciej serii treningowej najdalej poleciała Ursa Bogataj (89 m), która o 0,8 punktu wyprzedziła Danielę Iraschko-Stolz (84 m). Trzecia była kolejna Słowenka, Maja Vtic (86 m), natomiast dopiero dziesi±ty rezultat uzyskała Takanashi (81 m).

Magda Pałasz (69,5 m) i Joanna Szwab (64,5 m) zajęły lokaty w czwartej dziesi±tce.

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
90.0
65.3
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
90.5
64.7
3
Kaori Iwabuchi
Japonia
85.5
54.8
4
Evelyn Insam
Włochy
82.5
53.6
5
Julia Kykkänen
Finlandia
82.5
52.1
6
Yuki Ito
Japonia
81.0
50.4
7
Katja Pozun
Słowenia
82.5
47.8
8
Anna Haefele
Niemcy
80.0
46.4
9
Irina Avvakumova
Rosja
77.5
44.6
10
Spela Rogelj
Słowenia
78.0
43.9
11
Eva Logar
Słowenia
77.0
43.8
12
Ursa Bogataj
Słowenia
79.0
43.6
13
Katharina Althaus
Niemcy
78.0
43.0
14
Chiara Hoelzl
Austria
78.5
42.9
15
Manuela Malsiner
Włochy
76.0
40.6
16
Anna Rupprecht
Niemcy
75.0
40.1
17
Elena Runggaldier
Włochy
75.0
39.3
18
Ayumi Watase
Japonia
76.5
38.0
19
Ramona Straub
Niemcy
73.0
37.9
20
Katharina Keil
Austria
77.0
36.4
21
Elisabeth Raudaschl
Austria
76.5
36.2
22
Misaki Shigeno
Japonia
75.0
35.1
23
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
72.5
34.3
24
Maja Vtic
Słowenia
71.5
31.2
25
Sonja Schoitsch
Austria
72.0
31.0
26
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
70.5
30.1
27
Daria Grushina
Rosja
67.5
26.0
28
Anastasiya Gladysheva
Rosja
71.5
25.3
29
Yurina Yamada
Japonia
69.5
25.2
30
Magdalena Pałasz
Polska
69.5
24.1
31
Alexandra Kustova
Rosja
68.0
22.6
32
Sofya Tikhonova
Rosja
68.5
21.8
33
Lisa Wiegele
Austria
67.0
20.3
34
Michaela Kranzl
Austria
65.0
16.9
35
Lucie Mikova
Czechy
59.0
15.9
36
Charlotte Mitchell
Kanada
66.0
15.2
37
Julia Huber
Austria
61.5
14.9
38
Joanna Szwab
Polska
62.0
14.4
39
Stefaniya Nadymova
Rosja
62.0
13.1
40
Anja Tepes
Słowenia
61.0
9.7
41
Michaela Rajnochova
Czechy
59.5
7.9
42
Jasmine Sepandj
Kanada
61.5
7.2
43
Bianca Elena Stefanita
Rumunia
55.0
0.0
44
Carina Vogt
Niemcy
DNS
DNS
45
Ulrike Graessler
Niemcy
DNS
DNS
46
Michaela Dolezelova
Czechy
DNS
DNS
47
Barbora Blazkova
Czechy
DNS
DNS

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
84.5
64.1
2
Yuki Ito
Japonia
83.0
60.2
3
Julia Kykkänen
Finlandia
82.5
59.1
4
Elena Runggaldier
Włochy
80.0
56.8
5
Anna Rupprecht
Niemcy
82.0
56.5
6
Katja Pozun
Słowenia
80.0
54.9
7
Katharina Althaus
Niemcy
78.0
54.7
8
Maja Vtic
Słowenia
79.0
52.5
9
Irina Avvakumova
Rosja
79.0
51.8
10
Chiara Hoelzl
Austria
81.0
51.2
11
Anna Haefele
Niemcy
78.0
49.3
12
Elisabeth Raudaschl
Austria
77.0
49.2
13
Eva Logar
Słowenia
77.0
48.9
14
Evelyn Insam
Włochy
74.5
48.1
15
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
77.5
47.2
16
Misaki Shigeno
Japonia
79.0
47.0
17
Kaori Iwabuchi
Japonia
78.0
45.4
18
Spela Rogelj
Słowenia
74.5
43.9
19
Katharina Keil
Austria
75.0
43.4
20
Anastasiya Gladysheva
Rosja
76.5
40.9
21
Magdalena Pałasz
Polska
71.5
39.9
22
Ursa Bogataj
Słowenia
70.5
39.6
23
Manuela Malsiner
Włochy
74.0
39.0
24
Anja Tepes
Słowenia
73.5
38.8
25
Barbora Blazkova
Czechy
73.0
38.6
26
Sofya Tikhonova
Rosja
74.0
36.6
27
Yurina Yamada
Japonia
73.0
36.4
28
Daria Grushina
Rosja
68.5
34.5
29
Ramona Straub
Niemcy
69.0
32.3
30
Ayumi Watase
Japonia
71.0
32.1
31
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
69.0
31.6
32
Sonja Schoitsch
Austria
68.5
30.2
33
Alexandra Kustova
Rosja
67.0
27.4
34
Julia Huber
Austria
69.5
26.4
35
Jasmine Sepandj
Kanada
66.0
24.9
36
Michaela Kranzl
Austria
67.5
23.0
37
Charlotte Mitchell
Kanada
65.5
22.8
38
Michaela Rajnochova
Czechy
62.5
22.4
39
Lisa Wiegele
Austria
63.0
19.3
40
Joanna Szwab
Polska
61.5
14.1
41
Michaela Dolezelova
Czechy
61.0
12.0
42
Lucie Mikova
Czechy
60.0
9.6
43
Bianca Elena Stefanita
Rumunia
50.0
0.0
44
Carina Vogt
Niemcy
DNS
DNS
45
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
DNS
DNS
46
Ulrike Graessler
Niemcy
DNS
DNS
47
Stefaniya Nadymova
Rosja
DNS
DNS

Wyniki III treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Ursa Bogataj
Słowenia
89.0
66.0
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
84.0
65.2
3
Maja Vtic
Słowenia
86.0
64.7
4
Yuki Ito
Japonia
82.0
62.5
5
Chiara Hoelzl
Austria
86.5
62.2
6
Katja Pozun
Słowenia
82.5
59.6
7
Irina Avvakumova
Rosja
76.5
58.1
8
Spela Rogelj
Słowenia
84.0
57.7
9
Eva Logar
Słowenia
80.0
56.6
10
Sara Takanashi
Japonia
81.0
55.1
11
Evelyn Insam
Włochy
81.5
55.0
12
Manuela Malsiner
Włochy
76.0
49.1
13
Elisabeth Raudaschl
Austria
75.0
48.1
14
Ayumi Watase
Japonia
73.5
47.1
15
Elena Runggaldier
Włochy
77.0
46.9
16
Misaki Shigeno
Japonia
77.0
46.6
17
Anja Tepes
Słowenia
73.5
44.4
18
Kaori Iwabuchi
Japonia
75.5
43.0
19
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
72.5
42.2
20
Anastasiya Gladysheva
Rosja
74.5
41.5
21
Barbora Blazkova
Czechy
71.5
41.3
22
Sonja Schoitsch
Austria
74.5
40.2
23
Sofya Tikhonova
Rosja
74.5
39.6
24
Michaela Dolezelova
Czechy
73.0
36.9
25
Daria Grushina
Rosja
72.0
36.2
26
Katharina Keil
Austria
71.5
35.9
27
Stefaniya Nadymova
Rosja
71.5
35.3
28
Yurina Yamada
Japonia
69.0
34.3
29
Charlotte Mitchell
Kanada
72.0
34.0
30
Jasmine Sepandj
Kanada
71.0
33.5
31
Lisa Wiegele
Austria
68.5
29.4
 
Michaela Kranzl
Austria
68.5
29.4
33
Magdalena Pałasz
Polska
69.5
27.4
34
Alexandra Kustova
Rosja
63.5
26.9
35
Joanna Szwab
Polska
64.5
19.8
36
Michaela Rajnochova
Czechy
60.5
17.0
37
Julia Huber
Austria
64.5
16.3
38
Lucie Mikova
Czechy
60.5
12.8
39
Bianca Elena Stefanita
Rumunia
52.0
1.5
40
Carina Vogt
Niemcy
DNS
DNS
41
Katharina Althaus
Niemcy
DNS
DNS
42
Ramona Straub
Niemcy
DNS
DNS
43
Julia Kykkänen
Finlandia
DNS
DNS
44
Ulrike Graessler
Niemcy
DNS
DNS
45
Anna Haefele
Niemcy
DNS
DNS
46
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS
DNS
47
Anna Rupprecht
Niemcy
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
jarek
Brawo dziewczyny ! Trzymam kciuki .
(31.01.2014, 22:27)
borek99
Paradoksalnie musimy chyba trzymać kciuki za jak najmocniejszy wiatr w plecy dla Pałasz - niezależnie od siły i kierunku wiatru skakała tutaj podobnie, ba, w najgorszych warunkach oddała najlepszy skok (II seria) :D
(31.01.2014, 16:58)
Szychu
No no! Pałasz ma szansę na pierwsze pucharowe punkty w karierze i w historii polskich skoków kobiet! Szkoda mi A¶ki, że nie ma formy, ale na pewno obie s± materiałami na dobre zawodniczki. Życzę powodzenia jutro! ;)
(31.01.2014, 16:47)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Hinzenbach: Takanashi i Bogataj najlepsze na treningach
P¦ Hinzenbach: Takanashi i Bogataj najlepsze na treningach

P¦ Hinzenbach: Takanashi i Bogataj najlepsze na treningach

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich