Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC

Zawodnicy, którzy nie startuj± w Mistrzostwach ¦wiata Juniorów, ani nie jad± na zawody Pucharu ¦wiata do Willingen, rywalizowali wczoraj na Wielkiej Krokwi o wyjazd do Planicy, gdzie w ten weekend odbęd± się konkursy Pucharu Kontynentalnego.

Po sprawdzianie na Wielkiej Krokwi Robert Mateja zadecydował, że w składzie znajdzie się czterech jego podopiecznych i trzech zawodników spoza kadry.

Tym samym w Planicy o punkty Pucharu Kontynentalnego będ± rywalizowali Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Miętus, Grzegorz Miętus, Krzysztof Leja, Artur Kukuła, Wojciech G±sienica-Kotelnicki oraz dłużej niewidziany na zagranicznych skoczniach Rafał ¦liż.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Ads
Zawody odwołane. Za dużo ¶niegu
(31.01.2014, 09:26)
Adam
@deam96

Nie ma. Jutro o 18:00 jest spotkanie kapitanów. Lista powinna być około 19:00.
(30.01.2014, 22:35)
deam96
S± gdzie¶ dostępne listy startowe na CoC w Planicy??
(30.01.2014, 20:28)
palusm
Czy kto¶ mógłby zdradzić dlaczego ¦liż jest tak nielubiany przez władze PZN? Bo wszyscy o tym ci±gle pisz±
(30.01.2014, 19:52)
andbal
Przesuniecia w kadrach. Już podczas P¦ w Wi¶le rzucilo się na oczy, że Krzysiowi Miętusowi machał chor±giewk± Mateja a Jasiowi Ziobrze Kruczek. Znaczyłoby to że zamienili się zawodnikami bo jeszcze na pocz±tku było odwrotnie i tak jeszcze widać to na stronie pzn.
(30.01.2014, 19:10)
dad
czemu oni nie bior± Szostoka, a napewno jest lepszy od Kukuły.
(30.01.2014, 18:19)
Maqur
nie oszukujmy sie polacy nie maja 15 mocnych zawodnikow zawodnikow by 7/6 z nich wysyłać na P¦ a reszte na CoC, Polacy maja około 10 zawodnikow którzy cos soba reprezentuyja, 6 z nich jest na P¦, a 4 na M¦J, jak chociaż 1 z nich wejdzie do 30 to bedzie dobrze, licze że Kłusek w końcu sie obudzi bo już w tym sezonie w CoC dawał sobie rade.

Polska Kadra i tak nigdy nie była aż tak mocna jak jest w tym momencie, ale akurat tak wyszło że na ten CoC nie mamy kogo posłać, ale moze ktos zaskoczy.
(30.01.2014, 18:18)
xxxxx1
@ kibic mentalny
tak tak a biela,rutkowski,ruda, zapotoczny i mniej zdolny drugi z kotow to co? pisalem o kontynentalu w jpn.pozdro dzieciaki mam prawo wyrazac swoje zdanie tak jak i wy ;)
(30.01.2014, 17:41)
kibic mentalny
@xxxx1

Wszyscy Polacy, którzy wyst±pili w Sapporo, pojawi± się i teraz - albo w Planicy na CoCu (Miętus, Kłusek), albo wręcz w P¦ w Willingen (Hula).

Zatem o czym mówisz?
(30.01.2014, 17:32)
x1
Naucz się pisać xxxxx1 ! I nie krytykuj wszystkiego!
(30.01.2014, 17:31)
ingrid
czy zawody LOTOS CUP w końcu odbywaj± sie tej zimy ?
(30.01.2014, 17:21)
jola
W jakich zawodach bed± uczestniczyć pozostali skoczkowie : Jakub Kot , Stanisław Biela , Andrzej Zapotoczny , Adam Ruda , Łukasz Rutkowski , Szymon Szostok , Konrad Janota , Mateusz Kojzar , Piotr Mojżesz , Piotr ¦wierczek , Szczepan Kupczak , Łukasz Podżorski , Dawid Kanik , Krystian Gryczuk , Michał Milczanowski , Paweł Słowiok , Sebastian Okas ???
(30.01.2014, 17:20)
gertruda
ilu skoczków rywalizowało o wyjazd na konkursy PK ?
(30.01.2014, 17:16)
jola
jakie wyniki były tego konkursu i ilu skoczków walczyło o te 7 miejsc ?
(30.01.2014, 17:15)
xxxxx1
oho trzeba siegnac gleboko do archiwow i sprawdzic kiedy ostatni raz pzn sfinansowal wyjazd na zagraniczne zawody trzech zawodnikow nienalezacych do ich struktur ; ) widac, ze po ostatnich wynikach w jpn nawet w pznie nie wyczymali i odpuscili dalsze wycziecki niektorym asom
(30.01.2014, 16:53)
Ponurzyca
Czy to zaprocentowała pamięć kibiców ???
Rafał pamiętamy o Tobie.
Wiem, że łatwo nie będzie ale walcz!!!
(30.01.2014, 16:51)
JarekSJ
O proszę, Rafał ¦liż :D
(30.01.2014, 16:44)
JankessPL
No no Kotelnicki,Kukuła i ¦liż jeszcze dać Bachledę i bd dream team
(30.01.2014, 16:39)
kapi
No Rafał daj czadu !!!
(30.01.2014, 16:32)