Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC

W treningach pań w Val di Fiemme wzięło udział tylko 27 zawodniczek. Skakały tylko panie, które maj± wyst±pić w konkursie drużynowym.

Na starcie zabrakło więc m.in. Polek, które wczoraj zakończyły swoje występy na M¦ juniorek. Jutro na belce zobaczymy za to 7 ekip. Francję, Rosję, Niemcy, Austrię, Słowenię, Japonię i Czechy.

W pierwszej odsłonie najdalej skakała Sara Takanashi, w drugiej próbie od Japonki lepsze okazały się Francuzki: Julia Clair i Coline Mattel.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
101.0
61.4
2
Coline Mattel
Francja
94.5
55.4
3
Yuki Ito
Japonia
98.0
54.9
4
Julia Clair
Francja
99.0
54.1
5
Lea Lemare
Francja
91.0
33.9
6
Veronika Zobel
Niemcy
86.0
33.6
 
Anna Rupprecht
Niemcy
86.5
33.6
8
Ursa Bogataj
Słowenia
88.5
33.0
9
Yurina Yamada
Japonia
85.5
30.7
10
Spela Rogelj
Słowenia
83.5
30.4
11
Elisabeth Raudaschl
Austria
84.0
25.4
 
Chiara Hoelzl
Austria
87.5
25.4
13
Melanie Haeckert
Niemcy
78.0
19.3
 
Gianina Ernst
Niemcy
76.5
19.3
15
Daria Grushina
Rosja
81.0
18.6
16
Sofya Tikhonova
Rosja
79.0
17.9
17
Sonja Schoitsch
Austria
79.0
16.6
18
Lisa Wiegele
Austria
77.0
13.5
19
Natalia Solovyeva
Rosja
78.0
12.5
20
Julia Huber
Austria
74.5
6.6
21
Haruka Iwasa
Japonia
72.5
6.5
22
Alexandra Kustova
Rosja
71.5
2.7
23
Stefaniya Nadymova
Rosja
72.0
2.4
24
Marie Hoyau
Francja
74.5
2.1
25
Barbara Klinec
Słowenia
64.5
0.0
 
Michaela Rajnochova
Czechy
66.0
0.0
 
Lucie Mikova
Czechy
70.0
0.0
28
Nina Lussi
USA
DNS
DNS
29
Emilee Anderson
USA
DNS
DNS
30
Erja Zelger
Szwajcaria
DNS
DNS
31
Anja Javorsek
Słowenia
DNS
DNS
32
Bianca Elena Stefanita
Rumunia
DNS
DNS
33
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS
DNS
34
Joanna Szwab
Polska
DNS
DNS
35
Magdalena Pałasz
Polska
DNS
DNS
36
Anna Odine Stroem
Norwegia
DNS
DNS
37
Maren Lundby
Norwegia
DNS
DNS
38
Katharina Althaus
Niemcy
DNS
DNS
39
Susanna Forsstroem
Finlandia
DNS
DNS
40
Michaela Dolezelova
Czechy
DNS
DNS
41
Barbora Blazkova
Czechy
DNS
DNS
42
Jasmine Sepandj
Kanada
DNS
DNS
43
Charlotte Mitchell
Kanada
DNS
DNS
44
Manuela Malsiner
Włochy
DNS
DNS
45
Veronica Gianmoena
Włochy
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Julia Clair
Francja
96.0
59.5
2
Coline Mattel
Francja
94.0
59.0
3
Sara Takanashi
Japonia
95.5
56.7
4
Yuki Ito
Japonia
93.5
53.3
5
Anna Rupprecht
Niemcy
92.0
49.7
6
Spela Rogelj
Słowenia
90.5
44.7
7
Veronika Zobel
Niemcy
87.0
43.7
8
Ursa Bogataj
Słowenia
88.5
43.0
9
Melanie Haeckert
Niemcy
84.0
35.1
10
Sofya Tikhonova
Rosja
83.0
32.5
11
Gianina Ernst
Niemcy
82.5
31.4
12
Chiara Hoelzl
Austria
80.5
30.5
13
Yurina Yamada
Japonia
81.0
30.2
14
Elisabeth Raudaschl
Austria
81.0
30.0
15
Lea Lemare
Francja
81.0
29.6
16
Haruka Iwasa
Japonia
81.0
27.3
17
Daria Grushina
Rosja
77.5
21.5
18
Alexandra Kustova
Rosja
76.0
20.8
19
Natalia Solovyeva
Rosja
75.5
19.1
20
Sonja Schoitsch
Austria
74.0
19.0
21
Lisa Wiegele
Austria
73.0
18.5
22
Barbara Klinec
Słowenia
76.0
16.6
23
Marie Hoyau
Francja
74.0
15.8
24
Julia Huber
Austria
71.5
13.4
25
Lucie Mikova
Czechy
67.5
10.5
26
Stefaniya Nadymova
Rosja
71.0
9.5
27
Michaela Rajnochova
Czechy
65.5
5.1
28
Nina Lussi
USA
DNS
DNS
29
Emilee Anderson
USA
DNS
DNS
30
Erja Zelger
Szwajcaria
DNS
DNS
31
Anja Javorsek
Słowenia
DNS
DNS
32
Bianca Elena Stefanita
Rumunia
DNS
DNS
33
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS
DNS
34
Joanna Szwab
Polska
DNS
DNS
35
Magdalena Pałasz
Polska
DNS
DNS
36
Anna Odine Stroem
Norwegia
DNS
DNS
37
Maren Lundby
Norwegia
DNS
DNS
38
Katharina Althaus
Niemcy
DNS
DNS
39
Susanna Forsstroem
Finlandia
DNS
DNS
40
Michaela Dolezelova
Czechy
DNS
DNS
41
Barbora Blazkova
Czechy
DNS
DNS
42
Jasmine Sepandj
Kanada
DNS
DNS
43
Charlotte Mitchell
Kanada
DNS
DNS
44
Manuela Malsiner
Włochy
DNS
DNS
45
Veronica Gianmoena
Włochy
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Maxi kinng
Nie widze innego wyjscia niż:
1. JPN
2. FRA
3. GER
4. SLO
5. AUT
ale i tak przegapilem czas typowania gdzie punkty mnozone sa x2 wiec duzo nie zdobede :p
(29.01.2014, 23:32)
akasals
jak typujecie, pomimo slabych występów na treningach ja daje
1. GER
2. JPN
3. FRN
4. SLO
5. AUT

Co do Niemek to maja jako jedyna drużyna 4 równe zawodniczki, które na ogół nie psuj± skoków, w Japonii wiadomo Takanashi i Ito bardzo mocne, a Yamada potrafi skoczyć dobrze, ale przeplata też wpadkami, a Iwasa znacznie odstaje od swych rodaczek. Francuski maj± bardzo mocn± Mattel i Clair, a pozostałe też podobnie ja w Jaaponii tylko u nich ta czwarta znacznie gorsza i dlatego u mnie s± nr 3. Słowenki też nie równo, choć zawsze s± te dwie w TOP 10- 15. Austria znacznie słabsza, może Rosjanki je wyprzedz± jeszcze, bo tak jak skacz± to 5 miejsca nie maj± na 100%.
(29.01.2014, 19:23)
a
a ja dałem: niemcy, AJponia, Niemcy, Słowenia, Austria,... szkoda, bo nie wiedziałem, że Lemare bedzie tak równo skakać,
(29.01.2014, 19:04)
Bartek
@ew
bo to nie bior± udziału w konkursie drużynowym
(29.01.2014, 18:29)
ew
Czemu tyle zawodniczek nie startuje na treningach?
(29.01.2014, 18:08)
...
Noty:

Japonia 153,5
Francja 145,1
Niemcy 105,8
Austria 80,9
Słowenia 64,3 (bez Javorsek)
Rosja 51,7
Czechy
(29.01.2014, 16:36)
...
Będzie ciekawie jutro, odległo¶ciowo pierwszy trening wygrały Francuzki nieznacznie przed Japonkami, póĽniej długo nic i Niemki na równi z... Austriaczkami.
(29.01.2014, 16:30)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
M¦J: Takanashi i Clair najlepsze na treningach
M¦J: Takanashi i Clair najlepsze na treningach

M¦J: Takanashi i Clair najlepsze na treningach

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich