TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Jutro o godz. 5:00 odbędzie się dodatkowy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Sapporo. Ł±cznie zatem w Kraju Kwitn±cej Wi¶ni rozegrane zostan± aż cztery konkursy.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Barw biało-czerwonych bronić będ± Jakub Kot, Stanisław Biela, Andrzej Zapotoczny, Adam Ruda, Grzegorz Miętus, Łukasz Rutkowski oraz Krzysztof Leja.

Liderem klasyfikacji generalnej CoC jest Manuel Poppinger, który wyprzedza swoich rodaków Hayboecka i Fettnera.

Konkurs odbędzie się w ramach rekompensaty za odwołane zawody w Wi¶le.

Puchar Kontynentalny Sapporo 2013/2014
 
16 stycznia 2014 (czwartek)
0:30
odprawa techniczna
2:30
oficjalny trening
5:00
konkurs indywidualny
 
17 stycznia 2014 (pi±tek)
2:00
seria próbna
3:00
konkurs indywidualny
9:00
oficjalny trening
 
18 stycznia 2014 (sobota)
2:00
seria próbna
3:00
konkurs indywidualny
 
19 stycznia 2014 (niedziela)
2:00
seria próbna
3:00
konkurs indywidualny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
DragonL
Fettner miał trenować, a był w Courchevel, więc wszystko możliwe
(15.01.2014, 22:01)
konrad041997
Witam. Austria będzie w Sapporo?
(15.01.2014, 21:49)
karol_w2
A my¶lisz , że fetner bedzie skakał w Saporro ?
(15.01.2014, 21:44)
DragonL
Japan:
Takanobu Okabe
Kenshirô Itô
Daito Takahashi
Shűsaku Hosoyama

Nationale Gruppe / National Group (nur/only 17.01. /18.01):
Shô Suzuki
Hiroaki Watanabe
Yukiya Satô
Junshirô Kobayashi
Rikuta Watanabe
Shôhei Tochimoto
Kazuya Yoshioka
Shôtarô Hosoda

jeszcze brakuje Austrii i Słowenii
(15.01.2014, 21:41)
karol_w2
A Austriacy ?
(15.01.2014, 21:32)
JankessPL
Dziękuję serdecznie DragonL,odwalasz kawał dobrej roboty
(15.01.2014, 21:17)
DragonL
Aktualna lista

Deutschland/Germany:
Karl Geiger
Pius Paschke
Danny Queck
Daniel Wenig
Markus Eisenbichler
Jan Mayländer

Finnland/Finland:
Sami Heiskanen
Sebastian Klinga
Sami Niemi

Griechenland/Greece:
Nico Polychronidis

Norwegen/Norway:
Simen Key Grimsrud
Joachim Hauer
Vegard Swensen

Polen/Poland:
Jakub Kot
Stanislaw Biela
Lukasz Rutkowski
Krzysztof Leja
Andrzej Zapotoczny
Grzegorz Mietus
Adam Ruda

Rumänien/Romania:
Robert Tatu
Iulian Pitea
Eduard Torok

Schweiz/Switzerland:
Pascal Egloff
Pascal Kälin
Marco Grigoli

USA:
Nick Alexander
Chris Lamb
Mike Glasder
Anders Johnson
(15.01.2014, 20:01)
kubu¶
@Krzaczus
Kantyka zast±pi Wolnego w Zakopanem
(15.01.2014, 19:40)
JankessPL
Podobno Austriacy i Norwedzy wysłali po 3 zawodników,szukałem i szukałem i nigdzie nie mogę znaleĽć kto jeszcze jedzie.Może niezawodny DragonL ma jakie¶ info?
(15.01.2014, 18:46)
Dest
Jest gdzies lista startowa ?
(15.01.2014, 18:26)
Krzaczus
Dziwi brak Kantyki może wystapi za kogos w P¦ w Zakopanem.Natomiast jesli chodzi o zawodnikow ktorzy w Pk wystapia to jesli jakis zawodnik nie zdobedzie zdobedzie w tym maratonie w Sapporo żadnych punktó to nie powinien nigdzie jezdzic.Bo w takich zawodach nisko obsadzonych to nawet turek jest w stanie punkty zdobyc wiec dla Polaka powinno byc to rzecza oczywista lecz wiadomo jak to jest z naszymi i napewno sie ktos znajdzie co punktow nie zdobedzie
(15.01.2014, 15:40)
Rocki
W ogole bedzie jakas transmisja tego w tv
(15.01.2014, 15:10)
korus
Typerzy chyba nockę zarwi± :P
(15.01.2014, 15:02)
Tytus
Z Polakow mysle że Jakub Kot cos pokaze Biela i Grzesiu 30 powinna byc reszta trudno wyczuc ale to sa zawody w Japonii gdzie duza czesc zawodnikow nie jedzie wiec kazdy ma szanse zapunktowac .A jesli jakis nasz zawodnik bły¶nie tutaj forma to powinien zostac tu na P¦ przynajmniej nie bedzie problemu z przestawieniem sie z strefa czasowa
(15.01.2014, 14:59)
matt
Aż 4 konkursy w sapporo no ciekawie,, Trójka finóKlinga,Heiskanen,Niemi chyba beda startować aż w 6 konkursach bo chyba na ps zotsaj± z tego co mi wiadomo
(15.01.2014, 14:16)
JankessPL
Ciekawy bd typer,mało osób typowało,nikt nie bd miał premii,ja osobi¶cie liczę na 3 zwycięstwo,na pewno można zyskać,chociaż wyniki powyżej 100 bd bardzo trudne do osi±gnięcia
(15.01.2014, 12:24)
JankessPL
@sebastian0506
Finnland/Fi n land:
Sami Heiskanen
Sebastian Klinga
Sami Niemi

Norwegen/Norway :
Simen Key Grimsrud
Joachim Hauer
Vegard Swensen

Rumänien/Roma nia:
Robert Tatu
Iulian Pitea
Eduard Torok

Schweiz/Switzer land:
Pascal Egloff
Pascal Kälin

USA:
Nick Alexander
Chris Lamb
Mike Glasder
Anders Johnson
(15.01.2014, 12:22)
sebastian0506
Znane s± jakie¶ wstępne składy?
(15.01.2014, 11:51)
SZEFO
na innej stronie sportowej podaj± taka informacje
(15.01.2014, 11:44)
Paweł Stawowczyk
@SZEFO - Ľródło masz?
(15.01.2014, 11:37)
SZEFO
Barw biało-czerwonych na drugoligowych zmaganiach w Kraju Kwitn±cej Wi¶ni bronić będ± Jakub Kot, Stanisław Biela, Andrzej Zapotoczny, Adam Ruda, Grzegorz Miętus, Łukasz Rutkowski oraz Leja
(15.01.2014, 11:03)
FAREN
Sansa dla Rumunów, Holendrów na punkty :) kto wie może też dla którego¶ z Turków. Licze że Nico Polychronidis też się tu pojawi zarówno na COC jak i P¦
(15.01.2014, 11:02)
Wojtek
No cóż, szansa dla słabszych zawodników na zapewnienie sobie możliwo¶ci startów w P¦
(15.01.2014, 10:47)
Adam
Szkoda, ze wiosenna aura nie pozwoliła na rozegranie konkursów w Wi¶le.
(15.01.2014, 10:46)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Dodatkowy konkurs CoC w Sapporo
Dodatkowy konkurs CoC w Sapporo

Dodatkowy konkurs CoC w Sapporo

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »