Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k

Alexander Stöckl postanowił, że podczas pucharowych zmagań w Polsce zobaczymy czołowych norweskich zawodników.

Po nieobecno¶ci w Tauplitz/Bad Mittendorf powróc± Anders Bardal, Anders Jacobsen i Tom Hilde, którzy w ostatnim czasie skupili się na bardziej indywidualnych przygotowaniach do sezonu.

- Bardal i Jacobsen s± dodatkowo głodni skoków po tygodniu treningu fizycznego. To będzie interesuj±ce zobaczyć, co mog± teraz zrobić, nie mówi±c już Tomie, który robił najróżniejsze rzeczy podczas swojego treningu - stwierdził Stöckl.

W sumie na polskich skoczniach zobaczymy siedmiu Norwegów - poza Bardalem, Jacobsenem i Hilde walczyć o punkty Pucharu ¦wiata, jak i miejsce w olimpijskim składzie, będ± Anders Fannemel, Robert Johansson, Rune Velta i Daniel André Tande.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Romek
DragonL, przecież wiem, przecież napisałem ze teoretycznie we wisle jest w 10 co nie
(14.01.2014, 20:48)
DragonL
Romek, Żyła się nie musi kwalifikować to juz pewne, bo nie ma Japończyków
(14.01.2014, 20:44)
DragonL
Lista była na dany moment Słowenia wystawia mocn± ekipe - jest juz artykuł na portalu, ma nie być Japonii oraz Ammanna a być może w ogóle Szwajcarów, ze znanych jeszcze Ahonnena
(14.01.2014, 20:43)
Adam
@borek99

To o której godzinie?
(14.01.2014, 20:32)
borek99
@Adam
Jak to nie ma potwierdzonej informacji? Wystarczy wej¶ć w kalendarz na stronie FISu, gdzie jak byk stoi, że będ± 4 konkursy PK w Sapporo...
(14.01.2014, 20:29)
desio
najlepiej gdyby nikogo nie bylo, ale co to za rywalizacja wtedy? prevc bedzie w sapporo. moze sie okazac ze ammann, schliri i bardal tez. wtedy kamil wyleci nawet z podium P¦. osobicie wcale nie uwazam ze nalezy koncentrowac sie tylko na ZIO.
(14.01.2014, 20:23)
limakos7
mogło by jeszcze kogo¶ nie być
(14.01.2014, 20:15)
Romek
Żyła jest w 10 toretycznie....bo nie startuje Morgi Ammann Kasai i Takeuchi
(14.01.2014, 20:13)
a
Wiecie juz co¶ czy Ammann i Kasai będzie w Zakopanem... oby nie, bo Kasai na pewno w Sapporo 2 razy stanie na podium, z ta form± i prz słabej obsadzie w Japoni boję się, że może nawet wygrać 2x i wyprzedzi Kamila w P¦
(14.01.2014, 20:12)
limakos7
może take uchi czy jako¶ tak
(14.01.2014, 20:11)
a
jakby jeszcze jaki¶ zawodnik z top 13 (NA WISŁE) nie przyjechał to by pioterk miał pq
(14.01.2014, 20:10)
Romek
Nie bedzie w Wi¶le Ammanna i Kasai
(14.01.2014, 20:10)
desio
w dzienniku zachodnim pisali niedawno ze ammann i japonczycy odpuszczaja wisle ( nie wiem jak z zakopanem). natomiast slowency raczej wystartuje, przynajmniej tak na konkurencyjnym serwisie mozna w komentach wyczytac. w najmocniejszym skladzie oczywiscie. faworyci: prevc, schliri, diethart, bardal, stoch.
kolejnosc przypadkowa :) licze na kamila, tak mocno jak nigdy - bedzie albo wielka euforia albo wielkie rozczarowanie...
(14.01.2014, 20:09)
Aga
wła¶nie nikogo ze Słowenii nie będzie, czemu ? czy lista skoczków jest nie pełna?
(14.01.2014, 20:06)
desio
a Słowenia? i Ammanna w końcu też nie będzie?
(14.01.2014, 20:02)
lipek
A Simon będzie?
(14.01.2014, 20:01)
DragonL
już o 13tej był znany skład Norwegów
a oto pozostałe potwierdzone składy:
Deutschland/German y:
Richard Freitag
Severin Freund
Marinus Kraus
Michael Neumayer
Andreas Wank
Andreas Wellinger

Finnland / Finland:
Anssi Koivuranta
Olli Muotka
Lauri Asikainen
Ville Larinto

Frankreich/Fr ance:
Vincent Descombes Sevoie
Ronan Lamy Chappuis
Alexandre Mabboux

Italien/Italy:
R oberto Dellasega
Sebastian Colloredo
Andrea Morassi (nur/only Zakopane)
Davide Bresadola (nur/only Zakopane)

Kanada/Cana da:
Mackenzie Boyd-Clowes

Norwegen/Norway:
Robert Johansson
Anders Bardal
Anders Fannemel
Tom Hilde
Anders Jacobsen
Rune Velta
Daniel André Tande

Österreich/Aust ria:
Gregor Schlierenzauer
Andreas Kofler
Wolfgang Loitzl
Manuel Poppinger
Stefan Kraft
Michael Hayboeck
Thomas Diethart

Polen/Poland :
Kamil Stoch
Piotr zyla
Maciej Kot
Jan Ziobro
Klemens Muranka
Krzysztof Biegun
Dawid Kubacki
Aleksander Zniszczol
Stefan Hula
Bartlomiej Klusek
Krzysztof Mietus
Jakub Wolny

Russland/Russia :
Anton Kalinitschenko
Mikhail Maksimochkin
Ilja Rosliakov
Alexander Sardyko

USA:
Pete r Frenette
(14.01.2014, 19:57)
Adam
Nie ma potwierdzonej informacji o dodatkowym konkursie w Sapporo
(14.01.2014, 19:49)
Maqur
ciekawie jak sie bed± spisywać, o Bardala chyba możemy być spokojni, o Jacobsena my¶le że też, podczas TCS forma szła w góre, a Hilde to wielka zagadka ale skoro jedzie na P¦ to my¶le że pomogły mu treningi, w drużynówce mog± być groĽni :)
(14.01.2014, 19:34)
SebaPok
a może kto¶ informacje kto wg pojechał z licz±cych się skoczków na ten PK do Sapporo ??
(14.01.2014, 19:31)
stefan
Redakcja często czego¶ nie wie.
(14.01.2014, 19:15)
borek99
Redakcja chyba nie zauważyła, ale w Sapporo odbędzie się w czwartek dodatkowy konkurs PK w miejsce odwołanych konkursów w Wi¶le ;)
(14.01.2014, 19:08)