Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC

Trener Alexander Pointner nominował siedmiu skoczków, którzy pojawi± się na skoczniach w Wi¶le i Zakopanem. Do składu powraca zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni - Thomas Diethart.

Po odpoczynku od Pucharu ¦wiata rozgrywanym na skoczni mamuciej, Thomas Diethart powróci do rywalizacji o kryształow± kulę. Mie¶ci się w czołowej dziesi±tce, więc nie musi przechodzić kwalifikacji.

Oprócz niego w ekipie Austrii znaleĽli się: Gregor Schlierenzauer, Wolfgang Loitzl, Andreas Kofler, Stefan Kraft, Michael Hayboeck oraz Manuel Poppinger. Ze składu wypadł zatem Martin Koch, który dostał swoj± szansę na Kulm, gdzie nie błysn±ł form±. 31-letni zawodnik, znany z daleki lotów, zaj±ł tylko 18 i 28 miejsca.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Sebek99pl
@legol
Pisz w 1 os. l.poj. a nie w 1 os. l.mn. bo mnie to wkurza :) Diethart na koniec P¦ może być nawet na podium generalki jak będzie tak skakał jak w TCS.
(15.01.2014, 16:56)
SimonBox
Znane sa sklady Słowenii Niemiec Japonii na P¦ w Polsce?
(14.01.2014, 18:33)
stru¶
chodzi o to ze ktos patrzac na klasyfikacje generalna z zeszlego sezonu moze dojsc do wniosku ze Estonczyk Nurmsalu byl w 50- tce najlepszych skoczkow swiata. ale to nie prawda bo gdyby startowalo wiecej austriakow czy norwegow to z pewnoscia wiecej zawodnikow znalazlo by sie przed nim.
(14.01.2014, 17:14)
legol
Tam gdzie jego miejsce czyli w PK.
Widac ze Gregor wraca do formy, pokazal to na lotach w Kulm.Miejmy nadzieje ze jego dyspozycja bedzie rosla a w Wisle juz pokaze klase i stanie na podium a w samych Igrzyskach zobaczymy juz Gregora na wlasciwym poziomie bo dotychczasowe wystepy byly jak na takiego skoczka przecietne w tym sezonie.Co do Polaków to obok Gregora w Wisle chcialbym widziec na podium dwojke Stoch i jeszcze jednego, do wyboru do koloru.Moze byc Muranka albo Biegun.
(14.01.2014, 15:59)
Przemek Prezes :D
a gdzie Fettner?
(14.01.2014, 15:13)
Samo
@kaka21
Może najpierw nim napiszesz co zastanów się czy jeste¶ pewna czy może jeste¶ ciekaw.
(14.01.2014, 13:11)
kaka21
ee tam jestem pewna ze z igrzysk nici.... jestem pewna.
ale, ciekaw jestem koflera..;]
(14.01.2014, 10:27)
onara
Poniższy pomysł z kwotami startowymi jest ZŁY.
(14.01.2014, 10:19)
alucard
Dlaczego wyższe kwoty ? Polacy na TCS nie mieli 10-12 zawodników a jeste¶my na 3 miejscu puchar unarodów.
(14.01.2014, 09:50)
stru¶
wedlug mnie kwoty startowe powinny byc znacznie wyzsze. przyznawane na innych zasadach. najlepsze kraje (norwegia, niemcy austria, moze polska) powinny miec limit 10-12 zawodnikow a slabsze troszke mniej. na kazdych zawodach mielibysmy ponad 100 uczestnikow. kwalifikacje trzeba byloby przeprowadzaj w szybszym tempie ale to jest mozlliwe. poza tym mialy by one wiecej sensu bo nie liczylo by sie ilu trzeba wyprzedzic ale ilu moze w konkursie wystapic bo nie byloby o to tak latwo
(14.01.2014, 08:24)
5pm
Sprzeda auto z TCS i za te pieni±dze zrobi sobie takie zęby, że będzie miał u¶miech jak Clooney. ;) A tak na poważnie to wydaje mi się, że nie obchodzi go za bardzo co ludzie o nim my¶l± i trzeba go za to chwalić.
(14.01.2014, 08:04)
no1special
@mc

dosłownie czarny KOŃ :-)
(14.01.2014, 07:53)
mc
czyżby czarny koń IO?
(14.01.2014, 02:29)