Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC

Rok Justin wygrał pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Courchevel. W czołowej dziesiątce uplasowało się dwóch reprezentantów Polski.

Justin w pierwszej serii uzyskał 97 metrów i plasował się na drugim miejscu z niewielką stratą do Piusa Paschke (ta sama odległość). W drugiej rundzie role się odwróciły - Słoweniec uzyskał 93 mi to on ostatecznie triumfował.

Paschke, lądując na 92 metrze, zajął drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium stanął natomiast reprezentant gospodarzy Ronan Lamy Chappuis (96 i 94,5 m).

W czołowej dziesiątce znalazło się dwóch Polaków - Aleksander Zniszczoł zajął piąte miejsce, skacząc na odległość 95 i 92 metrów, natomiast Bartłomiej Kłusek był dziesiąty (93,5 i 90,5 m). Punkty do klasyfikacji generalnej CoC wywalczył jeszcze Jakub Wolny (24. - 93 i 86,5 m), natomiast poza finałem znaleźli się Przemysław Kantyka (36.), Stefan Hula (44.), Krzysztof Miętus (50.) i Stanisław Biela (52.).

W trakcie całego konkursu panowały dość trudne warunki - wiał tylny wiatr o sile przekraczającej 1 m/s.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Rok Justin
Słowenia
97.0
93.0
267.6
2
Pius Paschke
Niemcy
97.0
92.0
266.7
3
Ronan Lamy Chappuis
Francja
96.0
94.5
266.3
4
Daniel Wenig
Niemcy
95.0
92.5
259.8
5
Aleksander Zniszczoł
Polska
95.0
92.0
258.4
6
Karl Geiger
Niemcy
93.5
92.5
257.4
7
Robert Hrgota
Słowenia
92.0
92.5
254.4
8
Simen Key Grimsrud
Norwegia
96.0
91.0
253.9
9
Jan Maylaender
Niemcy
93.0
90.5
250.8
10
Bartłomiej Kłusek
Polska
93.5
90.5
250.5
11
Manuel Fettner
Austria
90.5
92.0
249.0
12
Markus Eisenbichler
Niemcy
92.0
91.5
248.0
13
Danny Queck
Niemcy
94.0
91.5
247.7
14
Clemens Aigner
Austria
92.5
90.0
247.6
15
Daniel Huber
Austria
94.0
90.5
247.2
16
Markus Eggenhofer
Austria
93.5
88.0
245.2
17
Andraz Pograjc
Słowenia
91.5
89.5
245.1
18
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
93.5
88.5
243.5
19
Markus Schiffner
Austria
92.5
89.0
243.4
20
Mitja Meznar
Słowenia
93.5
89.5
243.3
21
Seou Choi
Korea Pd.
93.0
88.0
242.9
22
Miran Zupancic
Słowenia
91.0
89.5
240.7
23
Gasper Bartol
Słowenia
90.5
89.5
240.4
24
Jakub Wolny
Polska
93.0
86.5
239.0
25
Miika Ylipulli
Finlandia
91.5
89.0
236.9
26
Anze Semenic
Słowenia
92.0
88.5
235.4
27
Santeri Ylitapio
Finlandia
93.0
86.0
235.0
28
Anders Johnson
USA
90.0
87.0
233.0
29
Marco Grigoli
Szwajcaria
90.0
84.0
228.7
30
Andrea Morassi
Włochy
90.0
84.0
227.3
31
Florian Altenburger
Austria
89.0
 
118.6
32
Matjaz Pungertar
Słowenia
89.5
 
117.9
33
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
88.5
 
117.0
34
Alexandre Mabboux
Francja
88.0
 
115.0
35
Mika Kulmala
Finlandia
88.0
 
114.7
36
Przemysław Kantyka
Polska
88.0
 
113.7
37
David Unterberger
Austria
90.5
 
113.5
38
Michael Glasder
USA
87.0
 
113.3
 
Pascal Egloff
Szwajcaria
86.0
 
113.3
 
Maximilian Mechler
Niemcy
87.5
 
113.3
41
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
87.0
 
113.1
42
Kevin Horlacher
Niemcy
86.0
 
112.4
43
Nicholas Alexander
USA
87.0
 
111.8
44
Stefan Hula
Polska
86.0
 
110.5
45
Diego Dellasega
Włochy
86.0
 
110.3
46
Phillip Sjoeen
Norwegia
86.0
 
109.9
47
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
86.0
 
109.8
48
Alexander Shuvalov
Rosja
86.0
 
108.8
 
Martti Nomme
Estonia
85.0
 
108.8
50
Krzysztof Miętus
Polska
85.0
 
108.5
51
Nico Polychronidis
Grecja
85.0
 
107.0
52
Stanisław Biela
Polska
85.0
 
105.3
53
Harri Olli
Finlandia
82.0
 
104.0
 
Federico Cecon
Włochy
85.5
 
104.0
55
Faik Yuksel
Turcja
82.5
 
103.5
56
Jan Michalek
Czechy
82.5
 
103.3
57
Samet Karta
Turcja
82.5
 
103.1
58
Chris Lamb
USA
83.0
 
103.0
59
Remus Tudor
Rumunia
82.0
 
102.5
60
Frantisek Holik
Czechy
81.0
 
101.2
61
Filip Sakala
Czechy
81.0
 
100.2
62
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
81.5
 
99.3
63
Nicolas Mayer
Francja
80.0
 
98.7
64
Ruben de Wit
Holandia
80.0
 
98.3
65
Tomas Friedrich
Czechy
80.5
 
97.9
66
Andryi Kalinchuk
Ukraina
80.0
 
97.6
67
David Viry
Francja
79.0
 
96.9
68
Andrii Klymchuk
Ukraina
80.5
 
96.7
 
Lars Antonissen
Holandia
80.0
 
96.7
70
Oldrik van der Aalst
Holandia
79.0
 
95.9
71
Ivan Lanin
Rosja
79.5
 
95.3
72
Andrey Pachin
Rosja
78.5
 
94.3
73
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
80.0
 
93.2
74
Zeno di Lenardo
Włochy
78.0
 
93.1
75
Stepan Pasichnyk
Ukraina
77.5
 
92.3
76
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
78.0
 
87.7
77
Alexey Buyvolov
Rosja
75.0
 
86.9
78
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
75.0
 
85.0
79
Christoph Stauder
Austria
DNS
 
DNS
80
Daniel Simov
Bułgaria
DNS
 
DNS
81
Deyan Funtarov
Bułgaria
DNS
 
DNS
82
Robert Valentin Tatu
Rumunia
DNS
 
DNS
83
Stefan Valentin Blega
Rumunia
80.0
DSQ
DSQ
84
Sebastien Cala
Francja
82.0
DSQ
DSQ

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
mrozmi
Czy ktoś wie gdzie można śledzić wyniki z pucharu kontynentalnego live? albo może gdzieś w necie jest transmisja video?
(12.01.2014, 01:02)
Sven
Olli wbrew pozorom spora poprawa.
(11.01.2014, 23:28)
FinskiSkoczek
Ylitapio należy do jednych z najbardziej utalentowanych zawodników w jego roczniku, a Ylipuli pokazywał się z dobrej strony w 2 konkursie w Lahti w CoC-u.
(11.01.2014, 23:12)
kubuś
haha Olli Za Grekiem i naszymi
(11.01.2014, 23:11)
sdas
Największym zaskoczeniem jest postawa tych 2 młodych Finów w 30
(11.01.2014, 23:05)
FinskiSkoczek
u Olliego to progres widać, bo i Turka wyprzedził, a nawet norwega.
(11.01.2014, 23:01)
okiemkibica.cba.pl
Jeszcze dwa tygodnie temu w komentarzach ktoś pisał by Jakuba Wolnego i Stefana Hulę dokooptować do kadry A.
:)
(11.01.2014, 21:39)
Sebek99pl
Brawo Harri Olli!!! Uznałeś wyższość Greka!!! Teraz woń do baru udawać Greka tylko pijanego :p
(11.01.2014, 21:22)
Adam
@oip

Śniegu nie mają
(11.01.2014, 21:19)
Miedziane Pociski
Murańka musi zacząć trenować,początek sezonu dobry a teraz coraz niżej i niżej ,założę się że jutro nawet kwalifikacji nieprzejdzie ,powinien odpocząć trochę od startów ,Diethart zrobił to co powinien ,trener dał mu wolne i tyle ,może też dotego dojść że murańka tak się rozleguluje że wogule na MŚ niepojedzie
(11.01.2014, 21:04)
Miedziane Pociski
Za dużo zgłoszono słabych skoczków na uniwersjadzie u Turków tylko Yuksel skakał na dużej ,bułgarzy i holendrzy ,rumuni i kilku innych mogli by niezdecydować się na skakanie ,w sumie jest dużo młodych zawodników którzy mogli by bule klepać,to pewnie niechciało jury ryzykować
(11.01.2014, 20:57)
Miedziane Pociski
stoch,żyła,kot,ziobro,murańka( 1 konkurs),biegun,kubacki,zniszc zoł,hula ,K.Miętus ,Kłusek ,S.Biela,za murańke w 2 konkursie J.Wolny
(11.01.2014, 20:52)
oip
Dlaczego zawody były na malek skoczni skoro zaplanowano je na duzej?
(11.01.2014, 20:48)
arek1997111
Na PŚ w Wiśle możemy wystawić po 12 zawodników, więc to najprawdopodobniej będą:

1. Stoch
2. Żyła
3. Kot
4. Ziobro
5. Murańka
6. Biegun
7. Kubacki
8. Zniszczoł
9. Hula (nie jest w formie, ale na pewno będzie)
10. Mietus (tak samo jak Hula)
11. Kłusek
12. ??? może J. Wolny, może P. Kantyka, oby nie Rutkowski,
Piszcie swoje typy na PŚ w Polsce
(11.01.2014, 20:42)
kakier
jakiś choi, grigoli, johnson, morassi zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie kosztem polskich skoczków !!! tak byc nie może !!!
(11.01.2014, 20:27)
5pm
Co się stało z Miętusem i Hulą? Jeśli chodzi o całokształt to zdecydowanie nie są aż tak słabi.
(11.01.2014, 20:20)
M.
Tak! A Hula i Miętus na Fis Cup zapraszamy :)
(11.01.2014, 20:14)
jola
zamiast Huli i Mietusa powinien tutaj skakać kubacki i biegun
(11.01.2014, 20:12)
selbi19
Zniszczoł i Kłusek bardzo dobry występ, Wolny mogło być lepiej jak by nie drugi skok ale i tak on jest młodzy jescze. a Hula i Miętus tragedia w tym sezonie juz nie maja prawa pojechac nigdzie na PŚ
(11.01.2014, 20:01)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Justin wygrywa w Courchevel, Zniszczoł piąty
CoC: Justin wygrywa w Courchevel, Zniszczoł piąty

CoC: Justin wygrywa w Courchevel, Zniszczoł piąty

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich