Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k

Pierwszy trening wygrała Sara Takanashi z wynikiem 87 metrów z niższego najazdu. Tuż za ni± znalazły się Maja Vtic i Yuki Ito (obie po 94 metry). W drugiej próbie znów liderka P¦ okazała się najlepsza (95 metrów). Tym razem wyprzedziła Coline Mattel, Maję Vtic i Yuki Ito.

Po treningach odbyły się kwalifikację, w których odpadło pięć pań. Tutaj najlepszy wynik zanotowała Lindsey Van. Amerykanka poleciała na 92 metry. Sporo dalej l±dowała do¶ć niespodziewanie Spela Rogelj (96,5 m), ale zajęła 2. miejsce. Trzecia była Yuki Ito. Z zawodniczek z czołowej 10-tki najdalej poleciała Irina Avvakumova (93 m), a Takanashi odpu¶ciła serię.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
87.0
64.9
2
Maja Vtic
Słowenia
94.0
61.1
3
Yuki Ito
Japonia
94.0
60.3
4
Atsuko Tanaka
Kanada
92.0
52.5
5
Ulrike Graessler
Niemcy
91.0
52.0
6
Carina Vogt
Niemcy
87.5
50.2
7
Katharina Althaus
Niemcy
88.0
49.0
8
Lindsey Van
USA
90.0
48.9
9
Ayumi Watase
Japonia
89.0
47.7
10
Irina Avvakumova
Rosja
86.5
47.2
11
Anna Haefele
Niemcy
88.0
46.9
12
Bigna Windmueller
Szwajcaria
88.5
46.5
13
Eva Logar
Słowenia
83.5
43.7
14
Elena Runggaldier
Włochy
84.5
40.8
15
Coline Mattel
Francja
82.0
40.6
16
Spela Rogelj
Słowenia
86.5
40.2
17
Misaki Shigeno
Japonia
86.0
39.7
18
Jessica Jerome
USA
82.5
39.4
19
Maren Lundby
Norwegia
82.5
39.1
20
Kaori Iwabuchi
Japonia
80.5
35.6
21
Yurina Yamada
Japonia
82.0
34.9
22
Lea Lemare
Francja
81.5
34.5
23
Line Jahr
Norwegia
81.5
34.4
24
Chiara Hoelzl
Austria
82.5
33.3
 
Yoshiko Yoshizumi
Japonia
75.0
33.3
26
Julia Kykkänen
Finlandia
77.0
32.8
27
Alissa Johnson
USA
80.0
32.6
28
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
77.0
32.3
29
Haruka Iwasa
Japonia
72.5
32.2
30
Lisa Demetz
Włochy
81.5
31.8
 
Katharina Keil
Austria
81.5
31.8
32
Gyda Enger
Norwegia
82.0
31.5
33
Katja Pozun
Słowenia
78.0
29.9
 
Ramona Straub
Niemcy
80.5
29.9
 
Abby Hughes
USA
77.5
29.9
36
Seiko Koasa
Japonia
72.5
29.3
37
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
79.0
28.7
38
Anja Tepes
Słowenia
77.0
28.5
39
Julia Clair
Francja
77.0
24.5
 
Anastasiya Gladysheva
Rosja
74.5
24.5
41
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
69.5
23.6
 
Mizuki Yamaguchi
Japonia
69.5
23.6
43
Evelyn Insam
Włochy
75.5
21.1
44
Manuela Malsiner
Włochy
76.5
20.0
45
Ayuka Takeda
Japonia
68.5
19.8
46
Sofya Tikhonova
Rosja
74.5
19.5
47
Susanna Forsstroem
Finlandia
74.0
17.7
48
Alexandra Kustova
Rosja
70.0
14.2
49
Daria Grushina
Rosja
72.5
13.9
50
Wendy Vuik
Holandia
63.5
13.5
51
Michaela Dolezelova
Czechy
72.0
10.0
52
Yuka Kobayashi
Japonia
64.5
8.2
53
Gianina Ernst
Niemcy
58.5
0.0
 
Nita Englund
USA
59.0
0.0
55
Taylor Henrich
Kanada
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
95.0
72.0
2
Coline Mattel
Francja
90.0
66.0
3
Maja Vtic
Słowenia
90.5
62.9
4
Yuki Ito
Japonia
93.0
62.5
5
Katharina Althaus
Niemcy
90.0
61.1
6
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
90.5
60.4
7
Lindsey Van
USA
94.0
58.6
8
Eva Logar
Słowenia
89.0
57.1
9
Carina Vogt
Niemcy
87.0
57.0
10
Atsuko Tanaka
Kanada
88.0
56.6
11
Julia Kykkänen
Finlandia
90.5
54.2
12
Anna Haefele
Niemcy
90.0
53.0
 
Alissa Johnson
USA
87.5
53.0
14
Maren Lundby
Norwegia
86.5
52.4
15
Jessica Jerome
USA
88.5
52.3
16
Gyda Enger
Norwegia
89.5
52.2
17
Irina Avvakumova
Rosja
83.0
51.3
18
Katja Pozun
Słowenia
87.5
47.8
 
Kaori Iwabuchi
Japonia
86.0
47.8
20
Ayumi Watase
Japonia
85.5
44.8
21
Line Jahr
Norwegia
85.0
44.6
22
Chiara Hoelzl
Austria
82.5
44.4
23
Ramona Straub
Niemcy
82.5
43.7
24
Seiko Koasa
Japonia
83.5
43.4
25
Julia Clair
Francja
87.5
41.0
26
Susanna Forsstroem
Finlandia
81.0
40.8
27
Spela Rogelj
Słowenia
79.5
40.3
 
Abby Hughes
USA
83.5
40.3
29
Elena Runggaldier
Włochy
81.5
38.5
 
Katharina Keil
Austria
84.0
38.5
31
Misaki Shigeno
Japonia
79.0
37.6
32
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
79.0
36.8
33
Yoshiko Yoshizumi
Japonia
79.0
36.7
34
Yurina Yamada
Japonia
82.0
36.0
35
Evelyn Insam
Włochy
79.5
34.6
36
Michaela Dolezelova
Czechy
81.5
34.2
37
Lea Lemare
Francja
80.5
32.7
38
Bigna Windmueller
Szwajcaria
79.0
31.9
 
Manuela Malsiner
Włochy
76.0
31.9
40
Ulrike Graessler
Niemcy
78.0
31.5
41
Sofya Tikhonova
Rosja
77.5
31.1
 
Alexandra Kustova
Rosja
80.0
31.1
43
Yuka Kobayashi
Japonia
72.5
30.9
44
Anastasiya Gladysheva
Rosja
78.0
30.3
45
Lisa Demetz
Włochy
73.0
29.3
46
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
73.5
27.9
47
Daria Grushina
Rosja
75.5
27.7
48
Mizuki Yamaguchi
Japonia
70.5
23.5
49
Haruka Iwasa
Japonia
70.5
19.0
50
Wendy Vuik
Holandia
71.5
15.7
51
Gianina Ernst
Niemcy
67.5
12.9
52
Nita Englund
USA
69.5
12.7
53
Ayuka Takeda
Japonia
68.0
11.9
54
Anja Tepes
Słowenia
70.0
6.0
55
Taylor Henrich
Kanada
DNS
DNS


Wyniki kwalifikacji
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Lindsey Van
USA
92.0
117.5
2
Spela Rogelj
Słowenia
96.5
115.4
3
Yuki Ito
Japonia
91.0
114.7
4
Julia Kykkänen
Finlandia
92.0
114.5
5
Gyda Enger
Norwegia
90.5
109.1
6
Alissa Johnson
USA
90.0
103.4
7
Taylor Henrich
Kanada
86.0
102.9
8
Ulrike Graessler
Niemcy
89.0
102.3
9
Ayumi Watase
Japonia
89.5
102.0
10
Julia Clair
Francja
85.0
101.2
11
Ramona Straub
Niemcy
87.5
101.0
12
Atsuko Tanaka
Kanada
89.5
100.6
13
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
86.5
100.0
14
Anna Haefele
Niemcy
88.0
99.8
15
Jessica Jerome
USA
84.5
99.6
16
Elena Runggaldier
Włochy
85.0
97.7
17
Katharina Keil
Austria
87.0
97.5
18
Katja Pozun
Słowenia
85.5
97.1
19
Evelyn Insam
Włochy
84.0
96.4
20
Michaela Dolezelova
Czechy
83.5
93.1
21
Line Jahr
Norwegia
82.5
91.4
22
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
83.5
89.7
23
Lisa Demetz
Włochy
83.0
89.4
24
Sofya Tikhonova
Rosja
86.0
89.3
25
Abby Hughes
USA
83.0
89.1
26
Manuela Malsiner
Włochy
81.5
88.9
 
Lea Lemare
Francja
84.0
88.9
28
Daria Grushina
Rosja
82.0
87.6
29
Chiara Hoelzl
Austria
82.5
87.3
30
Bigna Windmueller
Szwajcaria
80.0
86.7
31
Kaori Iwabuchi
Japonia
84.5
86.0
32
Yoshiko Yoshizumi
Japonia
85.5
85.6
33
Yuka Kobayashi
Japonia
84.0
84.0
34
Misaki Shigeno
Japonia
78.5
83.9
35
Susanna Forsstroem
Finlandia
85.0
82.8
36
Seiko Koasa
Japonia
79.5
77.9
37
Anja Tepes
Słowenia
77.0
77.5
38
Anastasiya Gladysheva
Rosja
75.5
76.9
39
Ayuka Takeda
Japonia
78.0
74.5
40
Haruka Iwasa
Japonia
76.0
69.6
41
Mizuki Yamaguchi
Japonia
74.5
69.0
42
Wendy Vuik
Holandia
73.5
68.2
43
Alexandra Kustova
Rosja
69.0
64.9
44
Nita Englund
USA
73.5
58.8
45
Yurina Yamada
Japonia
68.5
45.6
46
Sara Takanashi
Japonia
DNS
0.0
 
Irina Avvakumova
Rosja
93.0
0.0
 
Carina Vogt
Niemcy
DNS
0.0
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
86.5
0.0
 
Coline Mattel
Francja
77.5
0.0
 
Gianina Ernst
Niemcy
86.0
0.0
 
Katharina Althaus
Niemcy
DNS
0.0
 
Maja Vtic
Słowenia
90.0
0.0
 
Maren Lundby
Norwegia
77.0
0.0
 
Eva Logar
Słowenia
88.0
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Kobiet: Van wygrywa kwalifikacje, Takanashi treningi
P¦ Kobiet: Van wygrywa kwalifikacje, Takanashi treningi

P¦ Kobiet: Van wygrywa kwalifikacje, Takanashi treningi

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich