Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k

Z powodu wysokich temperatur kolejne konkursy w Polsce zostały odwołane. 11-12 stycznia w Zakopanem miały odbyć się zawody FIS Cup. Po raz kolejny Polska straci szansę na wystawianie kwoty narodowej. Już wcze¶niej odwołano konkursy CoC w Wi¶le. Skoczkowie pojad± za to do Courchevel.

We Francji na Pucharze Kontynentalnym zobaczymy siedmiu naszych reprezentantów. Robert Mateja i Maciej Maciusiak zabieraj± ze sob± Stefana Hulę, Bartłomieja Kłuska, Krzysztofa Miętusa, Aleksandra Zniszczoła, Jakuba Wolnego, Przemysława Kantykę i Stanisława Bielę.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Ponurzyca
zapominacie, że za chwilę będzie kolejna ,,odstawka" w zwi±zku z M¦J. Być może już teraz s± zaplanowane jakie¶ ,,halowe zgrupowania" lub/i treningi gdzie¶ na ¶niegu.
Z tym FIS Cupem mogli zaryzykować. Prognoza wskazuje przymrozek http://www.yr.no/place/Poland/ Lesser_Poland/Zakopane/long.ht ml
a na P¦ to już solidny mróz.
Sprawdzalno¶ć 98 % polecam
(08.01.2014, 13:02)
andbal
Starty Bieguna czy Kubackiego w PK s± im niepotrzebne. Nie s± to starty potrzebne też dla kwot startowych. Zapotoczny został spróbowany i wystarczy. Miał już tyle szans na wykazanie się (ani raz nie zbliżył się do 50 CRL) tak, że lepiej w takim układzie wykorzystywać limit bior±c na te zawody Bielę czy Kantykę (w Engelbergu słabo i też powinien być zamieniony). Ciekaw dlaczego nie startuje w zawodach PK Leja, który w skandynawskich PK skakał na poziomie KMiętusa. Czyżby z Rud± co¶ przeskrobali na tych wyjazdach do Reny i Lahti ?
(08.01.2014, 08:36)
Pawmak
Biegun trudno, żeby na loty nie jechał. Z pozostałych sze¶ciu najlepszych chyba Kubacki teraz najsłabszy, ale żeby aż tak, żeby startować w PK? Poza tym skoro decyzja ws. Tauplitz nie zapadła, to trudno go było brać pod uwagę (choć skład na PK też nie musiał być tak szybko ustalany). Zapotoczny w±tpię żeby był gorszy od Bieli, ale może najsłabsi się wymieniaj±. Norwegowie wymieniaj± duż± czę¶ć składu co weekend w PK, inne czołowe kraje też robi± roszady - nie zawsze sama forma decyduje.
(07.01.2014, 21:49)
Romek
prosze sobie przypomnieć sezon 2010/2011 .....w sezonie nic a tytułmistrza swiata zdobył
(07.01.2014, 21:48)
Labrador
Te zawody maj± zapewne wyłonić grupę krajow± na Puchar ¦wiata w Zakopanem (i być może Wi¶le). Dla większego przegl±du nie brano raczej pod uwagę Bieguna, bo wiadomo było, że on wystartuje. Zreszt± Kruczek mówił, że skład na Puchar ¦wiata w Bad Mittendorf wybior± w ostatnim momencie, więc nasza czołowa 7 odpadła od razu.
(07.01.2014, 21:19)
stefek
W jakiej akurat teraz formie jest Zapotoczny, tego raczej nie wiemy, ale Kubacki b±dĽ Biegun powinien jechać, być może nie została podjęta decyzja który z nich na P¦ pojedzie, a może obaj i zmieni± się po 1 konkursie. Czy kto¶ ma jakie¶ informacje?
(07.01.2014, 20:56)
Sebek99pl
A czemu nie ma nigdzie w sylwetki Tamiego Kiuru?
(07.01.2014, 20:11)
jola
dziwne posuniecie Mateji, na te zawody powinien jechać Zapotoczny i Biegun zamiast Kantyki i Bieli
(07.01.2014, 19:52)
stefek
Brakuje Zapotocznego, który w jedym z ostanich konkursów punktował - być może skacze teraz słabiej od Kantyki czy Bieli - nie wiem. Ciekawe też dlaczego nie ma nikogo z naszej głównej siódemki P¦, tylko 6 bowiem możemy wystawić.
(07.01.2014, 18:53)
Sebek99pl
@Drabi ja tak samo, jak to zobaczyłem to herbatę wyplułem :D
Po 11 z tego co wiem to zima ma do Polski przyj¶ć więc może dadz± radę.
(07.01.2014, 18:51)
stefek
Drabi - ja tak samo :)
(07.01.2014, 18:47)
aaa
do Rosji przenie¶ć zawody. tam pogoda do skakania idealna!
(07.01.2014, 18:19)
Xevatiz
@Drabi miałem dokładnie tak samo hehe
(07.01.2014, 18:15)
Drabi
Przeczytałem "na Pucharze Kontynentalnym zobaczymy siedmiu naszych reprezentantów: Robert Mateja..."
(07.01.2014, 18:03)
badum tss
@sucharek

bardziej by pasowało "jakie zwierzę ma czeski skoczek" ;)
(07.01.2014, 17:59)
sucharek
A jakie zwierze ma Jan Matura??.... Ma Tura !! :D
(07.01.2014, 17:57)
sebek3321
Wiesz P¦ to inna ranga niż CoC.Dadz± radę na 16 stycznia w Zakopanem ale na CoC nie bo to zawody niskiej rangi.
(07.01.2014, 17:35)
rutkey1
To ja się pytam jak oni chc± P¦ przeprowadzić w Zakopanem ?? Z niczym sobie w tej polsce nie radz± ...
(07.01.2014, 17:16)
Michał0489
Ile pierogów lepi Hannu?
.
.
.
.
.
Lepistoe

: D
(07.01.2014, 17:12)
Adam
Nie mog± przenie¶ć na inny termin? W Europie wiosna, ale zawody tylko w Polsce odwołuj±.
(07.01.2014, 17:07)