TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Już od soboty polscy zawodnicy będ± walczyć w Turnieju Czterech Skoczni. Łukasz Kruczek ujawnił skład naszej drużyny na tę imprezę.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszych dwóch konkursach - w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen - zobaczymy Kamila Stocha, Jana Ziobro, Piotra Żyłę, Macieja Kota, Klemensa Murańkę i Krzysztofa Bieguna.

Z kolei podczas austriackiej czę¶ci Turnieju (Innsbruck, Bischofshofen) jednego z kolegów zast±pi Dawid Kubacki. Wcze¶niej ten zawodnik będzie trenować w Zakopanem.

Nasza ekipa uda się do Oberstdorfu w pi±tek - dzień przed treningami i kwalifikacjami.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
rafał
jest mocna ekipa liczymy na wyniki
(29.12.2013, 12:39)
Lech
Polska do TSC wystawi 6 zawodników. Czy to oznacza, że po pierwszym periodzie została dla Polski zmniejszona liczba zawodników, jaka może wyst±pić w kwalifikacjach do konkursu?
(27.12.2013, 19:54)
GO¦Ć
Całym sercem dopinguje Krzysiu Biegunowi !! On wygra !!!
Jego Fanka
p.s. Wierna !!
(26.12.2013, 13:41)
OtokoNoHito
Kubacki ma za sob± 2gi najlepszy weekend w karierze. Lepiej było tylko rok temu też w Engelbergu gdy był 9ty i 17ty. Jego dwa 17te miejsca to dwukrotne wyrównanie 2giego najlepszego wyniku w karierze. Więc różne rzeczy o nim można mówić, ale nie to, że jest obecnie bez formy czy zawodzi. Po prostu trafił na niesamowity czas i znaleĽli się lepsi od niego. My¶lę, że w większo¶ci innych kadr, je¶li nie u wszystkich (może nie u Niemców) miałby miejsce na TCS.
(26.12.2013, 12:02)
Koji
Ziobro dla mnie jest "czarnym koniem" TCS. Wydaje się że w jego przypadku talent i odbicie poparte jest mentalno¶ci± zwycięzcy.
(25.12.2013, 17:55)
Koji
Niestety ale Kubacki nie dorósł chyba jeszcze do osi±gania ambitnych celów sportowych albo za bardzo się spina w 2 skoku. Musi pracować nad swoj± mentalno¶ci±.
(25.12.2013, 17:52)
Pawmak
Jak skre¶lony, jak na Austrię ma pewne miejsce... W Zakopanem ma trenować.
(25.12.2013, 16:41)
...
Kubacki spokojnie potrenuje...sam ze soba skacz±c z dachu domu...
Po prostu został skre¶lony i tyle. Współczuję mu bo on nie ma z kim potrenować
(25.12.2013, 16:05)
fenomen43
Nie moge się doczekać jjuż zawodów ! żyję nimi od weekendu !
(25.12.2013, 15:31)
Pawmak
W MP nie będzie tych, co będ± w PK. Na PK będ± Hula, Zniszczoł, Kłusek, G. Miętus, Kantyka, Wolny i nie wiadomo, czy kto¶ jeszcze. Ale nie Zapotoczny, J. Kot, Biela ani K. Miętus (ani paru innych, co w tym sezonie w PK skakali), bo s± zgłoszeni na MP. Pierwsza kadra jest na MP zgłoszona, ale decyzji jeszcze nie podjęli - zależy od warunków. Je¶li nie wyst±pi± ci co na Niemcy, to może chociaż Kubacki. Wtedy będzie stuprocentowym faworytem, a jak on też nie wyst±pi, to chyba faworytem będzie K. Miętus.
(25.12.2013, 14:55)
zygfryd
Ja bym wzi±ł: Stocha, Żyłę, Ziobra, Kubackiego, Bieguna i Murańkę. Kot ostatnio prezentuje słab± forme dlatego bym go pominał niech potrenuje w Zakopanym, i najwyzej pozniej kogos zastapi kto bedzie sie slabo spisywal Muranka Biegun Lub Kubacki
(25.12.2013, 13:52)
bum
pewnie kłusek hula zniszczoł mietus biela zapotoczny i kot co do ostatniego nie na 100%
(25.12.2013, 13:41)
jacob1998
My¶lę, że po prostu mamy siedem gwiazd, a Kruczek musiał którego¶ wykluczyć. Padło na Kubackiego. Ja bym wzi±ł Kubackiego, a nie brał Bieguna, chociaż poza Stochem to cała kadra jest równa i każdy będzie miał inne zdanie o tym kogo nie powinno być w Oberstdorfie i Garmisch- Partenkirchen
(25.12.2013, 13:38)
halny
A czy wiadomo cos o składzie na PK w Engelbergu? W czwartek MP, a w pi±tek konkurs w PK. Nasi pojada???
(25.12.2013, 13:28)
summo14
moim zdaniem dobrym rozwi±zaniem jest ta zmiana zawodników będ± mieli motywacje do dalekich lotów :d
(24.12.2013, 22:27)
Kubasek
Zamieniłbym Krzy¶ka Bieguna na Dawida Kubackiego ;p
(24.12.2013, 16:28)
M.
E tam, kłamiesz, bo w zeszłym roku Murańka w Engelbergu w pierwszym konkursie był 28, a w drugim nie awansował do drugiej serii.
(24.12.2013, 15:49)
xD
EJ no Kot nigdy w Elgenbergu nie błyszczał ;p on jest po prostu za ambitny żeby tłumaczyć zł± forme ni chęcia do skocznii teraz na TCS pokażke na co go na prawde stać . Murańka już w zeszłym sezonie dobrze poradził sobie w elgenbergu a potem ;p ...
(24.12.2013, 15:37)
stefek
No to jest wielki znak zapytania. Biegun. Jak teraz będzie skakał w zawodach najwyższej klasy przy - miejmy nadzieję - w miarę wyrównanych warunkach. Oczywi¶cie być może po 2 konkursach na nie do¶wiadczonym przecież jeszcze zawodniku na pewno nie należy wyrokować czy się spisze dobrze czy Ľle, niemniej jednak będ± to dla niego bardzo ważne, istotne konkursy. Miejmy nadzieję, że skupi się wył±cznie na dalekich skokach.
(24.12.2013, 15:28)
M.
Kubacki nie radzi sobie dobrze w złych warunkach atmosferycznych, za to w dobrych leci daleko, tylko z l±dowaniem słabo u niego. My¶lę, że Biegun jest stabilniejszy. Mam nadzieję, że Kot będzie skakał lepiej niż w Engelbergu. Wierzę, że po prostu nie pasuje mu szwajcarska skocznia i na TCS będzie już blisko 10.
(24.12.2013, 15:21)
stefek
Mam na my¶li zawojuje co¶ w pierwszej dziesi±tce. Bo kiedy¶ przed Małyszem albo potem oprócz Małysza to miejsca w drugiej dziesi±tce były przecież dla nas znakomite, czego teraz dokonuje Kubacki
(24.12.2013, 15:12)
Maqur
Stoch - wiadomo
Ziobro - niech pokaże że jest stabilny ze swoj± form± a bedzie rewelacja
Żyła - wiadomo pewniak, raczej nie zawodzi ale jeszcze nie błyszczy
Murańka - dobre wystepy, zasłużył na stałe miejsce w kadrze
Kot - stabilny, ale w Engelbergu troszke słabiej, je¶li się to nie zmieni to jego bym zast±pił Kubackim, żeby chłopina potrenował w spokoju, bo ma potencjał duuuuży
Biegun - wielki powrót, duży znak zapytania, my¶le że go troche skrzywdzili posyłaj±c go na uniwersjade, miał lekki dołek po sukcesach, powinien odpu¶cic jeden weekend, potrenować i wrócić do P¦, albo nawet sprobować PK a nie zajmować sie takimi zawodami
Kubacki - Stabilny, kiedy¶ byłby absolutnym pewniakiem, niech potrenuje a i on zasmakuje sukcesu

Wesołych ¦wi±t :)
(24.12.2013, 15:11)
stefek
A co jeżeli podczas 2 pierwszych konkursów cała 6-ka spisze się rewelacyjnie, wtedy też Kubacki zast±pi jednego z nich? Swoj± drog± Kubacki ogólnie też skacze dobrze i też w końcu może co¶ zawojuje...
(24.12.2013, 15:10)
Pawmak
No nie tylko pojedyncze. W ostatnich dwóch konkursach P¦ 17. - i nie łapie się do "6" na TCS. I mimo to wybór praktycznie nie jest kontrowersyjny! Niezłe bogactwo się zrobiło ;) A rok temu to wszyscy prawie Kruczka do dymisji podawali...
(24.12.2013, 15:05)
Szychu
Moim zdaniem bardzo dobry wybór. Jestem ciekaw, jak będzie się spisywał Biegun. Liczę, że już będzie skakał, tak jak potrafi i będzie punktował bez problemu. Kubacki niech spokojnie potrenuje, bo zaczyna mieć przebłyski i pojedyncze skoki mu wychodz± naprawdę dobre. Popracować nad tym odpowiednio i też będzie fajnie.
Już się nie mogę doczekać! Życzę powodzenia!
(24.12.2013, 14:42)