Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup

Osiem trzyosobowych zespołów wyst±pi dzi¶ w konkursie drużynowym mężczyzn na Uniwersjadzie w Trentino.

Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Na skoczni normalnej w Predazzo wyst±pi± także Polacy w składzie: Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Biegun.

Ta trójka najlepiej spisywała się w treningach i w zawodach indywidualnych. Dla nas jest to szansa na złoty medal w skokach na tej imprezie. NajgroĽniejszymi konkurentami wydaj± się być Rosjanie, Austriacy i Japończycy.

Seria próbna o godz. 17:00. Zawody rozpoczn± się godzinę póĽniej. Transmisja z konkursu na Eurosporcie.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
V. Dodiuk
Ukraina
2
M. Herola
Finlandia
3
D. Fudel
Niemcy
4
D. Huber
Austria
5
R. Trofimov
Rosja
6
A. Zniszczoł
Polska
7
M. Zupancic
Słowenia
8
Y. Harada
Japonia
9
I. Yakibyuk
Ukraina
10
O. Valta
Finlandia
11
M. Ganserer
Niemcy
12
D. Unterberger
Austria
13
A. Sardyko
Rosja
14
B. Kłusek
Polska
15
G. Bartol
Słowenia
16
S. Hosoda
Japonia
17
A. Kalinchuk
Ukraina
18
S. Niemi
Finlandia
19
T. Bogner
Niemcy
20
C. Aigner
Austria
21
M. Maksimochkin
Rosja
22
K. Biegun
Polska
23
M. Meznar
Słowenia
24
J. Kobayashi
Japonia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
DragonL
Dawid123456 to nie boks tu nokautu nie będzie jak wygramy to paroma punktami i tyle, zobaczysz;)
(18.12.2013, 17:49)
Dawid123456
@DragonL

Tutaj nawet nie ma co pisać o faworytach. Jest Polska i potem długo, długo nic. Tylko Polacy postawili t± studenck± zabawę potraktować niezwykle serio. Spodziewam się nokautu.
(18.12.2013, 17:26)
DragonL
o medale powalcza Polacy, Rosjanie, Austriacy, Finowie i Japończycy, Słowenia jest chyba za słaba w tym momencie. Też liczę na Polske, ale deklasacji tu nie bedzie bo inni depcza po piętach.
Fajnie, że zawody pokaże Eurosport, bo ta TV z Uniwersjady to jest kiepska.
(18.12.2013, 16:38)
zej¶c na ziemię
Kiedy wreszcie niektórzy zrozumiej± że na Uniwertsjadę to tylko Polska posyła kadry narodowe a reszta jakichs amatorów lub zaplecze nie mieszcz±ce się w pierwszych składach
(18.12.2013, 16:15)
Rufr
Ja teĽ typowalem bez Finlandii (Nie maja 4 skoczkow tutaj), ale oni moga być (a ja my¶le, Ľe beda) w TOP 3..
(przepraszam za moj jezyk polski, jestem z CZ/SK.)
(18.12.2013, 14:35)
Fan
Ja typowałem bez Finlandii. A tu Finowie mog± powalczyć o medal.
(18.12.2013, 13:51)
hololomat
Moje typy:
1. Polska
2. Japonia
3. Słowenia
4. Rosja
5. Niemcy
6. Austria
7. Finlandia
8. Ukraina
(18.12.2013, 13:30)
piotr186
yudfw

Najlepsi studenci startuj± w P¦.. Taki Maciej Kot czy Kubacki s± studentami a na Uniwersjadzie nie skacz±...
(18.12.2013, 12:42)
Dawid123456
Polacy powinni zdeklasować rywali. Brak złota będzie klap±.
(18.12.2013, 12:39)
DragonL
W ogóle to Herola nie musiał dojeżdżać, bo to kombinator norweski i był juz na miejscu;)
(18.12.2013, 12:07)
fan skoków85
Czemu Estonia nie skacze??
(18.12.2013, 12:05)
DragonL
Maqur
Finlandia namiesza, bo mieli nie startować, było 2 zawodników, ale dojechał Herola i będzie ciekawie;). Ja juz typowałem dawno temu więc juz nic nie poradzę.
(18.12.2013, 11:54)
DragonL
yudfw
Oprócz chęci i talentu potrzebne jet wsparcie finansowe, sponsorzy. Wielu młodych ludzi nie stać na sprzęt, wyjazdy na treningi, zawody. A w krajach gdzie skoki nie sa znane ani popularne, o takie rzeczy jeszcze trudniej. Wystarczy wspomnieć ile problemów miał Adam Małysz na poczatku kariery, a co dopiero mówić o Białorusi czy Bułgarii.
(18.12.2013, 11:52)
yudfw
Czemu jest taki słaby poziom przecież studentów na ¶wiecie nie brakuje nie chce mi się w to wierzyć że na Białorusi skacze 5 osób, a w Bułgarii 3