7777 - najwyższy powitalny bonus na rynku. SprawdĽ!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Yuumu Harada, Clemens Aigner i Miran Zupancic wygrywali dzisiejsze treningi przed konkursem Uniwersjady na obiekcie K-95. Dobrze spisywali się Polacy, zwłaszcza Aleksander Zniszczoł i Bartłomiej Kłusek.

7777 - najwyższy powitalny bonus na rynku. SprawdĽ!
Pierwsza seria treningowa to wygrana Yuumu Harady, który uzyskał 99 metrów. Najlepsza odległo¶ć rundy należała jednak do Aleksandra Zniszczoła - było to 99,5 metra (drugi wynik). Trzeci± lokatę zaj±ł Miran Zupancic (97,5 m). W czołowej dziesi±tce, oprócz Zniszczoła, znalazło się jeszcze trzech naszych reprezentantów - Bartłomiej Kłusek (97 m), Jakub Kot (96 m) i Krzysztof Biegun (95,5 m).

W drugiej serii najlepszy okazał się Clemens Aigner - Austriak wyl±dował na 100 metrze. Za nim znaleĽli się Sami Niemi (101,5 m) i Aleksander Zniszczoł (100,5 m), a wysoko uplasowali się też Jakub Kot (96,5 m - 5.) i Bartłomiej Kłusek (98,5 m - 6.).

Trzeci trening wygrał Miran Zupancic (99 m), który wyprzedził Bartłomieja Kłuseka (98,5 m). Ponownie w dziesi±tce znalazł się Aleksander Zniszczoł (97 m - 7.), a tuż za ni± - Krzysztof Biegun i Jakub Kot (po 93,5 m).

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Yuumu Harada
Japonia
99.0
77.3
2
Aleksander Zniszczoł
Polska
99.5
75.3
3
Miran Zupancic
Słowenia
97.5
72.7
4
Clemens Aigner
Austria
98.5
71.0
5
Alexander Sardyko
Rosja
97.0
69.5
6
Mikhail Maksimochkin
Rosja
97.0
68.6
7
Bartłomiej Kłusek
Polska
97.0
67.8
8
Jakub Kot
Polska
96.0
67.6
9
Krzysztof Biegun
Polska
95.5
66.5
10
Daniel Huber
Austria
93.0
65.1
11
Shohtaroh Hosoda
Japonia
91.5
65.0
12
Mitja Meznar
Słowenia
93.0
64.6
13
David Unterberger
Austria
93.5
63.8
14
Matic Benedik
Słowenia
92.5
63.5
15
Cestmir Kozisek
Czechy
93.0
62.6
16
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
94.0
61.4
17
Gasper Bartol
Słowenia
92.0
60.5
18
Lukas Mueller
Austria
91.5
60.0
19
Sami Niemi
Finlandia
92.5
59.9
20
Mikhail Nazarov
Rosja
93.5
59.6
21
Rok Zima
Słowenia
90.5
59.0
22
Alexander Shuvalov
Rosja
92.5
58.4
23
Stanisław Biela
Polska
88.5
57.4
24
Michael Lunardi
Włochy
89.5
56.7
25
Gasper Martincic
Słowenia
87.0
56.5
26
Tobias Bogner
Niemcy
90.0
55.9
 
Thomas Juffinger
Austria
91.5
55.9
28
Junshiro Kobayashi
Japonia
87.5
55.2
 
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
88.5
55.2
30
Andrzej Zapotoczny
Polska
88.0
54.8
31
Alessio de Crignis
Włochy
87.0
54.4
32
Marc Ganserer
Niemcy
89.5
53.7
33
Aleksei Kamynin
Rosja
89.0
53.6
34
Minato Mabuchi
Japonia
87.0
49.7
35
Egor Usachev
Rosja
85.0
49.3
36
Faik Yuksel
Turcja
84.5
42.6
37
Ramil Zarifullin
Rosja
84.5
41.8
38
Yauheny Mytskaniuk
Białoru¶
80.5
40.4
39
Mustafa Ozstasyonar
Turcja
78.0
33.5
40
Andryi Kalinchuk
Ukraina
75.5
27.1
41
Igor Yakibyuk
Ukraina
68.5
14.5
42
Vatalii Dodiuk
Ukraina
65.0
9.0
43
Jun Yeong Shin
Korea Pd.
58.5
0.0
44
Łukasz Rutkowski
Polska
DNS
DNS
45
Rauno Loit
Estonia
DNS
DNS
46
Karl Mustjogi
Estonia
DNS
DNS
47
Bongjoo Kim
Korea Pd.
DNS
DNS
48
Raiko Heide
Estonia
DNS
DNS

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Clemens Aigner
Austria
100.0
77.9
2
Sami Niemi
Finlandia
101.5
77.6
3
Aleksander Zniszczoł
Polska
100.5
76.8
4
Matic Benedik
Słowenia
99.5
73.7
5
Jakub Kot
Polska
96.5
73.0
6
Bartłomiej Kłusek
Polska
98.5
72.7
7
Junshiro Kobayashi
Japonia
98.0
70.6
8
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
96.0
70.3
9
Alexander Sardyko
Rosja
96.0
69.9
10
Yuumu Harada
Japonia
97.0
69.4
11
Mikhail Maksimochkin
Rosja
97.0
69.3
12
Daniel Huber
Austria
94.0
69.2
13
Cestmir Kozisek
Czechy
97.0
68.4
 
Miran Zupancic
Słowenia
96.5
68.4
15
David Unterberger
Austria
94.5
68.0
16
Stanisław Biela
Polska
95.5
67.7
 
Thomas Juffinger
Austria
95.5
67.7
18
Shohtaroh Hosoda
Japonia
93.5
66.6
19
Gasper Bartol
Słowenia
91.5
66.5
20
Lukas Mueller
Austria
95.0
65.3
21
Krzysztof Biegun
Polska
95.5
65.2
22
Mitja Meznar
Słowenia
95.0
64.9
23
Andrzej Zapotoczny
Polska
94.0
64.5
24
Tobias Bogner
Niemcy
92.0
63.7
25
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
93.5
62.6
26
Alessio de Crignis
Włochy
94.5
62.4
27
Michael Lunardi
Włochy
88.5
58.9
28
Mikhail Nazarov
Rosja
92.5
58.6
29
Marc Ganserer
Niemcy
92.5
58.2
30
Rok Zima
Słowenia
89.0
57.7
31
Alexander Shuvalov
Rosja
89.5
55.7
32
Aleksei Kamynin
Rosja
87.0
51.9
33
Faik Yuksel
Turcja
85.5
50.9
34
Gasper Martincic
Słowenia
88.0
50.8
35
Minato Mabuchi
Japonia
87.0
50.5
36
Ramil Zarifullin
Rosja
87.5
49.0
37
Mustafa Ozstasyonar
Turcja
83.5
43.4
38
Egor Usachev
Rosja
81.5
39.1
39
Andryi Kalinchuk
Ukraina
79.5
36.6
40
Yauheny Mytskaniuk
Białoru¶
77.0
31.5
41
Igor Yakibyuk
Ukraina
70.0
17.4
42
Vatalii Dodiuk
Ukraina
67.5
9.0
43
Jun Yeong Shin
Korea Pd.
57.5
0.0
44
Łukasz Rutkowski
Polska
DNS
DNS
45
Rauno Loit
Estonia
DNS
DNS
46
Karl Mustjogi
Estonia
DNS
DNS
47
Bongjoo Kim
Korea Pd.
DNS
DNS
48
Raiko Heide
Estonia
DNS
DNS

Wyniki III treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Miran Zupancic
Słowenia
99.0
74.5
2
Bartłomiej Kłusek
Polska
98.5
73.8
3
Daniel Huber
Austria
98.5
73.7
4
Matic Benedik
Słowenia
98.0
73.0
5
Junshiro Kobayashi
Japonia
96.5
71.9
6
Michael Lunardi
Włochy
96.5
71.0
7
Aleksander Zniszczoł
Polska
97.0
70.8
8
Cestmir Kozisek
Czechy
98.0
70.7
9
Yuumu Harada
Japonia
95.5
70.1
10
David Unterberger
Austria
97.5
70.0
11
Krzysztof Biegun
Polska
93.5
69.3
12
Jakub Kot
Polska
93.5
69.1
13
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
95.5
66.9
14
Thomas Juffinger
Austria
94.0
66.0
15
Stanisław Biela
Polska
93.0
65.6
16
Tobias Bogner
Niemcy
92.5
62.5
17
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
93.5
61.8
18
Shohtaroh Hosoda
Japonia
94.0
60.9
19
Lukas Mueller
Austria
90.5
60.2
20
Alexander Shuvalov
Rosja
92.0
59.0
21
Mikhail Nazarov
Rosja
89.0
58.2
22
Andrzej Zapotoczny
Polska
88.5
57.8
 
Gasper Martincic
Słowenia
88.5
57.8
24
Minato Mabuchi
Japonia
89.0
57.4
25
Mitja Meznar
Słowenia
87.5
56.7
26
Alessio de Crignis
Włochy
86.5
54.3
27
Faik Yuksel
Turcja
89.0
53.9
28
Marc Ganserer
Niemcy
87.5
52.5
29
Aleksei Kamynin
Rosja
83.5
47.1
30
Gasper Bartol
Słowenia
85.0
46.9
31
Egor Usachev
Rosja
83.0
44.8
32
Rok Zima
Słowenia
82.0
44.7
33
Mustafa Ozstasyonar
Turcja
81.5
44.2
34
Ramil Zarifullin
Rosja
81.0
39.0
35
Andryi Kalinchuk
Ukraina
80.5
35.5
36
Yauheny Mytskaniuk
Białoru¶
78.0
34.8
37
Igor Yakibyuk
Ukraina
72.5
25.2
38
Vatalii Dodiuk
Ukraina
65.5
9.0
39
Jun Yeong Shin
Korea Pd.
58.5
0.0
40
Łukasz Rutkowski
Polska
DNS
DNS
41
Clemens Aigner
Austria
DNS
DNS
42
Alexander Sardyko
Rosja
DNS
DNS
43
Rauno Loit
Estonia
DNS
DNS
44
Karl Mustjogi
Estonia
DNS
DNS
45
Mikhail Maksimochkin
Rosja
DNS
DNS
46
Sami Niemi
Finlandia
DNS
DNS
47
Bongjoo Kim
Korea Pd.
DNS
DNS
48
Raiko Heide
Estonia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
barti9921
1 pi±tka konkursu:
1.Zniszczoł
2.Zupancić
3.Aigner
4.Benedik
5.Kłusek
(14.12.2013, 09:11)
muzykalny94
Zapowiadaj± się ciekawe zawody.
Wydaje mi się,że Zupancić, Zniszczoł i Aigner powalcz± o zwycięstwo.
(13.12.2013, 21:20)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Uniwersjada: Harada, Aigner i Zupancic wygrywaj± treningi. Dobre skoki Polaków
Uniwersjada: Harada, Aigner i Zupancic wygrywaj± treningi. Dobre skoki Polaków

Uniwersjada: Harada, Aigner i Zupancic wygrywaj± treningi. Dobre skoki Polaków

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich