Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Po czterech konkursach skoków w Lillehammer dyrektor Pucharu ¦wiata był bardzo zadowolony. Ale czy tym samym Lillehammer może być już pewne miejsca w przyszłorocznym Pucharze ¦wiata?

Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
- Pytanie brzmiało raczej: czy Lillehammer będzie organizowało otwarcie Pucharu ¦wiata? Jako zwykły konkurs Pucharu ¦wiata Lillehamer zawsze było dobre. Oczywi¶cie, lepiej by było mieć tutaj więcej widzów, ale chcę, żeby Lillehammer nadal organizowało zawody Pucharu ¦wiata - zapowiedział Walter Hofer.

Dyrektor P¦ chce teraz rozmawiać i planować z organizatorami przyszłe konkursy.

- Jestem bardzo zadowolony z zawodów. Program w ten weekend był ¶wietny. Ci, którzy zorganizowali konkursy, zrobili to wspaniale. Udało się też zgromadzić więcej widzów. PóĽniej może powinni¶my zebrać ich w większej grupie, aby ujęcia telewizyjne były lepsze - stwierdził Hofer. - Zamierzamy usi±¶ć z organizatorami, aby porozmawiać o niektórych szczegółach i zaplanować przyszłe konkursy, ale jeste¶my bardzo zadowoleni.

Również najlepszy zawodnik minionego sezonu - Gregor Schlierenzauer - chce, aby Lillehammer pozostało w kalendarzu Pucharu ¦wiata:

- Zdecydowanie. Lillehammer to miasto z dwiema ¶wietnymi skoczniami; miasto olimpijskie ze ¶wietn± atmosfer±. Może mogłoby być tutaj trochę więcej publiczno¶ci, ale patrz±c na inne kraje, nie zawsze na skoczniach jest dużo ludzi - stwierdził Austriak. - Jako zawodnik mogę powiedzieć, że Lillehammer jest jednym z najlepszych miejsc, gdzie rywalizujemy - dodał.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
?
Czy kto¶ wie co się dzieje z Tomaszem Byrtem i czy jeszcze trenuje?
(09.12.2013, 20:56)
vallenkoxik
Myslalem ze z tym pobiciem to takie nawiazanie do ataku na hoffera xD
(09.12.2013, 19:52)
kasztelan
@fan skoków85

http://www.skisprungschanze n.com/PL/Skocznie/RUS-Rosja/Ch aykovskiy/0436/
(09.12.2013, 16:31)
fan skoków85
@kasztelan
Co to za skocznia Czajkowski??
@Izb1963
Dobrze, że poprawiła¶, bo groĽnie zabrzmiało to bicie Kruczka :-)
(09.12.2013, 15:34)
kasztelan
Ja bym dał taki kalendarz

LILLEHAMER K123
LILLEHAMER K123 drużynowy
"Alpen Cup"
PREDAZZO K120
KRANJ K95
KRANJ K95 drużynowy, mieszany
ENGELBERG K125
ENGELBERG K125;
"Turniej Czterech Skoczni"
OBERSTDORF K125
GA-PARTENKIRCHEN K120
INSBRUCK K120
BISCHOSHOFEN K125;
TAUPLITZ K185
TAUPLITZ K185 drużynowy
WISŁA K120
ZAKOPANE K120 drużynowy
ZAKOPANE K120
SAPPORO K120
SAPPORO K120
"FIS Team Tour"
TITISEE - NEUDSTADT K125
KLINGHENTHAL K125
WILLINGEN K130
WILLINGEN K130 drużynowy;
VIKERSUND K195
VIKERSUND K195
LIBEREC K120
HARACHOW K185
NIŻNY TAGIŁ K120
CZAJKOWSKI K120
KOUPIO K120
TRONDHEIM K124
OSLO K120
PLANICA K185
PLANICA 185 drużynowy specjalny
PLANICA K185 4 serie

To tylko moje zdanie, według mnie najlepsze skocznie które mog± być w P¦
(09.12.2013, 14:10)
lzb1963
...oczywi¶cie o UNIWERSJADĘ mi chodzi ... !
(09.12.2013, 12:03)
lzb1963
czy BIEGUN pobije KRUCZKA?
(09.12.2013, 12:02)
@Andy00
chyba w Iron Moutain, Ironwood to zamknięta skocznia mamucia ;)
(09.12.2013, 11:11)
mac
Ciekawe dlaczego w Titisee- Neustadt nie ma żadnego konkursu wieczornego. Jest to trochę dziwna sprawa bo w 2007 roku oba konkursy były przy sztucznym o¶wietleniu , teraz oba konkursy beda przy swietle dziennym,a przy P¦ w Titisee-Neustadt,który jest we wstepnym kalendarzu planowany na 17 lutego 2016 jest zastrzeżenie że obowi±zkowe jest o¶wietlenie. Wie kto¶ co¶ na ten temat?
(08.12.2013, 23:26)
Andy00
Lillehammer powinno zostać, fajnie się tam ogl±da skoki, rzadko s± problemy z wiatrem, jak dla mnie Kulm i Titisee - Neustadt powinno na stałe zago¶cić w kalendarzu Pucharu ¦wiata. Jaki jest sens rozgrywania zawodów w Kuusamo, gdzie ci±gle wieje, a kamera, z której obraz jest wysyłany na nasze anteny jest beznadziejny, podobnie jak w Harrachovie. Osobi¶cie uwielbiam mamuty, w końcu to kwintesencja skoków narciarskich, ale tam zawody s± nie do ogl±dania. Przyznanie czeskiemu miasta w przyszłym roku, 2014, Mistrzostw ¦wiata w lotach narciarskich, jak dla mnie, to absolutnie nietrafna decyzja FIS. Co do Sapporo, nie wiem czy jest sens rozgrywania tam zawodów Pucharu ¦wiata, męcz±ca podróż dla zawodników, zmiana czasu i inne czynniki niekorzystnie wpływaj±ce na zawodników. Zwykle czołówka tam nie leci, co jest zrozumiałe. Lepiej potrenować w spokoju u siebie w domu. Z drugiej strony fajnie przenie¶ć się na inny kontynent. Może lepszym pomysłem byłoby rozgrywanie zawodów bliżej niż w Japonii, np. w Ameryce Północnej, tak jak kiedy¶ w Ironwood lub na nowoczesnych obiektach w Kazachstanie, w Ałmatach?
(08.12.2013, 21:32)