TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Antonin Hajek zwyciężył w serii próbnej przed drugim konkursem Letniej Grand Prix w Hakubie. Czech poleciał na odległo¶ć 126 metrów, co pozwoliło mu wyprzedzić Jana Ziobrę (118,5 m) i Jerneja Damjana (125 m).

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W czołówce znaleĽli się również Mackenzie Boyd-Clowes (131 m - najlepsza odległo¶ć serii), Yuta Watase (128 m) i Gregor Deschwanden (121 m).

Poza Ziobr± w serii próbnej udział wzięło jeszcze czterech reprezentantów Polski - Aleksander Zniszczoł (128 m - 9. miejsce), Grzegorz Miętus (121 m - 11.), Krzysztof Biegun (114 m - 16.) i Krzysztof Leja (113 m - 23.). Na rozbiegu nie pojawili się Klemens Murańka i Bartłomiej Kłusek.

Podczas treningu wiał dosyć zróżnicowany wiatr - od 1 m/s w plecy do 1 m/s pod narty. Rozbieg skrócono tylko raz, po skoku Boyd-Clowesa - z siedemnastej do szesnastej belki.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Antonin Hajek
Czechy
126.0
71.5
2
Jan Ziobro
Polska
118.5
71.0
3
Jernej Damjan
Słowenia
125.0
70.5
4
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
131.0
70.0
5
Yuta Watase
Japonia
128.0
68.4
6
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
121.0
67.4
7
Daniel Wenig
Niemcy
120.0
66.2
8
Reruhi Shimizu
Japonia
118.0
65.7
9
Aleksander Zniszczoł
Polska
128.0
64.3
10
Noriaki Kasai
Japonia
118.0
63.7
11
Grzegorz Miętus
Polska
121.0
61.3
12
Marinus Kraus
Niemcy
124.0
61.1
13
Stephan Leyhe
Niemcy
120.0
59.8
14
Nejc Dezman
Słowenia
120.0
58.9
15
Rok Justin
Słowenia
123.0
58.6
16
Krzysztof Biegun
Polska
114.0
58.3
17
Andraz Pograjc
Słowenia
119.0
57.6
18
Markus Eisenbichler
Niemcy
116.0
55.5
19
Borek Sedlak
Czechy
115.0
54.5
20
Cestmir Kozisek
Czechy
111.0
53.7
21
Daiki Ito
Japonia
112.0
53.6
22
Junshiro Kobayashi
Japonia
118.0
52.6
23
Krzysztof Leja
Polska
113.0
49.2
24
Jurij Tepes
Słowenia
115.5
44.9
25
Ilmir Hazetdinov
Rosja
107.0
43.5
26
Marat Zhaparov
Kazachstan
108.0
42.7
27
Dimitry Ipatov
Rosja
109.0
41.6
28
Matjaz Pungertar
Słowenia
99.0
40.2
29
Simon Ammann
Szwajcaria
105.0
39.4
30
Alexey Korolev
Kazachstan
102.0
37.8
31
Tomas Zmoray
Słowacja
107.0
36.5
 
Mikhail Maksimochkin
Rosja
103.0
36.5
33
Vladislav Boyarintsev
Rosja
102.0
35.4
34
Robert Kranjec
Słowenia
101.5
31.0
35
Nicholas Fairall
USA
97.0
29.1
36
Dusty Korek
Kanada
99.0
27.4
37
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
99.0
27.1
38
Taku Takeuchi
Japonia
95.0
25.4
39
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
98.0
23.3
40
Michael Glasder
USA
99.0
20.5
41
Klemens Murańka
Polska
DNS
DNS
42
Bartłomiej Kłusek
Polska
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
?
Znaczy Polonus Ty żartujesz czy naprawde zauwazyłes że niektórzy na treningach kantuj± sprzetem?
(24.08.2013, 13:13)
Polonus
Patrz±c na wyniki Hajka w Japonii należy stwierdzić, że albo ma wielkiego pecha albo skacz±c w seriach próbnych posiłkuje się wyj±tkowo nieprzepisowym sprzętem.
(24.08.2013, 12:30)
go¶ć
Wiatr musi kręcić
(24.08.2013, 11:14)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Hakuba: Hajek przed Ziobr± w serii próbnej
LGP Hakuba: Hajek przed Ziobr± w serii próbnej

LGP Hakuba: Hajek przed Ziobr± w serii próbnej

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »