TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Pierwszy trening na skoczni K-105 w Einsiedeln wygrał Marinus Kraus. Niemiec uzyskał 114,5 metra i pokonał Marco Grigoliego i Kaarela Nurmsalu.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W czołówce znaleĽli się także Yuta Watase, Cestmir Kozisek, Taku Takeuchi i Andreas Wellinger.

Najlepszy z Polaków był Piotr Żyła, który po skoku na 110 metr uplasował się na 8. miejscu. NieĽle zaprezentowali się również Hula i Miętus. Stoch, Kot, Kubacki i Ziobro nie skakali.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Marinus Kraus
Niemcy
114.5
72.1
2
Marco Grigoli
Szwajcaria
112.5
71.4
3
Kaarel Nurmsalu
Estonia
113.5
70.6
4
Yuta Watase
Japonia
104.0
67.3
5
Cestmir Kozisek
Czechy
107.0
67.2
6
Taku Takeuchi
Japonia
110.0
66.8
7
Andreas Wellinger
Niemcy
107.5
66.5
8
Piotr Żyła
Polska
110.0
66.4
9
Richard Freitag
Niemcy
107.5
65.6
10
Roman Koudelka
Czechy
110.5
65.4
11
Michael Neumayer
Niemcy
108.0
63.8
 
Stefan Hula
Polska
106.0
63.8
13
Simon Ammann
Szwajcaria
108.0
63.7
14
Krzysztof Miętus
Polska
104.5
62.0
15
Janne Ahonen
Finlandia
105.5
61.7
16
Lauri Asikainen
Finlandia
104.5
61.1
17
Andreas Wank
Niemcy
106.0
60.7
18
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
107.0
60.5
19
Peter Prevc
Słowenia
107.0
60.3
20
Ulrich Wohlgenannt
Austria
103.5
59.2
21
Lukas Hlava
Czechy
106.5
59.1
22
Reruhi Shimizu
Japonia
105.0
58.9
23
Markus Schiffner
Austria
108.5
58.6
24
Tom Hilde
Norwegia
106.5
58.5
 
Pascal Egloff
Szwajcaria
109.5
58.5
26
Denis Kornilov
Rosja
105.0
58.1
27
Daniel Wenig
Niemcy
102.5
57.4
28
Vladimir Zografski
Bułgaria
99.5
57.1
29
Rune Velta
Norwegia
98.5
57.0
30
Noriaki Kasai
Japonia
104.0
56.5
31
Karl Geiger
Niemcy
103.5
56.3
 
Daiki Ito
Japonia
104.5
56.3
33
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
108.0
56.2
34
Matjaz Pungertar
Słowenia
103.0
55.6
35
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
101.0
55.1
36
Roberto Dellasega
Włochy
99.0
55.0
37
Ilmir Hazetdinov
Rosja
107.0
54.2
38
Antonin Hajek
Czechy
102.0
54.1
39
Nicolas Mayer
Francja
99.0
52.8
40
Ronan Lamy Chappuis
Francja
97.5
51.7
41
Jurij Tepes
Słowenia
104.5
51.0
42
Jernej Damjan
Słowenia
101.5
50.2
43
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
96.5
49.9
44
Mikhail Maksimochkin
Rosja
102.5
49.1
45
Junshiro Kobayashi
Japonia
96.0
48.6
46
Thomas Diethart
Austria
94.0
47.3
47
Vincent Descombes Sevoie
Francja
98.5
47.2
48
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
97.0
46.5
 
Andreas Stjernen
Norwegia
96.0
46.5
50
Alexey Korolev
Kazachstan
102.5
45.8
51
Jaka Hvala
Słowenia
100.5
45.7
52
Anders Fannemel
Norwegia
95.0
45.3
53
Marat Zhaparov
Kazachstan
96.0
45.2
54
Robert Kranjec
Słowenia
96.0
44.8
55
Dusty Korek
Kanada
93.0
42.4
56
Dimitry Ipatov
Rosja
93.0
42.0
57
Davide Bresadola
Włochy
88.5
41.5
58
Christoph Stauder
Austria
97.5
41.4
59
Nejc Dezman
Słowenia
94.0
41.2
60
Nicholas Fairall
USA
94.0
40.2
61
Andrea Morassi
Włochy
87.5
35.3
62
Michael Glasder
USA
90.5
32.2
63
Alexandre Mabboux
Francja
83.5
26.6
64
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
80.5
10.3
65
Maciej Kot
Polska
DNS
DNS
66
Kamil Stoch
Polska
DNS
DNS
67
Dawid Kubacki
Polska
DNS
DNS
68
Jan Ziobro
Polska
DNS
DNS
69
Killian Peier
Szwajcaria
DNS
DNS
70
Pascal Sommer
Szwajcaria
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP: Kraus wygrywa 1. trening w Einsiedeln
LGP: Kraus wygrywa 1. trening w Einsiedeln

LGP: Kraus wygrywa 1. trening w Einsiedeln

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »