TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Olli Muotka i Stephan Leyhe wygrywali poranne treningi na skoczni Puijo w Kuopio, gdzie dzi¶ i jutro rozegrane zostan± zawody o letni Puchar Kontynentalny.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszym treningu zawodnicy skakali z 17, 19, 17 i 16 belki startowej. Najdłuższy skok oddał Olli Muotka - 128 metrów, który wyprzedził Nejca Dezmana (126,5 m) i Daniela Weniga (123 m). Znakomicie spisali się Jakub Wolny i Grzegorz Miętus, którzy zajęli 4 i 5 miejsce.

Drugi trening to beli 17 i 18. Różne, dla różnych zawodników. Tutaj najdłuższymi skokami popisali się Niemcy: Stephan Leyhe (126 m) i Marinus Kraus (125 m). NieĽle skakali też Kozisek, Justin, Janda i Damjan - wszyscy powyżej punktu konstrukcyjnego. Najlepszy z Polaków był Grzegorz Miętus, który po skoku na 109,5 metra uplasował się na 12-tym miejscu.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Olli Muotka
Finlandia
128.0
2
Nejc Dezman
Słowenia
126.5
3
Daniel Wenig
Niemcy
123.0
4
Jakub Wolny
Polska
121.0
5
Grzegorz Miętus
Polska
117.0
6
Pius Paschke
Niemcy
116.5
 
Sebastian Klinga
Finlandia
116.5
8
Cestmir Kozisek
Czechy
115.5
9
Jernej Damjan
Słowenia
114.5
 
Stephan Leyhe
Niemcy
114.5
 
Łukasz Rutkowski
Polska
114.5
12
Miran Zupancic
Słowenia
113.0
13
Marinus Kraus
Niemcy
112.5
14
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
111.5
15
Jakub Janda
Czechy
111.0
16
Markus Eisenbichler
Niemcy
110.5
 
Petr Chaadaev
Rosja
110.5
18
Rok Justin
Słowenia
110.0
 
Seou Choi
Korea Pd.
110.0
 
Mika Kulmala
Finlandia
110.0
21
Sami Heiskanen
Finlandia
109.0
22
Eric Mitchell
Kanada
108.0
23
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
105.5
24
Carl Nordin
Szwecja
105.0
 
Egor Usachev
Rosja
105.0
26
Jan Maylaender
Niemcy
104.5
27
Przemysław Kantyka
Polska
103.5
28
Miika Ylipulli
Finlandia
100.5
29
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
100.0
 
Oldrik van der Aalst
Holandia
100.0
31
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
98.5
32
Anssi Koivuranta
Finlandia
97.5
33
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
96.5
34
Ruben de Wit
Holandia
95.0
35
Stanisław Biela
Polska
94.0
36
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
93.5
37
Eduard Torok
Rumunia
87.5
38
Alexander Khalezov
Rosja
86.0
39
Lars Antonissen
Holandia
83.5
40
Adam Ruda
Polska
67.0
41
Christoph Stauder
Austria
DNS
42
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
43
Manuel Poppinger
Austria
DNS
44
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
DNS
45
Martti Nomme
Estonia
DNS
46
Sebastian Okas
Polska
DNS
47
Jarkko Määttä
Finlandia
DNS
48
Pasi Ahonen
Finlandia
DNS
49
Santeri Ylitapio
Finlandia
DNS
50
Juho Ojala
Finlandia
DNS
51
Aapo Lehtinen
Finlandia
DNS
52
Antti Aalto
Finlandia
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Stephan Leyhe
Niemcy
126.0
2
Marinus Kraus
Niemcy
125.0
3
Cestmir Kozisek
Czechy
124.0
4
Rok Justin
Słowenia
123.0
5
Jakub Janda
Czechy
121.0
 
Jernej Damjan
Słowenia
121.0
7
Nejc Dezman
Słowenia
114.0
8
Sebastian Klinga
Finlandia
112.0
9
Markus Eisenbichler
Niemcy
111.0
 
Miran Zupancic
Słowenia
111.0
 
Anssi Koivuranta
Finlandia
111.0
12
Grzegorz Miętus
Polska
109.5
13
Jan Maylaender
Niemcy
109.0
14
Pius Paschke
Niemcy
108.5
15
Łukasz Rutkowski
Polska
108.0
16
Jakub Wolny
Polska
106.0
17
Oldrik van der Aalst
Holandia
105.5
18
Sami Heiskanen
Finlandia
105.0
19
Mika Kulmala
Finlandia
104.5
20
Seou Choi
Korea Pd.
104.0
21
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
102.5
22
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
102.0
23
Petr Chaadaev
Rosja
100.5
24
Adam Ruda
Polska
98.0
25
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
97.0
26
Miika Ylipulli
Finlandia
96.5
27
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
96.0
28
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
95.0
29
Stanisław Biela
Polska
94.5
30
Egor Usachev
Rosja
93.5
31
Eduard Torok
Rumunia
91.5
32
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
90.0
33
Eric Mitchell
Kanada
88.5
 
Przemysław Kantyka
Polska
88.5
35
Carl Nordin
Szwecja
83.0
36
Ruben de Wit
Holandia
82.0
37
Lars Antonissen
Holandia
75.0
38
Alexander Khalezov
Rosja
72.5
39
Daniel Wenig
Niemcy
DNS
40
Christoph Stauder
Austria
DNS
41
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
42
Manuel Poppinger
Austria
DNS
43
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
DNS
44
Martti Nomme
Estonia
DNS
45
Sebastian Okas
Polska
DNS
46
Jarkko Määttä
Finlandia
DNS
47
Olli Muotka
Finlandia
DNS
48
Pasi Ahonen
Finlandia
DNS
49
Santeri Ylitapio
Finlandia
DNS
50
Juho Ojala
Finlandia
DNS
51
Aapo Lehtinen
Finlandia
DNS
52
Antti Aalto
Finlandia
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
znów rz±dz± kolesie?
Gdzie Wojciech G±sienica Kotelnicki? Dlaczego marnuje sie jedno miejsce tak cięzko wywalczone?
(03.08.2013, 16:01)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Muotka i Leyhe najdalej na treningach
CoC: Muotka i Leyhe najdalej na treningach

CoC: Muotka i Leyhe najdalej na treningach

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »