Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k

I nie chodzi wcale o jakieś wykopaliska sprzed kilkunastu tysięcy lat. Nic z tych rzeczy!

Jak się okazuje, czwartkowa wizyta naszych skoczków narciarskich oraz oficjeli Polskiego Związku Narciarskiego w prezydenckiej rezydencji w Wiśle miała swoje drugie dno.

Podczas mniej oficjalnej, nietransmitowanej już przez żadną telewizję, części spotkania prezes PZN Apoloniusz Tajner zgłosił pomysł wybudowania w naszym kraju pierwszej w ponad tysiącletniej historii naszego państwa skoczni mamuciej. Bardzo przychylnie do projektu odniósł się pan prezydent, który ma to do siebie, że odnosi się przychylnie do wszystkich projektów, pod warunkiem że nie są autorstwa PIS. Ten akurat nie był, więc konstruktywna postawa prezydenta nie dziwi.

Jest tylko jeden szkopuł. Związek jest gotów pokryć 50% kosztów budowy. Na więcej go w tej chwili nie stać.

Pan prezydent, upewniwszy się jeszcze raz o tym, że projekt to tylko i wyłącznie dzieło zadeklarowanych antyPISowców z PZN-u, zadeklarował gotowość do partycypowania w kosztach. Zastanawiano się nad stworzeniem fundacji, której celem byłoby zbieranie funduszy na ten zbożny cel.1

Zaraz po świętach prezydenccy prawnicy sprawdzą możliwość bezpośredniego osobistego zaangażowania się pana prezydenta w tego typu projekt. Jeśli okaże się to zgodne z prawem, to już w poniedziałek 8 kwietnia prezydent powoła komitet, w skład którego wejdą wybitni - jak zwykle - przedstawiciele świata nauki (w tym najznamienitsi geodeci i inżynierowie), sportu, polityki oraz wybitne autorytety moralne tudzież artyści, którzy w takich sytuacjach są niezastąpieni, o czym pan prezydent zdążył się już parę razy przekonać.

Na koniec spotkania prezes Tajner zaproponował, żeby nadać skoczni imię prezydenta Komorowskiego. Mamy już w Polsce precedens nadania skoczni imienia żyjącej ikony skoków, więc - tym bardziej - według słów prezesa, "można nadać skoczni imię żyjącej ikony światowej polityki przez duże P".

Prezydent, który wydawał się na początku nieco zaskoczony propozycją prezesa Tajnera, przyjął ją jednak ze zrozumieniem i konstatując, że skoro takie jest życzenie skokowej braci, stwierdził, że on "okoniem stawał w takim razie nie będzie".

Pozostaje wybór miejsca budowy skoczni. Propozycja pana prezydenta, aby wybudować ją tuż obok Stadionu Narodowego, spotkała się z delikatnym - ponoć - nie tyle sprzeciwem, co skrzywieniem twarzy architekta miasta stołecznego Warszawy, który - przypadkowo zupełnie oczywiście - znalazł się wśród zaproszonych na to spotkanie gości. Dużo większe szanse realizacji ma chyba kontrpropozycja prezesa Tajnera, aby skocznię umiejscowić jednak w miejscu wydającym się nieco bardziej naturalnym dla takiego obiektu. Prezes nie sprecyzował dokładnie miejsca lokalizacji skoczni, ale jest tajemnicą poliszynela, że każda propozycja ma duże szanse w zestawieniu z pomysłem mysje prezydą.

O dalszych losach wspólnego już teraz pomysłu Belwederu i narciarskiej centrali postaram się informować na bieżąco.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
mikuś
Uważam, że ten artykuł jest całkiem w porządku, nikogo nie obraża i mówi prawdę w dniu kłamstewek ;)
(12.04.2013, 15:45)
zniesmaczony
Zakładam, że post @ew był ironiczny, bo to chyba oczywiste, że to czy Prezydent by się obraził czy nie (wiadomo, że nie) nie ma tu nic do rzeczy. A swoją drogą to polemizowałbym z tezą autora, że cała Europa się z niego śmieje. Począwszy od tego, że większość ludzi, w tym Europejczyków w ogóle się polityką tak naprawdę nie interesuje, a kończąc na tym, że wśród polityków konkurencja do obśmiewania jest bardzo duża i na wysokim poziomie. Poza tym jeśli brać pod uwagę czynnik np. prasy,w tym również zachodniej, to wydaje mi się, że częsciej śmiała się choćby z Lecha Kaczyńskiego. Co wcale nie dowodzi, bynajmniej, wyższości jednego Prezydenta nad drugim, a raczej nieadekwatności samego kryterium.

Ogólnie jednak myślę, że temat jest już wyczerpany i nie wart tak długiego roztrząsania..
(07.04.2013, 22:01)
Pawmak
Prezydent to akurat na pewno by się nie obraził, bo nie jest taki głupi, za jakiego go niektórzy uważają, ale ten tekst ogólnie potrzebny nie był, a niektóre komentarze autora to jednak poniżej pasa, zwłaszcza że wg badań Komorowskiemu ufa 70% Polaków. A co nie jest prawicą, musi być w takim razie lewicą albo centrum. Ktoś bardzo lewicowy mógłby tak samo powiedzieć, że lewicy w Polsce prawie nie ma i wyszłoby na to, że na scenie jest prawie samo centrum, a tak się opcji politycznych nie klasyfikuje.
(06.04.2013, 20:11)
ew
Tak się kłóciliście zamiast pewne osoby napisać oficjalny list do Prezydenta z zapytaniem czy to go obraża.
(06.04.2013, 12:33)
u
jak bedzi to kidy
za 10lat
(03.04.2013, 18:55)
marmi
Nic dodać nic ująć, zgadzam się ze zniesmaczonym. Szanuję autora i lubię generalnie jego statystyki i inne felietony/artykuły, jednak te wstawki tutaj i z tej okazji nie były na miejscu.
Dziękuję za uwzględnienie uwag w komentarzach w przyszłości i mam nadzieję, że nie wpłynie to na współpracę autora z portalem. Jeśli została już wcześniej zakończona z innych powodów - trudno...
(03.04.2013, 13:41)
zniesmaczony
A niektóre skecze Roberta Górskiego lubię. Tylko, że po pierwsze u niego nie zawsze jest jednostronnie, przede wszystkim zaś, po pierwsze, jak sam Pan przyznaje, z reguły zabawniej, po drugie: żarty są elementem skeczu i funkcjonują w określonym kontekście, którego ludzie się spodziewają. Tutaj są podawane nie na własnym blogu, w miejscu gromadzącym kibiców sportowych, o różnych poglądach i różnym poczuciu humoru, o innym nastawieniu i oczekiwaniach względem tekstu, co również wpływa na 'przyswajalność'. I właśnie ta skrótowość, oderwanie od kontekstu, ledwie wtręt, ale jednak już obecny, dodatkowo chyba pogarsza sprawę - już nie neutralnie, a jeszcze nie satyra. Gdy pojawia się w takiej formie i w tak wielu tekstach ginie granica między 'obśmiewa' a 'krytykuje', odbierane jest przez wielu nie jako żart, a rodzaj agitacji negatywnej - co, niezależnie od własnych zapatrywań, wielu drażni.
(03.04.2013, 01:16)
zniesmaczony
@ Polonus

Bliżej mi do prawicy, względem chociażby stosunku do własności prywatnej i paru innych spraw, których nie czas i miejsce by tutaj rozwijać. "Prawicowcem" się nie nazywam, bo to pojęcie zbyt rozmyte i zbyt wiele, często sprzecznych rzeczy, mogące oznaczać. Co sam Pan, sobą i swoją postawą, potwierdza. Nie miałem na myśli ani "zidiociałych grupek nazistów", (skądinąd zresztą nazizm, czyli narodowy socjalizm, jest nurtem lewicowym), ani PO, które, istotnie, wolnorynkowe to było tylko w postulatach i to ładnych parę lat temu. To był tylko drobny wtręt, by pokazać, że krytyczny stosunek do wstawek w tym artykule nie musi być pochodną przekonań politycznych. Niepotrzebne tyle zajadłości i żółci, tyle rozsierdzenia i goryczy. Nie jestem Panu nieżyczliwy, a bezkomprosiowość nawet sobie cenię bo mało dzisiaj wyrazistości, odwagi i oryginalności. Przeciwko satyrze politycznej również nic nie mam. I w kategoriach satyry politycznej te wtręty były, istotnie, łagodne. Ale ani ten portal nie jest odpowiednim miejscem na to by takową satyrę serwować, ani taka forma jej serwowania (bez kontekstu, bez rozwinięcia, wmieszana w tekst sportowy, dla większości niespecjalnie zabawna) mi się nie podoba. I tyle. To Pan tu podgrzewa atmosferę i próbuje tu robić sobie swoimi reakacjami 'wrogów', zamiast interlokutorów, którzy jedynie wyrażają własne zdanie.
(02.04.2013, 22:37)
Peregrynator
@Polonus
Prowokacje? Na stronie o skokach dajesz polityczny tekścik i śmiesz mówić, że to TY zostałeś sprowokowany? Człowieku, rozejrzyj się. Nie tylko ja jestem zdegustowany. Poczytaj komentarze. Zostałeś sam ze swoim arcyzabawnym artykułem.

PS - ciekawe czy tym razem wytrwasz w postanowieniu i nie odpowiesz...
(02.04.2013, 18:27)
Polonus
@Peregrynator
Nie martw się o moje teksty.
Mają się dobrze, wiszą w różnych miejscach i cieszą się nie najgorszą poczytnością. Czasem przychodzą różni "dyżurni" w twoim rodzaju, ale nie są im, oczywiście, w stanie zaszkodzić. Wracaj do siebie. I nie wstydź się za mnie. Pomyśl raczej o sobie i sobie podobnych.
@all
Przepr aszam wszystkich, którzy przyszli tu w innych celach niż adresat tekstu powyżej, za tę dyskusję, ale to nie ja ją prowokuję. Obiecuję, że od tej chwili nie będę odpowiadał na żadne prowokacje. Słowo.
(02.04.2013, 18:16)
Peregrynator
@Polonus
Zdaje się, że miałeś już nie odpowiadać na zaczepki, ale najwyraźniej trudno jest ci pogodzić się z własnym blamażem. Skompromitowałeś się tu wręcz koncertowo. Napisałeś słaby i nieśmieszny tekst, zostałeś skrytykowany przez absolutną większość czytelników i jeszcze brniesz w swoje polityczne absurdy. Najpierw było o lemingach, GW i "bractwie", a teraz dorzucasz "czerwono-różową propagandę". Chłopie, nie brnij, bo po prostu wstyd.

Mam tylko nadzieję, że redakcja czyta te wypowiedzi i wyciąga z nich odpowiednie wnioski. Naprawdę nie warto politykować na stronie o skokach. I nie należy każdemu pozwalać na publikowanie. Uczcie się na tym nieprzyjemnym błędzie.
(02.04.2013, 17:58)
Polonus
@zniesmaczony
jeżeli ktoś , tak jak Ty, jest "zniesmaczony" tak obojętnym i w sumie wyjątkowo, obiektywnie rzecz biorąc, łagodnym wobec bohaterów artykułu tekstem, to o czym my w ogóle mówimy? Rozumiem, że Roberta Górskiego (żeby było jasne to w żaden sposób nie porównuję się ani nie mam nawet zamiaru z nim porównywać) powinno się skazać na dożywocie albo, w najlepszym wypadku, na banicję. I co ma piernik do wiatraka? O jakiej "prawicy" Pan do mnie rozmawiasz? W Polsce to pojęcie zupełnie abstrakcyjne. Rzekłbym nieobecne. Chyba, że ktoś, pod wpływem czerwono-różowej propagandy, nazywa 'prawicowcami" jakieś zidiociałe grupki nazistów. Ale to mniej więcej tak, jakby powiedzieć, że PO jest partią wolnorynkową.
Pisanie o "sekciarstwie" w stosunku do kogoś, kto w najbardziej delikatny możliwy sposób, w dniu do tego najbardziej stosownym, podkreśla, z lekka zaledwie, parę przywar człowieka, z którego śmieje się albo przynajmniej śmiała do rozpuku, CAŁA EUROPA, świadczy zdecydowanie bardziej o "zniesmaczonym" niż o obiekcie "zniesmaczenia".
Tyle, "prawicowcu". A jak daleko ludziom w Polsce do prawicy to wystarczy się przekonać komentarze pod tą kreską.
(02.04.2013, 17:34)
zniesmaczony
W szoku? Rzecz była do przewidzenia. Kolega @abs i @Peregrynator dobrze wcześniej napisali. Nie ma znaczenia czy ktoś interesuje się polityką, czy nie, a jeśli to jaką opcję polityczną popiera, takie wstawki mogą mu się nie podobać. Bo dzielą ludzi w miejscu nie przeznaczonym do politykowania i bo narzucają pewien ogląd rzeczywistości. @Polonus ma wyraźne problemy z zaakceptowaniem faktu, że nie każdy kto nie smieje się z żartów nt. prezydenta, tudzież partii rządzącej jest lemingiem, tak jak nie każdy komu ich działania się nie podobają jest pisowcem. Rzeczywistość jest, na szczęście, dużo bogatsza. Komuś nie podoba się wciskanie w tekst o skokach wstawek ośmieszających prezydenta? Fan Neo-nówki i Maleńczuka, ani chybi. I na pewno śmiał się wcześniej z Lecha K. To jest właśnie postawa "politycznego emisariusza". Trochę prywaty: mnie bliżej do "prawicy" (choć to sformuowanie wymagałoby dużo szerszego doprecyzowania), ale własnie takie 'sekciarstwo' i czarno-białe widzenie świata nigdy mi się nie podobało.
(02.04.2013, 16:55)
Peregrynator
@Polonus
Których konkretnie słów nie zrozumiałem? Albo nie, nie mów, bo i tak skończy się inwektywami i posądzeniem o udział w spisku TVN i GW na twoje życie. Widzę też, że jesteś prorokiem i wiesz jakich nicków używam. To ciekawe, bo sam inaczej podpisujesz się pod artykułem, a inaczej na forum. Bogata osobowość? A konkurencji nie oceniaj, bo sam kalasz własne gniazdo.
(02.04.2013, 16:53)
Polonus
@Peregrynator
Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. I może w końcu podpisz się nickiem, którego faktycznie używasz.
A jak szukasz politycznych tekstów o skokach to skocz na konkurencję. I jeszcze raz przeczytaj tekst podsumowujący sezon. Potem skonfrontuj go z moim. I wtedy, jeśli masz choć trochę honoru, mam nadzieję przeprosisz.
Żegnam.
(02.04.2013, 16:39)
Peregrynator
@Polonus

No litości. Sam jesteś tu emisariuszem pewnej partii i zatruwasz atmosferę i jeszcze masz czelność pisać o "bractwie" (to nowy układ czy raczej szara sieć?). Poza tym sam nabierz dystansu i przyznaj się, że cały ten tekst był zbędny. Miej choć trochę odwagi i godności.
(02.04.2013, 16:19)
likusiek
Pointer to i jeszcze ahonen.Ale to wygląda na bardzo mało wiarygodnie.
Pisze z telefonu.
(02.04.2013, 16:12)
Polonus
Ze względu na gospodarzy portalu nie będę odpowiadał już na żadne zaczepki.
Jestem jedynie w szoku, że tak mało polityczny tekst budzi takie negatywne emocje. Takich reakcji można się było spodziewać ewentualnie na forum GW, ale tutaj? Widać bractwo czujne i nawet na skoki wysyła swoich emisariuszy.
Pozdrawiam tych, którzy posiadają w sobie elementarny dystans do tekstów pisanych. Sorry Andrzej, nie myślałem, że tak wyjdzie.
(02.04.2013, 16:11)
Peregrynator
@Polonus

Po pierwsze, to nie prezydent decyduje o wszczęciu postępowania. Każdy prokurator może to zrobić. Co tam może, on ma prawny obowiązek. I co? Będziesz świecił oczami na komisariacie i czekał na pozytywną opinię biegłych, że nie było tu zniewagi?

Po drugie, widzę, że cierpisz na powszechną chorobę pisowców - jak nie z nami, to lemingi. NIKT tu nie napisał, że popiera PO (kolega @zniesmaczony wręcz wspomniał o swojej niechęci do tej partii). Ale oczywiście ty (celowo z małej) wiesz lepiej. Wy zawsze wiecie lepiej.

Po trzecie, stało się dokładnie to, o czym napisałem niżej. Zbędny i nieśmieszny tekst podzielił forumowiczów i wlał na stronę polityczne pomyje. Krótko mówiąc: zrobił nam się tu Onet. Było warto?

PS - lepszy koncert Maleńczuka, niż żart rodem z prawicowych portalików. Tam się udzielaj kolego Polonusie. Na pewno znajdziesz dużą grupę fanów i będziecie sobie wesoło rechotać z Tuska i Bronka.
(02.04.2013, 15:10)
Polonus
@Oburzeni
Trochę dystansu do życia. Gdyby ktoś, a już szczególnie prezydent, miałby w tym tekście doszukiwać się elementów dla siebie obraźliwych, świadczyłoby to o jego wyjątkowej małostkowości i jakimkolwiek poczuciu braku humoru. Musielibyśmy żywcem żyć w państwie totalitarnym, żeby jakiś kontuzjowany urzędnik zaczął się w tym doszukiwać obrazy.
Dziwię się tylko kibicom partii lemingów. Gdzie byliście, obrońcy majestatu instytucji prezydenta, kiedy ś.p. Lecha Kaczyńskiego rzeczywiście obrażano w sposób wręcz haniebny. Nawet po śmierci. I wy (celowo z małej) macie czelność pisać o obrazie? W którym miejscu?
A za tydzień pójdziecie na koncert Maleńczuka albo występ Neo-Nówki i będziecie rechotać z ich jakże twórczych "dowcipów".
Bez odbioru.
(02.04.2013, 14:22)
WK
Fakt, po stylu idzie się domyśleć ;) może nie jest prześmieszny ale też nie powiedziałbym że jakoś specjalnie obraźliwy.

@Peregryna tor: a no wszystko jest możliwe skoro jakiśtam urzędnik pozwał kobietę o to że ma w domu okno tam gdzie go nie powinno być czy coś podobnego obiło mi się o uszy...
(02.04.2013, 13:33)
Peregrynator
Doprawdy nie wiem, po co publikować takie polityczne bzdury.

Czy wy wiecie, że za obrażanie prezydenta można mieć sprawę karną? Myślicie, że to żart? Że to się nie zdarza? A pamiętacie bezdomnego Huberta, który miał proces, bo wykrzykiwał coś po pijaku? A tu jest znacznie gorzej, bo całość jest opublikowana i ma do niej dostęp nieograniczony krąg osób (co od razu zaostrza odpowiedzialność).

Oczywiści 9/10 prokuratorów machnie ręką i powie, że nie widzi tu znamion przestępstwa. Ale ten 10 (może młody, a może antyfan PiSu) zrobi wam sprawę. Za co? Za kpiny z prezydenta i sugerowanie jego niejasnych powiązań ze światem nauki, biznesu i głównym architektem Warszawy. To nie są żarty. Sam widziałem gościa, któremu zrobili sprawę za rozbój, bo poszarpał się z kolegą i zabrał mu niedopite piwo (serio!).

I po co wam to wszystko? Dzielicie forumowiczów, publikujecie polityczne bzdety na stronie sportowej, a jeszcze możecie mieć nieprzyjemności. Zastanówcie się na drugi raz, bo to ani śmieszne, ani mądre...
(02.04.2013, 12:24)
ew
Żenujący komentarz oraz żenujący nick tak samo jak autor.
Podobno w każdej bajce jest ziarnko prawdy ale mam nadzieje że to ziarnko to nie skocznia imienia Bronka.
(02.04.2013, 11:32)
qqq
Żenujący poziom żartu jak żenujący jest autor tego tekstu...
(02.04.2013, 06:10)
d.
a czy to nie czasami prymaprylis? :)
(02.04.2013, 00:23)
abs
@Polonus
Tu nie ma znaczenia bycie zwolennikiem takiej czy innej opcji. To strona o skokach i można by tu odpuścić ten temat, w końcu sport to coś, co nas (Polaków) łączy, a polityka ostatnio ma działanie niestety odwrotne... A że poziom tych powyższych politycznych 'żartów'/docinek też niezbyt wybitny, to inna kwestia...
Co do głównego tematu - pewnie prędzej oryginalnego mamuta sklonują i rozmnożą, niż u nas taką skocznię wybudują, zwłaszcza że są pilniejsze potrzeby nawet w narciarstwie klasycznym (dobrych tras biegowych brak, małych i normalnych skoczni też nie za dużo, nie mówiąc już o systemie szkolenia i finansowania). ;)
(02.04.2013, 00:07)
Mszostus
Po uj polityka do skoków? ;/ Co do mamuta, to będzie... za 100lat ;) więc tego nie doczekamy. Prawie od razu się kapłem, że to żart - niestety.
(01.04.2013, 23:34)
zniesmaczony
do sympatyków partii rządzącej daleko mi jak z Polski do Kilimandżaro, ale też uważam te polityczne "żarty" sa niesmaczne i nieśmieszne.
(01.04.2013, 23:19)
tommm
Po co budować od podstaw nową skocznię, lepiej dobudować rozbieg i zeskok do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i mamy mamuta za pół ceny hehehe
(01.04.2013, 20:58)
Benio
Widać, że pisał to sympatyk pewnej partii. Ergo: nieśmieszne, a wręcz niesmaczne. Tak to u tych sympatyków bywa...

A redakcja powinna się wstydzić, że na stronę o skokach wpuszcza politycznych bojówkarzy.
(01.04.2013, 20:18)
Shymonda
PRIMA APRILIS!
(01.04.2013, 20:07)
STRAK
Źródło: wiadomość własna
wystarczy spojżeć
(01.04.2013, 19:59)
lola
dobry żart na prima aprilis
(01.04.2013, 19:24)
Polonus
@abs
Jak widzisz są. Ale możesz je opuszczac. i w ich miejsce puszczac sobie wszystkie złote myśli jakie wypuścił do tej pory z siebie pą prezydą
(01.04.2013, 19:20)
ktos
Trzy arty i trzy april foolsy :P
(01.04.2013, 19:09)
xD
Pryma Aprylys
(01.04.2013, 19:08)
FoolsBuster
FoolsBuster smells a april fool
(01.04.2013, 19:06)
abs
Wstawki polityczne na stronie o skokach chyba nie są potrzebne...
(01.04.2013, 18:47)
Seba99pl
Dadzą mamuta na narodowy :D
(01.04.2013, 18:33)
Polonus
My tu chichu, śmichu, a w Zurychu w FIS-ie dopiero afera. Zapraszam do siebie na blog.
(01.04.2013, 18:30)
Polonus
@antypajank
Ten tekst jest złą wiadomością, po której odczuwamy ulgę. Ulgę, że na szczęście to nie ma jeszcze w Polsce aż takiego durnia, który chciałby wybudowac mamuta. Więc, wg Twojej klasyfikacji, to jest taki żart primaaprillisowy, jakiego byś sobie życzył:)
(01.04.2013, 18:24)
Polonus
@Rufus
Były cytaty, tylko redakcja, ze względów cenzuralnych, wycięła. Konretnie dwa. Pierwszy, autorstwa Stefana Niesiołowskiego, któremu wcześniej powiedziano, że Tajner poleciał z pomysłem do PIS-u, a nie do Komorowskiego i że to Kaczor, a nie Don Comorro ma byc patronem skoczni: "Jest jakaś granica podłości którą, myślę, niektórzy przekraczają". I cytat drugi, tegoż Niesiołowskiego Stefana, wypowiedziany po tym, kiedy dowiedział się jak naprawdę było. "Dobrze, że zgolił wąsy, bo miał pożółkłe końcówki".
Takie są fakty:)
(01.04.2013, 18:19)
adam121211
w sumie ten żart z pointnerem jest bardzo ciekawy ale jeśli to prawda to by była niezła sensacja
cociaż stawiam 50 na 50 w kwesti żartu i prawdy
(01.04.2013, 18:18)
Mamut
To dzięki ŻYLE :D:D:D Bedziemy mieć mamuta. Tylko kto wie czy teraz, czy potem. :D
(01.04.2013, 18:11)
mistlav
@adam121211: z Pointnerem też żart, tylko że bardziej udany. Ten o mamucie jest mało wiarygodny ze względu na swój styl chociażby.
(01.04.2013, 18:10)
antypajank
zart primaaprilisowy powinien byc zla wiadomoscia po ktorej odczujemy ulge.a nie dobra po ktorej pozostanie niedosyt i smutek :D
(01.04.2013, 17:59)
Rufus55
Taa tylko, że żadnej wypowiedzi nikogo nie ma tu zacytowanej :) Good żart!
(01.04.2013, 17:54)
Gosc
Dobry żarcik :P
(01.04.2013, 17:49)
CelmerS
Niesamowite! Mamut w polsce! Cuś pięknego :D
(01.04.2013, 17:46)
adam121211
to jest Żart na prima aprilis więc z pointnerem to jednak prawda szkoda
(01.04.2013, 17:43)
mati
kiepski żart ;d
(01.04.2013, 17:43)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Mamut w Polsce!
Mamut w Polsce!

Mamut w Polsce!

Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (piątek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (piątek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich