Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Grzegorz Miętus prezentuje wysok± formę w Wi¶le. Po wczorajszym triumfie w konkursie drużynowym, dzi¶ wygrał kwalifikacje.

Już we wtorek Grzegorz Miętus okazał się najlepszy indywidualnie na skoczni im. Adama Małysz w Wi¶le. Niestety miało to miejsce w konkursie drużynowym. Dzi¶ wygrał kwalifikacje skokiem na 125 metr.

Drugie miejsce zaj±ł Bartłomiej Kłusek.

Czołowa dziesi±tka ostatnich MP miała zapewniony start w konkursie i ich skoki nie były oceniane. Najlepiej z nich spisał się Kamil Stoch, który uzyskał 131 metrów, co było najlepszym rezultatem serii.

Wyniki skrócone:
1. Grzegorz Miętus - 125 m - 131,7 pkt.
2. Bartłomiej Kłusek - 127,5 m - 130,7 pkt.
3. Jakub Kot - 120,5 m - 121,7 pkt.
4. Artur Kukuła - 120 m - 120,2 pkt.
5. Rafał ¦liż - 119 m - 117,9 pkt.
6. Wojciech G±sienica-Kotelnicki - 121 m - 115,3 pkt.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Pawmak
@ M_B
No nie wiem, jakby w tym FIS Cupie wystartował, to by pewnie Ľle nie wypadł. Może to ma jeszcze jaki¶ zwi±zek z t± kontuzj±. Choćby taki, że nie ma na tyle dobrej formy, że woli nie ryzykować słabego występu. W Zakopanem na CoC 11. miejscem pokazał, że na trochę go jeszcze stać, więc może akurat jeszcze się dotrenuje.
(28.03.2013, 16:35)
Emil
Miało być *jest nie na miejscu
(28.03.2013, 15:32)
Emil
10 razy obejrzałem powtórkę l±dowania Stocha z II serii by zobaczyć czy czasem nie dotkn±ł kciukiem zeskoku. Nic takiego nie miało miejsca. W I serii na pierwszy rzut oka widać że był daleki od podpórki. Zreszt± za upadek odejmuje się siedem a za podpórkę maksimum pięć punktów. W przypadku podparcia kciukiem maksymalny wymiar kary nie nie ma miejscu :P
(28.03.2013, 15:31)
M_B
@Pawmak

Widocznie Marcin już postanowił dać sobie spokój i w przypadku nie łapania się co najmniej na kontynentale nie ma zamiaru startować, pewnie już w następnym sezonie go w ogóle nie zobaczymy.
(28.03.2013, 15:25)
Pawmak
A nie jest tak, że za upadek odejmuje się 8? A za podpórkę (dotknięcie ¶niegu) mniej?

Bachleda był zgłoszony na K¦ i był w szerokiej kadrze na FIS Cup w Zakopanem i też nie startował. Tylko w CoC w Zakopanem wyst±pił w tym sezonie. Ciekawe, o co chodzi.
(28.03.2013, 15:22)
styl nazwiska
Pochwała za "styl nazwiska" Stocha dał jednak 19. A za dotknięcie ¶niegu to jest chyba 10-11 pkt.
(28.03.2013, 14:43)
korus
@styl nazwiska, dostał po 18-18.5 i takie się mu należały, a ty nie płacz, bo 13 to musiałby chyba ¶niegu dotkn±ć.
(28.03.2013, 13:17)
pawel
a ja się tak spytam gdzie jest Marcin Bachleda???
(27.03.2013, 18:09)
styl nazwiska
Ciekawe ile Stoch dostał za to l±dowanie za 13 pkt? Może znów po 19-20?
(27.03.2013, 17:57)
ghg
Będzie transmisja na stronie?
(27.03.2013, 17:12)
ula
hula to mój czarny koń nie kot hehe
(27.03.2013, 16:34)
tam
i gdzie sa wyniki z kwalifikacji?
(27.03.2013, 16:31)
dobra rada
Panowie sterowniki wynikami pilnujcie dokładnie zaplecza bo znów Wam ktos zagra na nosie jak Biegun ostatnio
(27.03.2013, 16:23)
???
Jak cos może być "najlepszym rezultatem" skoro nie jest oceniane i zawodnikowi nie zalezy by ładnie wyl±dowac więc może ci±gn±ć skok?
No i gdzie li8sta zakwalifikowanych skoro wiadomo kto wygrał?
(27.03.2013, 16:21)
M_B
Owszem, Grzesiek wczoraj pewnie byłby gdzie¶ koło 6 miejsca gdyby przeliczyć to wszystko na belki, ale i tak patrz±c na jego miejsce w hierarchii całego sezonu można uznać, że skacze na tych mistrzostwach póki co dobrze.
(27.03.2013, 16:19)
Piter
Stwierdzenie, iż Grzegorz Miętus wczoraj był indywidualnie najlepszym zawodnikiem jest trochę "naci±gnięte". Wystarczy spojrzeć na prędko¶ci na progu, jakie uzyskiwał. Jego grupa startowała z wyższych belek, niż czołowi skoczkowie.
(27.03.2013, 16:15)