Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

We wczorajszym konkursie drużynowym Austriacy uplasowali się tuż za podium. Mistrzowie ¶wiata z Val di Fiemme spisali się poniżej oczekiwań...

Niew±tpliwie w swoim finałowym skoku zawiódł Gregor Schlierenzauer, który l±dował na 120 metrze, przy znakomitej próbie Kamila Stocha (124 m) w doskonałym stylu.

- Wypadli¶my poza podium. Mój występ nie był dobry. Należy jak najszybciej przeanalizować błędy i je wykluczyć - powiedział po konkursie 23-letni Austriak.

W ostatnich konkursach, nawet podczas mistrzostw ¶wiata, Gregor Schlierenzauer nie imponował swoj± dyspozycj±. Forma z Turnieju Czterech Skoczni gdzie¶ uciekła.

- Obecnie skaczę nieco gorzej. Jednak to nie oznacza, że nie pamiętam, czym s± skoki narciarskie. Aktualnie s± inni skoczkowie, który prezentuj± się lepiej - kontynuuje.

Kto, zdaniem Schlierenzauera, jest faworytem konkursu indywidualnego?

- Dla mnie faworytem jest Kamil Stoch – stwierdza bezapelacyjnie podopieczny Pointnera.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
;)
Je¶li Bardala nie będzie w pierwszej 6 to Schlierenzauer ma wygrany P¦, przy czym nie musi on skakać;)
(10.03.2013, 13:39)
liliebb
Wysoko może być tez Simon..
(10.03.2013, 13:37)
król
Moim zdaniem pierwsza pi±tka:

1. Freitag
2. Kot
3. Stoch
4. Bardal
5. Hilde

Czemu tak? Patrz±c na wczorajszy konkurs najlepiej spisywał się Freitag, a z Polaków Kot. Wikingowie też trzymali klasę. ^.-
(10.03.2013, 13:35)
;)
Bardal 6 - Schlierenzauer 29 i dalej
Bardal 5 - Schlierenzauer 24 i dalej
Bardal 4 - Schlierenzauer 19 i dalej
Bardal 3 - Schlierenzauer 12 i dalej
Bardal 2 - Schlierenzauer 6 i dalej
Bardal 1 - Schlierenzauer 3 i dalej

(10.03.2013, 13:32)
do greg
Greg, nie pozwol± dzis wygrać Schlierenzauerowi. Stana na głowie ale nie wygra. Własnie dlatego by nie miał jeszcze tej kuli i ich nie olał w nastepnych konkursach. Co to za problem. Tepes poczeka az mu będzie fatalnie wiało i wtedy go pu¶ci. Teraz maja taki pełny przegl±d czy wiatr się wzmaga czy nie i jak zmienia kierunek że Tepes na 95% wie czy kogos puszcza na bule czy na podium.
(10.03.2013, 13:21)
Skoczek120
Turniej Nordycki nie istnieje od trzech lat. ;)
(10.03.2013, 13:14)
greg
Już dzi¶ może zapewnic sobie Gregor Schlirenzauer Kryształow± Kulę! Czy ,,Schliri" zaperwni Kryształow± Kulę? jak Polacy si.ę spisz±?
(10.03.2013, 13:04)
kinia
no zgadzam się z mixem
(10.03.2013, 13:04)
mix
To by było piękne co nie.
(10.03.2013, 12:56)
mix
1.Stoch
2.Kot
3.Żyła
(10.03.2013, 12:55)
emas99
1. Stoch
2. Schlierenzauer
3. Kot
(10.03.2013, 12:52)
skok
1Stoch
2Freund
3Hilde< br>
To przeczucie mojego brata
(10.03.2013, 12:50)
skok
Chyba nie
(10.03.2013, 12:49)
gosc
Mam takie pytanie czy w tym roku konkursy w Lahti ,Kuopio , Trondheim i Oslo s± zaliczane jako turniej nordycki ?
(10.03.2013, 12:39)
ReTreee
W Lahti lata nasz Mistrz ¦wiata! :D
(10.03.2013, 12:39)
;)
Wygra Freund ;)
(10.03.2013, 12:37)
Ktosik
Dla mnie też Kamil :D