Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Tylko 16 zawodniczek z 6 krajów pojawiło się na li¶cie startowej zawodów Pucharu Kontynentalnego w szwedzkim Oernskoeldsviku.

W¶ród pań nie ma ani jednej reprezentantki gospodarzy. S± za to Rosjanki, Amerykanki, Kanadyjki, Niemki, Norweżki i Finka.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
S.Nadymova
Rosja
2
T.Bakke
Norwegia
3
J.Kykkaenen
Finlandia
4
K.Roestad
Norwegia
5
A.Stroem
Norwegia
6
J.Sepandj
Kanada
7
C.Mitchell
Kanada
8
N.Englund
USA
9
D.Grushina
Rosja
10
N.Lussi
USA
11
A.Kustova
Rosja
12
S.Tikhonova
Rosja
13
A.Gladysheva
Rosja
14
R.Straub
Niemcy
15
P.Hessler
Niemcy
16
I.Avvakumova
Rosja
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Anusiak
Skoki kobiet to zupełna żenada
(09.03.2013, 10:09)
Seba99pl
Nadymova :D co za nazwisko.
(08.03.2013, 20:58)
I am Stupid
@hololomat

Zgadzam się z tobom
(08.03.2013, 19:31)
hololomat
No i znowu nie ma Polek
(08.03.2013, 19:30)
gosc
powine być polki najlepiej 10 [tyle w polsce skacze:[ wszystkie by mogły w p¶ startować
(08.03.2013, 18:53)
Michał0489
@borek99

Kilka dni temu Maria Hurtado Beisvaag zajęła drugie miejsce w zawodach krajowych w Folldal.
(08.03.2013, 17:54)
borek99
No i dziwi też brak kolumbijskiej Norweżki - Marii Huratdo Beisvaag, która rok temu skakała rewelacyjnie (jak na swój wiek i debiut w międzynarodowych zawodach) podczas PK w Libercu - kto¶ wie co się z ni± dzieje?

Mogłoby też być więcej Finek (choćby Heikkinen, która punktowała we wrze¶niu w Lillehammer), ale tu pewnie na przeszkodzie stoj± pieni±dze...
(08.03.2013, 17:23)
borek99
Dziwne, że na starcie zabrakło jedynej skacz±cej na poważnie (choć przy jej poziomie to okre¶lenie nieco na wyrost) Szwedki Eliny Knutsson. Szwedzi sami jeszcze niedawno pisali, że tu wystartuje, więc nieco to dziwne, ale może jak±¶ kontuzję złapała... W każdym razie szkoda, bo miałaby pewne punkty i prawo startu w Pucharze ¦wiata...
(08.03.2013, 17:19)
ew
co tam ze Szwab by byla na koncu skoro moglaby startowac w p¶ i zbierac sponsorow
(08.03.2013, 17:18)
Maciekw7
A co się wła¶ciwie dzieje z Polkami? Wiem, że skoki narciarskie kobiet w Polsce s± martwe nie wiedzieć czemu, a zwi±zek je jeszcze dobija biern± postaw±, ale czy one naprawdę nigdzie nie startuj±? Nic nie robi±? Je¶li tak, to jest to sytuacja masakryczna...
(08.03.2013, 17:01)
Michał0489
Jedno jest pewne! Wszystkie wejd± do drugiej serii konkursowej :D
(08.03.2013, 16:53)
Szychu
Szkoda, że nie ma Szwab. Punkty by na pewno miała, a może by nawet kogo¶ pokonała. No ale cóż, czego ja się spodziewałem...
Będę kibicował Julii Kykkaenen. :) Je¶li jest w takiej formie jak na M¦, to powinna wygrać.
(08.03.2013, 16:53)
Glon
Hmm, Szwab miałaby pewne 17 miejsce :)
(08.03.2013, 16:08)
FanZografskiego
Żenada :/