Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Znamy kolejny skład na loty w Harrachovie. Niemcy do Czech udaj± się w sile pięciu zawodników. W zawodach nie zobaczymy jednak Severina Freunda, Richarda Freitaga, Andreasa Wellingera i Martina Schmitta.

Będzie za to Michael Neumayer, który po swoim życiowym sukcesie w Vikersund jest na fali. Co prawda małe szanse aby pobił rekord Niemiec w długo¶ci lotu, ale s± szanse na zwycięstwo w konkursie. - Po ostatnim skoku w Vikersund jestem pozytywnie nastawiony do kolejnych konkursów - tłumaczy Neumayer.

Oprócz Neumayera na starcie w Harrachovie pojawi± się Andreas Wank, Maximilian Mechler, Marinus Kraus i Felix Schoft.

Severin Freund, Richard Freitag i Andreas Wellinger podobnie jak czę¶ć Norwegów przygotowuje się do zbliżaj±cych się M¦ w Val di Fiemme i FIS Team Touru w Niemczech, natomiast Martin Schmitt wycofał się na własn± pro¶bę, by doj¶ć po raz kolejny do formy.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Seba99pl
Przewidywany wiatr na Harrachov:
50km/h
50km-50 000m
50 000 : 60min=833(3)m/min
833(3) : 60s= 13(8)m/s
Wiatr przekroczy wszelkie normy, nie ma co się łudzić na konkursy :(
(31.01.2013, 16:03)
fb ftna6amw
dobrze robi±, że nie jad±, bo chociaż tamci s± słabsi, to ci trochę potrenuj± i odpoczn±........
(31.01.2013, 15:33)
andbal
Jak się mamy mimo fatalnego pocz±tku po przekroczeniu połowy startów w P¦ .
1. Mamy 3 zawodników w 30stce, wtym Stoch jest 5ty.
2. Mamy następnych 3 zawodników w następnej 20stce.
3. Mamy jeszcze 3 zawodników z punktami poza 50tk±.
Dotychczas punktowało 72 zawodników w tym 9ciu Polaków.
Najniżej z punktami jest Murańka na 66tym miejscu.
Teraz dużo mamutów więc szansa na poprawienia miejsca Piotrka Żyły (obecnie 26te miejsce).
(31.01.2013, 14:11)
?
Ciekawe czy Ammann tez się wystraszy polskich prostytutek, które do Harrachowa tez maja rzut beretem?
(31.01.2013, 14:08)
do kamila
Według Twojej definicji Stoch tez jest bez formy
(31.01.2013, 14:03)
kamil
Zwróćcie uwagę, że skoczkowie, którzy nie przyjad±, byli ostatnio bez formy i nie weszli by do 10, może oprócz Freunda. Więc nie wiem na co wy patrzycie pisz±c takie bzdury. Nazwiska same nie skacz±. Zastanówcie się trochę, a póĽniej piszcie...
(31.01.2013, 12:36)
DeZet93
Kot bedzie musiał się kwalifikować , ;)
tu nie liczy się klasyfikacja Pucharu ¶wiata, tylko pucharu ¶wiata w Lotach :)
Stoch i Żyła bez kwalifikiacji przechodz± ;)
z czołowej 10 P¦ w Lotach,nie będzie tylko Freunda ;)
(31.01.2013, 09:11)
Seba99pl
Stoch w tych konkursach będzie jako ,,lider" :D
(31.01.2013, 07:47)
Polonus
Pytanie czy w ogóle konkursy się odbęd±. przy takiej obsadzie to może lepiej żeby ich nie było?
Ale proszę zwrócić uwagę. Wszyscy my¶l± głównie o M¦, tylko Kruczek pręży muskuły na każde zawody. A i tak podiów jak na lekarstwo...
(31.01.2013, 07:39)
tokas9
Cała czołówka (poza Schlierenzauerem) jest w tym sezonie kompletnie bez formy. Większo¶ć ciuła trochę punktów, a potem jedzie potrenować do siebie, do kraju. Co się dzieje!?
(31.01.2013, 01:05)
Piotrek93
Skład Słoweńców:
Kranjec, P. Prevc, Tepes, Hvala, Pungertar, Zupancic
(31.01.2013, 00:46)
jozek_sibek
Redakcja.
Macie bł±d w wynikach I konkursu PK w Neustadt.
Podpowiem,że chodzi o pozycję 19 w konkursie.
Pozdrawiam.
(31.01.2013, 00:45)
Szychu
No wskakuje! Oby tylko to utrzymał! :)
(31.01.2013, 00:20)
Wotek
to co kamil wskakuje na podium klasyfikacji generalnej P¦ nonono :D
(30.01.2013, 23:17)
aaa
To niesamowite ilu nie jedzie... Jak do Sapporo :) masakra...

Morgenster n
Kofler
Fettner
S chmitt
Freund
Freitag< br>Wellinger
Bardal
H ilde
Jacobsen
Japończy cy
pewnie Hvala...
To Kot będzie w 10-ce bez kwalifikacji
(30.01.2013, 22:47)
Szychu
Jak widać, Niemcy również już taki trochę zapasowy skład, co wskazuje obecno¶ć Krausa i Schofta. Obecno¶ć Neumayera uzasadniona, bo on się czuje ¶wietnie na mamutach, co pokazał w Vikersund.
Tak więc Niemcy, Austria, Norwegia i Rosja jad± w zapasowym składzie, Finlandia w jednoosobowym "składzie", za¶ Japończycy prawdopodobnie w ogóle nie przybęd± do Harrachova. Na pewno w swoich najsilniejszych składach będ± Czesi (bo gospodarze) i Polacy. A kto¶ wie, jaki jest skład u Słoweńców?
(30.01.2013, 22:37)