Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k

Ema Klinec i Sara Takanashi okazały się najlepsze w seriach treningowych przed konkursem drużynowym o Mistrzostwo ¦wiata juniorów.

W pierwszej odsłonie startowało 27 z 48 zawodniczek zgłoszonych do treningów. Czę¶ć już wyjechała bez szans na występ w drużynówce, natomiast pewniaczki też w większo¶ci odpu¶ciły skoki. Najdalej poleciała Ema Klinec, która uzyskała 93,5 metra i pokonała Sarę Takanashi (93 m). Trzeci wynik należał do Gydy Enger (86,5 m).

W drugiej próbie to Japonka była zdecydowanie najlepsza - 97 metrów. Pokonała Emę Klinec (92 m) i Yuki Ito (87 m).

Oba treningi odbyły się z 24. belki startowej.

Trenerzy wybrali już składy na jutrzejsze zawody drużynowe, w których wyst±pi osiem ekip: USA, Rosja, Norwegia, Francja, Czechy, Słowenia, Niemcy i Japonia.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Ema Klinec
Słowenia
93.5
2
Sara Takanashi
Japonia
93.0
3
Gyda Enger
Norwegia
86.5
4
Ramona Straub
Niemcy
85.0
5
Yuki Ito
Japonia
83.5
 
Sofya Tikhonova
Rosja
83.5
7
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
82.0
8
Anna Rupprecht
Niemcy
81.0
9
Maren Lundby
Norwegia
79.5
 
Alexandra Kustova
Rosja
79.5
11
Emilee Anderson
USA
78.0
12
Julia Clair
Francja
77.5
13
Nina Lussi
USA
76.0
14
Oceane Avocat Gros
Francja
75.0
15
Anna Odine Stroem
Norwegia
71.0
16
Barbora Blazkova
Czechy
70.0
17
Zdena Pesatova
Czechy
69.5
18
Yuka Kobayashi
Japonia
69.0
19
Jun Maruyama
Japonia
68.5
20
Stefaniya Nadymova
Rosja
68.0
 
Michaela Rajnochova
Czechy
68.0
22
Daria Grushina
Rosja
65.5
23
Mizuki Yamaguchi
Japonia
59.0
24
Adel Saifullina
Rosja
53.0
25
Martina Joitova
Czechy
50.0
26
Barbara Klinec
Słowenia
48.5
27
Manon Maurer
USA
48.0


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Sara Takanashi
Japonia
97.0
2
Ema Klinec
Słowenia
92.0
3
Yuki Ito
Japonia
87.0
4
Ramona Straub
Niemcy
86.5
5
Sofya Tikhonova
Rosja
85.0
6
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
84.0
7
Barbara Klinec
Słowenia
83.5
8
Gyda Enger
Norwegia
83.0
9
Anna Rupprecht
Niemcy
78.0
10
Maren Lundby
Norwegia
77.0
11
Nina Lussi
USA
75.5
12
Alexandra Kustova
Rosja
75.0
 
Julia Clair
Francja
75.0
14
Michaela Rajnochova
Czechy
74.5
15
Emilee Anderson
USA
74.0
16
Anna Odine Stroem
Norwegia
73.5
17
Mizuki Yamaguchi
Japonia
73.0
18
Oceane Avocat Gros
Francja
72.5
19
Barbora Blazkova
Czechy
71.0
20
Zdena Pesatova
Czechy
67.5
21
Yuka Kobayashi
Japonia
62.0
22
Jun Maruyama
Japonia
61.0
 
Stefaniya Nadymova
Rosja
61.0
24
Manon Maurer
USA
55.0
 
Martina Joitova
Czechy
55.0
26
Adel Saifullina
Rosja
51.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
M¦J: Klinec i Takanashi najlepsze na treningach
M¦J: Klinec i Takanashi najlepsze na treningach

M¦J: Klinec i Takanashi najlepsze na treningach

Kalendarium
Martti Nomme
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich