Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC

Podczas pierwszego dnia testowania skoczni w Vikersund trzy serie wykonali przedskoczkowie. Oddali tylko cztery skoki ponad 200 metrowe, a najdalej skakał Robert Johansson uzyskuj±c 219 metrów.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Najdalej w pierwszej poleciał Espen Enger Halvorsen, który uzyskał 192 metry. Drugi wynik należał do Roberta Johanssona (184 metry). Podczas sesji zanotowali¶my tylko cztery skoki ponad 200 metrowe, a skakało aż 19-tu zawodników, w tym dziesięciu debiutantów. Odległo¶ci± dnia było 219 metrów Roberta Johanssona w drugiej rundzie i 216 metrów w trzeciej.

Wyniki:

1 Kristian Lian 107, 110 i 125 m
2 Eivind Ruud 110, 112 i 114 m
3 Lorentz Fannemel 122, 125 i 145 m
4 Jostein Loe 115, 142 i 149 m
5 Hans Erik Lie Torgersen 128, 137 i 147 m
6 Alexsander Henningsen 138, 147 i 169 m
7 Jan Fuhre 132, 151 i 169 m
8 Jonas Langgard 95, 102 i 103 m
9 Fredrik Aalien 111, 115 i 122 m
10 Stian Andre Skinnes 121, 130 i 143 m
11 Andreas Hoff 118, 143 i 159 m
12 Sondre Myhre 130, 145 i 167 m
13 Adrian Livelten 148, 153 i 163 m
14 Klaus Ovlien Engen 178, 193,5 i 172 m
15 Hans Petter Bergquist 131, 152,5 i 158,5 m
16 Tord Markusen Hammer 181, 178 i 193 m
17 Morten Rastad 173, 183 i 181 m
18 Espen Enger Halvorsen 192, 207,5 i 185 m
19 Simen Key Grimsrud 171, 203 i 174 m
20 Robert Johansson 184, 219 i 216 m


Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
@fannemel
to nie wchodĽ na takie artykuły, po to jest zamieszczony temat, żeby¶ wiedział, co omin±ć
(25.01.2013, 19:39)
fannemel
nie znam ich ja się nie interesuje takimi cieniasami
(25.01.2013, 16:26)
???
Niby skakało 19 zawodników, ale na li¶cie z wynikami jest 20 nazwisk. Dlaczego?
(25.01.2013, 00:02)
Statystyk
Do listy rekordów życiowych zapomnieli¶cie wpisać wynik 149 m - Jostein Loe.
(24.01.2013, 18:05)
Statystyk
Dobrze, że poprawili¶cie odległo¶ci uzyskiwane przez przedskoczków. Co do spisu rekordów życiowych to chciałbym się dowiedzieć sk±d bierzecie takie cuda jak:

Nico Faller
145.0
Klingenth al

Marinus Kraus
145.0
Lillehamme r

Daniel Wenig
145.0
Bischofsho fen

??
(24.01.2013, 17:45)
.
A widziałes gdzies zaproszenie? Słoweńcy co roku publikuja takie zaproszenie. I czemu akurat Słoweniec czy Czech ma tam się zgłaszać? Chodzi o inne kraje gdzi8e nie ma mamutów i szanse potrenowania przed konkursami zerowe
(24.01.2013, 16:24)
borek99
@.
A sk±d wiesz, że nie dopuszczaj±? Może żaden Słoweniec, czy Czech nie zgłosił do nich chęci pełnienia takiej funkcji?
(24.01.2013, 16:18)
.
Johanson może byc nastepnym Evensenem. Evensen tak zaczynał w ...Planicy, czyli jako przedskoczek najpierw bez powołań do kadry.
@stawy
Skoro sobie maj± "ćwiczyć" to jakim prawem nie dopuszczaja innych na te "ćwiczenia" tak jak Słoweńcy czy Czesi
(24.01.2013, 16:06)
Statystyk
Niektóre podane tu odległo¶ci s± fałszywe. Radzę zrobić korektę względem oficjalnej listy, która już się pojawiła na vikersund.no
(24.01.2013, 16:03)
Szychu
@Raptor, nie bedzie krajówki. Została wykorzystana w Lillehammer.
(24.01.2013, 16:03)
Raptor
Nie wiecie czy wystawi± krajówkę? Ja bym chciał zobaczyć jak ten Johansson by sobie poradził w zawodach.
(24.01.2013, 16:01)
Paweł Stawowczyk
mi sie wydaje że kiedy¶ trzeba poćwiczyć na mamucie. Masz 18 lat i chcesz poćwiczyć. Masz okazję raz w roku, może dwa.. i to dobra rzecz, że Norwegowie na swoim obiekcie to robi±. Jakby było w Polsce krzyczeliby¶cie czemu Murańki nie puszczaj±, albo Kłuska...
(24.01.2013, 15:51)
zabawa amatorów?
Zamiast zaprosić na przedskoczków normalnych zawodników z całego ¶wiata wypuszcza sie jakichs amatorów na mamuta. Egoi¶ci norwescy i tyle. FIS powinien tego zabronić i jakims kryterium powinny byc przynajmniej punkty z pucharu kontynentalnego a nie takie dziadostwo tu prezentowane
(24.01.2013, 15:45)