TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Sara Takanashi wygrała zdecydowania konkurs o mistrzostwo ¶wiata juniorek i wywalczyła swoje drugie pod rz±d indywidualne złoto na tej imprezie.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Drugie miejsce zajęła Włoszka Evelyn Insma, która straciła do liderki nie całe 10 punktów. Na trzecim stopniu podium uplasowała się Katja Pozun która w drugiej serii pokonała Francuzkę Coline Mattel (4. pozycja).

Pi±ta była kolejna Słowenka - Ursa Bogataj, a dopiero szósta jedna z głównych pretendentek do tytułu - Sarah Hendrickson. Amerykanka nie zachwyciła w obu skokach i straciła do Japonki aż 27 punktów!

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
98.5
102.0
268.0
2
Evelyn Insam
Włochy
96.5
100.0
259.5
3
Katja Pozun
Słowenia
94.5
99.0
253.5
4
Coline Mattel
Francja
95.0
95.0
246.5
5
Ursa Bogataj
Słowenia
93.0
96.0
241.5
6
Sarah Hendrickson
USA
89.0
97.0
241.0
7
Spela Rogelj
Słowenia
89.0
96.0
233.5
8
Michaela Dolezelova
Czechy
90.0
93.5
230.0
9
Ema Klinec
Słowenia
89.5
91.5
227.0
10
Lea Lemare
Francja
89.0
92.0
226.0
11
Katharina Althaus
Niemcy
86.0
92.0
220.5
12
Yuki Ito
Japonia
87.0
90.0
220.0
13
Chiara Hoelzl
Austria
89.5
88.0
211.5
14
Pauline Hessler
Niemcy
88.0
85.0
206.5
15
Sofya Tikhonova
Rosja
86.0
86.5
205.5
16
Gyda Enger
Norwegia
80.0
91.0
201.0
17
Ramona Straub
Niemcy
86.5
83.0
198.5
18
Svenja Wuerth
Niemcy
80.0
90.5
195.0
19
Julia Clair
Francja
82.0
85.0
192.5
20
Maren Lundby
Norwegia
80.0
85.0
190.5
21
Alexandra Kustova
Rosja
83.0
82.0
185.0
22
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
79.5
82.5
182.5
23
Sonja Schoitsch
Austria
78.5
83.5
179.0
24
Yuka Kobayashi
Japonia
78.0
80.5
170.0
25
Qi Liu
Chiny
79.0
89.0
169.0
26
Veronica Gianmoena
Włochy
76.0
82.0
166.5
27
Katharina Keil
Austria
73.0
79.5
160.5
28
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
78.0
73.0
157.0
29
Emilee Anderson
USA
74.5
76.0
149.5
30
Nina Lussi
USA
72.0
75.5
149.0
31
Daria Grushina
Rosja
71.0
 
66.0
 
Michaela Rajnochova
Czechy
70.0
 
66.0
33
Oceane Avocat Gros
Francja
70.0
 
65.5
 
Jun Maruyama
Japonia
69.5
 
65.5
35
Manuela Malsiner
Włochy
70.5
 
62.0
36
Barbora Blazkova
Czechy
67.5
 
61.0
37
Zdena Pesatova
Czechy
68.0
 
60.5
38
Anna Odine Stroem
Norwegia
67.5
 
58.0
39
Xueyao Li
Chiny
67.0
 
57.5
40
Cheng Ji
Chiny
62.5
 
48.0
41
Xinyue Chang
Chiny
54.5
 
26.5
42
Manon Maurer
USA
47.0
 
17.0
43
Stefaniya Nadymova
Rosja
57.5
 
DSQ

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
lol
my¶lałem, że wygra hendrikson a Takanadhi będzie 3, a 2 Insam. Jednak się myliłem
(30.01.2013, 21:24)
danii20
a mi murańka i kłusek zepsuli typ
(25.01.2013, 14:32)
Waldu¶ Kiepski
E tam co mnie obchodz± skoki kobiet same panny.I po co te Chinki. Chiny zabijaj± emocje.Dla mnie Amerykanki powinny całe podium zaj±ć.
(25.01.2013, 08:15)
Pawmak
Ja typowałem Hendrickson na zwyciężczynię, bł±d taktyczny. Ale postawiłem na ni±, bo rok temu jak obie były w podobnej formie, to w Libercu wygrała z ni± CoC z ogromn± przewag± no i mogła chcieć się odegrać za Erzurum, gdzie Japonka wygrała. Pierwsze treningi były optymistyczne, ale Takanashi potem wyczuła skocznię, a dzisiaj Hendrickson wyraĽnie nie wytrzymała presji.
(24.01.2013, 22:49)
Szychu
Tzn. jej wynik to wielka niespodzianka, niestety negatywna. Ja na tym konkursie wyrwałem 280 pkt, czyli i tak mój rekord ;)
(24.01.2013, 22:30)
Szychu
Mi odrobinkę zepsuła, ale na szczę¶cie typowałem Takanashi na zwyciężczynię. Ona jest w tym sezonie nie do pokonania. Hendrickson jest w tym sezonie słabsza, niż rok temu, chociaż ten konkurs to wielka niespodzianka.
(24.01.2013, 22:28)
Pawmak
Mi też. W ogóle ostatnio złapałem fatalnego pecha do nietypowania na wła¶ciwych miejscach :(
(24.01.2013, 21:32)
Seba99pl
Hendrickson co¶ ty odwaliła... Typy mi popsuła¶! :(
(24.01.2013, 20:30)
FanZografskiego
@borek99
Może była przeciw komunie i j± na roboty wysłali :P
(24.01.2013, 16:54)
e tam
Zniszczoł nie ma takich układów by mu załatwiono 3 metrowe narty na czas konkursu. Przy jego predko¶ci nie ma szans na pokonanie ani Słoweńców ani Austriaków. On może wygrać w uczciwej konkurencji. Tu raczej nie ma szans. Tu trzeba było zaplombować lataj±cy kombinezon lub nadrozmiarowe narty i być pewnym ze cie nie zdyskwalifikuja
(24.01.2013, 16:28)
borek99
Mnie tam ciekawi, czemu Chińczycy nie wystawili zdecydowanie najlepszej zawodniczki - Ma Tong (rocznik 1994), która rok temu była w M¦J 10...
(24.01.2013, 16:22)
danii20
zniszczoł po złoto !!!
(24.01.2013, 16:21)
Szychu
@polityka PZN, to jest smutna prawda. Najpierw niech jaka¶ Polka wygra całe P¦, to może je potem na serio wspomoże. A w mediach Tajner by mówił, że te zwycięstwa to tylko jego zasługa. A¶ka mogłaby tu wyst±pić. Do 30 mogłaby awansować. Z Qi Liu wygrywała już na FIS Cupie. Przekroczyć odrobinę 70 m nie byłoby raczej dla niej problemem.
A co do konkursu: Brawo, Sara! Bezkurencyjnie wygrała dzisiaj. Ona jest po prostu niesamowita. To jest zdecydowanie jej sezon. Na M¦ jest główn± faworytk± do złota. Szkoda mi Hendrickson. My¶lałem, że powalczy z Takanashi o złoto, a ostatecznie nie zdobyła żadnego medalu. Gratulacje dla Insam! Ta też skakała dzisiaj ¶wietnie! I brawa dla Pozun! Do¶ć słabo Lundby i Wuerth, a one już notowały niezłe występy w P¦.
(24.01.2013, 15:42)
Łukasz94
Dlaczego nie ma tu i na PK, FC punktów za belkę/wiatr ? Je¶li już co¶ się wprowadza, a moim zdaniem jest to dobre dla skoków, to powinno się tego używać a nie cofać się wstecz...
To tak jakby zabrać kartki sędziom piłkarskim (kiedy¶ nie było kartek)... Je¶li już jest w P¦ to niech będzie i w PK,FC,M¦J...
(24.01.2013, 15:27)
polityka PZN
Polskie skoczkinie musz± wygrywac inaczej Tajner nigdzie ich nie wysle.
W odróznieniu od skoczkiń polskie biegaczki oraz alpejki chociaz zajmuja 70-80 miejsca moga ziwedzac cały swiat za pieniadze podatników i to przez wiele lat
(24.01.2013, 14:21)
Lipathor
Brawo Sara, szkoda Sarah :)
(24.01.2013, 14:16)
^
1.Takanashi
2.Insam
3. Pozun

6.Hendrickson


KONIEC