Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Już dzi¶ czekaj± nas coroczne konkursy Mistrzostw ¦wiata juniorów. Najpierw na skoczni normalnej zmierz± się Panie, póĽnym popołudniem panowie.

W¶ród panów faworytów jest wielu, u Pań powinny rywalizować dwie Sary, choć do walki w wietrznym Libercu może wł±czyć się kto¶ niespodziewany.

Nasz partner, STS jako jedyny bukmacher daje możliwo¶ć typowania wyników z tych wydarzeń. Już dzi¶ możemy typować walkę head-to-head (kto lepszy) oraz zwycięzcę konkursu mężczyzn.

Możemy obstawić wygrane w parach Takanashi - Hendrickson, a także Insam, Mattel i Rogelj. Oczywi¶cie faworytk± jest Japonka. U panów w parach mamy dużo większy przekrój. Można np. okre¶lić czy Zniszczoł, czy może Murańka będzie lepszy w konkursie. Ogólnym faworytem do zwycięstwa jest jednak Hvala (1.30). Tuż za nim Kraft (1.35) i Wellinger (1.70). Za Zniszczoła można wygrać 5 zł za jedn± postawion± złotówkę.



Przy okazji zapraszamy do naszej zabawy. Do wygrania w oddzielnej klasyfikacji M¦J nagrody dla czołowej trójki, która wytypuje 4. konkursy.

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
oer
1 hvala 2 zniszczoł 3 kraft
(25.01.2013, 11:38)
piro543
hvala chyba jednak to wygra
(24.01.2013, 18:09)
borek99
@zdziwiony
Zakaz ten dotyczy tylko bukmacherów internetowych zarejestrowanych poza Polsk±, którzy nie płac± u nas podatków. Bukmacherzy tzw. stacjonarni (jak np. STS) mog± się swobodnie reklamować, bo płac± w naszym kraju podatki (ot choćby w Polskiej Lidze Koszykówki sponsorem jest jedna z takich firm).
(24.01.2013, 16:16)
zdziwiony
To zakaz reklamy bukmacherów wprowadzony przez ostatni± nowelizację ustawy hazardowej już nie obowi±zuje?
(24.01.2013, 13:45)
mariusz1234z
@gregory_1975 Je¶li zmieniałe¶ typy od 2h do 10min przed konkursem to masz 0,5. I to się tyczy wszystkich typów nawet je¶li zmieniałe¶ tylko jeden typ.
(24.01.2013, 11:07)
kacper22
@gregory
Dostaniesz tylko połowę pkt
(24.01.2013, 11:05)
gregory_1975
dzięki za odpowiedĽ.
Ale 0,5 tylko u tego zawodnika, u którego zrobiłem zmiany? U pozostałych 4 je¶li nic nie robiłem, a zapunktuj± to będ± x2?
(24.01.2013, 10:21)
mariusz1234z
@gregory_1975 Je¶li dokonałe¶ zmian typów na 1h przed konkursem to twoje zdobyte punkty będ± pomnożone przez 0,5 a nie przez 2.
(24.01.2013, 10:13)
gregory_1975
do Pawmak
chyba 4 osobowe, tak było w ubiegłym roku. Je¶li byłyby 3 osobowe, to wtedy Włoszki też mogłyby wystartować
(24.01.2013, 10:01)
mariusz1234z
Drużynówki raczej powinny być 4-osobowe ale do końca nie jestem pewien.
(24.01.2013, 09:59)
gregory_1975
witam,

mam pytanie do dokonywanych zmian w typerze. Je¶li wytypuję zawodników 48h przed konkursem i dokonam póĽniej jednej zmiany 1h przed, to jak będ± liczone pkt.? Je¶li trafię po zmianie zawodnika to będę miał 2 razy więcej pkt. (za typowanie ponad 48h) czy tylko połowę? To, że jest minus to wiem.
(24.01.2013, 09:55)
Pawmak
Nie wie kto¶, czy drużynówki będ± 3- czy 4-osobowe?
(24.01.2013, 09:52)
aaa
nigdzie
(24.01.2013, 09:48)
antyk
Gdzie w tv bedzie mozna zoabczyc m¶j dzis o 18?
(24.01.2013, 09:43)
Ziggy1984
O jak fajnie że jest odrębny konkursu w typerze :)
(24.01.2013, 08:01)