Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Elias Pfannenstill z Austrii poleciał najdalej w serii próbnej przed drugim konkursem Pucharu Kontynentalnego w Bischofshofen.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Austriak pokonał Ilmira Hazetdinova z Rosja i Johana Martina Brandta. Najlepszy z Polaków był Stefan Hula, który zaj±ł 13. pozycję.

Jury szafowało belkami, przez co wyniki nie s± odzwierciedlaj±ce stan rzeczy. Nie skakali Koch i Fettner.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Elias Pfannenstill
Austria
131.5
2
Ilmir Hazetdinov
Rosja
131.0
3
Johan Martin Brandt
Norwegia
130.5
4
Manuel Poppinger
Austria
129.5
 
Andreas Strolz
Austria
129.5
6
Stephan Leyhe
Niemcy
129.0
7
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
128.5
 
Alexander Sardyko
Rosja
128.5
9
Matic Kramarsic
Słowenia
128.0
 
Vegard Swensen
Norwegia
128.0
11
Felix Schoft
Niemcy
127.5
 
Jan Maylaender
Niemcy
127.5
13
Stefan Hula
Polska
127.0
 
Martti Nomme
Estonia
127.0
15
Borek Sedlak
Czechy
126.5
16
Andraz Pograjc
Słowenia
126.0
17
Dimitry Ipatov
Rosja
125.5
 
Rok Justin
Słowenia
125.5
 
Jaka Kosec
Słowenia
125.5
20
Vincent Descombes Sevoie
Francja
124.5
 
Łukasz Rutkowski
Polska
124.5
 
Pascal Sommer
Szwajcaria
124.5
 
Michael J Glasder
USA
124.5
 
Anton Kalinitschenko
Rosja
124.5
25
Gasper Bartol
Słowenia
123.5
26
Florian Gugg
Austria
123.0
 
Brian Wallace
USA
123.0
 
Elias Tollinger
Austria
123.0
29
Stefan Hayboeck
Austria
122.5
 
Nico Polychronidis
Grecja
122.5
31
Lukas Mueller
Austria
122.0
 
Tobias Bogner
Niemcy
122.0
 
Espen Roee
Norwegia
122.0
 
Diego Dellasega
Włochy
122.0
35
Nicholas Alexander
USA
121.5
36
Cestmir Kozisek
Czechy
121.0
 
David Unterberger
Austria
121.0
38
Miran Zupancic
Słowenia
120.5
 
Eric Mitchell
Kanada
120.5
 
Kevin Horlacher
Niemcy
120.5
41
Jan Ziobro
Polska
120.0
 
Christoph Stauder
Austria
120.0
 
Alexey Korolev
Kazachstan
120.0
44
Markus Eisenbichler
Niemcy
119.5
45
Pius Paschke
Niemcy
119.0
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
119.0
47
Marinus Kraus
Niemcy
118.0
48
Jiri Mazoch
Czechy
117.5
49
Marat Zhaparov
Kazachstan
117.0
 
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
117.0
51
Thomas Diethart
Austria
116.5
 
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
116.5
53
Anze Lanisek
Słowenia
116.0
 
Alessio de Crignis
Włochy
116.0
55
Andrzej Zapotoczny
Polska
115.5
 
Alexandre Mabboux
Francja
115.5
 
Nicholas Fairall
USA
115.5
 
Pascal Egloff
Szwajcaria
115.5
 
Nicolas Mayer
Francja
115.5
60
Antonin Hajek
Czechy
113.5
 
Jakub Kot
Polska
113.5
62
Michael Lunardi
Włochy
112.5
63
Joachim Hauer
Norwegia
111.0
64
Markus Schiffner
Austria
110.5
 
Ernest Prislic
Słowenia
110.5
66
Stanisław Biela
Polska
110.0
67
Markus Eggenhofer
Austria
109.0
68
Daniel Huber
Austria
108.5
69
Clemens Aigner
Austria
107.5
70
Killian Peier
Szwajcaria
105.0
71
David Viry
Francja
104.5
72
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
100.5
73
Akos Szilagyi
Węgry
89.0
74
Manuel Fettner
Austria
DNS
75
Martin Koch
Austria
DNS
76
Roberto Dellasega
Włochy
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
K
Ooo czyżby rekord Grecji? :D
(20.01.2013, 10:56)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Elias Pfannenstill wygrywa serię próbn±
CoC: Elias Pfannenstill wygrywa serię próbn±

CoC: Elias Pfannenstill wygrywa serię próbn±

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich