BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142

Marinus Kraus był zdecydowanie najlepszy w pierwszym treningu w Bischofshofen. Niemiec poleciał aż 137 metrów z 28. belki startowej.

BetX - graj bez ryzyka. Twój 1 zakład na skoki narciarskie
Tuż za nim znaleĽli się Miran Zupancic, Vegard Swensen i Christoph Stauder (wszyscy po 131 metrów, z tym że Austriak z belki nr 33).

NieĽle zaprezentowali się także Felix Schoft i Andraz Pograjc. Martin Koch i Manuel Fettner skakali z belki 26. - najniższej ze wszystkich i byli do¶ć wysoko.

Polacy spisali się całkiem przyzwoicie. Na 15-tym miejscu było iż aż trzech - Ziobro, Hula i Zapotoczny (127 metrów).

W drugim treningu triumfował Manuel Fettner (135 m), który pokonał Felixa Schofta (133,5 m) i Martina Kocha (132,5 m).

W czołówce znaleĽli się także Florian Gugg, Marinus Kraus i Miran Zupancic. Tym razem najlepszy z Polaków był Stefan Hula, który po skoku na 128 metrów zaj±ł 9. miejsce. NieĽle skoczył też Andrzej Zapotoczny (126,5 m).

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Marinus Kraus
Niemcy
137.0
2
Miran Zupancic
Słowenia
131.0
 
Vegard Swensen
Norwegia
131.0
 
Christoph Stauder
Austria
131.0
5
Felix Schoft
Niemcy
130.0
 
Andraz Pograjc
Słowenia
130.0
7
Martin Koch
Austria
129.0
 
Clemens Aigner
Austria
129.0
 
Elias Pfannenstill
Austria
129.0
 
Elias Tollinger
Austria
129.0
11
Manuel Poppinger
Austria
128.5
 
David Unterberger
Austria
128.5
13
Lukas Mueller
Austria
128.0
14
Manuel Fettner
Austria
127.5
15
Jan Ziobro
Polska
127.0
 
Stefan Hula
Polska
127.0
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
127.0
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
127.0
 
Roberto Dellasega
Włochy
127.0
 
Florian Gugg
Austria
127.0
21
Stephan Leyhe
Niemcy
126.5
 
Alexandre Mabboux
Francja
126.5
 
Andreas Strolz
Austria
126.5
24
Łukasz Rutkowski
Polska
126.0
 
Ilmir Hazetdinov
Rosja
126.0
26
Thomas Diethart
Austria
125.5
 
Antonin Hajek
Czechy
125.5
28
Markus Eggenhofer
Austria
125.0
29
Dimitry Ipatov
Rosja
124.0
30
Markus Schiffner
Austria
123.5
31
Gasper Bartol
Słowenia
122.0
 
Anze Lanisek
Słowenia
122.0
33
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
121.5
 
Nicholas Alexander
USA
121.5
35
Stefan Hayboeck
Austria
121.0
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
121.0
37
Tobias Bogner
Niemcy
120.5
38
Matic Kramarsic
Słowenia
120.0
39
Cestmir Kozisek
Czechy
119.5
 
Pius Paschke
Niemcy
119.5
 
Jakub Kot
Polska
119.5
42
Nicolas Mayer
Francja
119.0
43
Jan Maylaender
Niemcy
118.5
 
Ernest Prislic
Słowenia
118.5
 
Johan Martin Brandt
Norwegia
118.5
46
Pascal Kaelin
Szwajcaria
118.0
47
Alexey Korolev
Kazachstan
117.5
48
Joachim Hauer
Norwegia
117.0
 
Kevin Horlacher
Niemcy
117.0
 
Alexander Sardyko
Rosja
117.0
51
Rok Justin
Słowenia
116.0
 
Michael J Glasder
USA
116.0
53
Stanisław Biela
Polska
114.5
 
Brian Wallace
USA
114.5
55
Marat Zhaparov
Kazachstan
114.0
 
Borek Sedlak
Czechy
114.0
57
Ziga Mandl
Słowenia
113.5
58
Daniel Huber
Austria
112.5
 
Diego Dellasega
Włochy
112.5
60
Eric Mitchell
Kanada
112.0
61
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
111.0
62
Pascal Sommer
Szwajcaria
110.5
63
David Viry
Francja
110.0
64
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
109.5
65
Pascal Egloff
Szwajcaria
108.5
 
Nico Polychronidis
Grecja
108.5
 
Espen Roee
Norwegia
108.5
68
Nicholas Fairall
USA
108.0
69
Killian Peier
Szwajcaria
107.0
70
Jiri Mazoch
Czechy
106.5
71
Alessio de Crignis
Włochy
104.5
72
Martti Nomme
Estonia
103.0
73
Michael Lunardi
Włochy
101.0
74
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
99.5
75
Akos Szilagyi
Węgry
79.5
76
Anton Kalinitschenko
Rosja
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Manuel Fettner
Austria
135.0
2
Felix Schoft
Niemcy
133.5
3
Martin Koch
Austria
132.5
4
Florian Gugg
Austria
132.0
5
Marinus Kraus
Niemcy
130.0
6
Miran Zupancic
Słowenia
129.0
7
Dimitry Ipatov
Rosja
128.5
 
Elias Pfannenstill
Austria
128.5
9
Stefan Hula
Polska
128.0
 
Andreas Strolz
Austria
128.0
11
Andraz Pograjc
Słowenia
127.5
 
Vegard Swensen
Norwegia
127.5
 
Ziga Mandl
Słowenia
127.5
 
Anton Kalinitschenko
Rosja
127.5
15
Lukas Mueller
Austria
126.5
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
126.5
 
Elias Tollinger
Austria
126.5
18
Stefan Hayboeck
Austria
126.0
 
Manuel Poppinger
Austria
126.0
20
Jan Ziobro
Polska
125.5
 
Stephan Leyhe
Niemcy
125.5
 
Łukasz Rutkowski
Polska
125.5
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
125.5
 
Roberto Dellasega
Włochy
125.5
 
David Unterberger
Austria
125.5
26
Anze Lanisek
Słowenia
124.5
 
Kevin Horlacher
Niemcy
124.5
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
124.5
29
Thomas Diethart
Austria
124.0
 
Ernest Prislic
Słowenia
124.0
31
Jan Maylaender
Niemcy
123.5
32
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
123.0
 
Ilmir Hazetdinov
Rosja
123.0
 
Joachim Hauer
Norwegia
123.0
35
Nicholas Alexander
USA
122.0
36
Matic Kramarsic
Słowenia
121.5
37
Cestmir Kozisek
Czechy
121.0
38
Tobias Bogner
Niemcy
120.5
 
Alexandre Mabboux
Francja
120.5
 
Alexey Korolev
Kazachstan
120.5
41
Markus Schiffner
Austria
120.0
 
Brian Wallace
USA
120.0
 
Nicolas Mayer
Francja
120.0
 
Rok Justin
Słowenia
120.0
45
Christoph Stauder
Austria
119.5
 
Clemens Aigner
Austria
119.5
 
Markus Eggenhofer
Austria
119.5
48
Nico Polychronidis
Grecja
119.0
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
119.0
 
Borek Sedlak
Czechy
119.0
 
Alexander Sardyko
Rosja
119.0
52
Antonin Hajek
Czechy
118.0
 
Pius Paschke
Niemcy
118.0
 
Johan Martin Brandt
Norwegia
118.0
55
Pascal Egloff
Szwajcaria
116.5
56
Stanisław Biela
Polska
116.0
57
David Viry
Francja
115.5
 
Daniel Huber
Austria
115.5
59
Pascal Sommer
Szwajcaria
115.0
 
Martti Nomme
Estonia
115.0
61
Gasper Bartol
Słowenia
114.5
62
Nicholas Fairall
USA
114.0
63
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
112.5
64
Jakub Kot
Polska
112.0
 
Michael J Glasder
USA
112.0
66
Alessio de Crignis
Włochy
111.0
67
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
109.5
 
Espen Roee
Norwegia
109.5
69
Jiri Mazoch
Czechy
108.0
 
Michael Lunardi
Włochy
108.0
71
Diego Dellasega
Włochy
107.5
 
Eric Mitchell
Kanada
107.5
73
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
106.0
74
Killian Peier
Szwajcaria
105.0
75
Marat Zhaparov
Kazachstan
102.5
76
Akos Szilagyi
Węgry
80.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Dante
Zapotoczny z Ziobr± i Rutkowskim prezentuj± teraz taki solidny poziom akurat na CoC, licze na dobre występy dzisiaj. A Hula miał walczyc o trójkę periodu, no, zobaczymy ;)
(19.01.2013, 10:46)
OtokoNoHito
@ Pablos

W normalnych okoliczno¶ciach, w kadrze powoływanej na puchary kontynentalne nie powinno być dla niego miejsca, ale akurat na te zawody - ze względu na obecno¶ć juniorów na M¦J oraz na FIS Cupie, jego obecno¶ć aż tak nie razi. ¦liż i Byrt prezentowali się ostatnio fatalnie, być może mógłby zamiast niego wyst±pić Bachleda (akurat sporo starszy), ale prawdę mówi±c od Jakuba Kota i tak ciut słabszy wydaje sie teraz Biela, choć jego usprawiedliwia w większym stopniu fakt, że jest jeszcze juniorem.
(19.01.2013, 05:58)
Pablos
Ja również nie rozumiem, dlaczego wci±ż powoływany jest Jakub Kot. Regularnie jest najsłabszy. Czy kto¶ mógłby to sensownie wytłumaczyć?
(19.01.2013, 01:59)
legol
Oczywiscie Jakub Kot najslabszy.Inaczej byc nie moglo.Ciekawe czy tatus mu oplaca te jego turystyczne wypady czy sam placi za swoje zwiedzanieJak pamietam to Kowal senior placil za turystyke kontynentalna uprawiana przez jego synow i oby teraz bylo podobnie.Dlaczego nie dadza szansy jakiemus juniorowi z zaplecza (nie z tych od Matei) zeby przynajmniej po nauke pojechal.Spadac na bule bedzie tak samo jak Kot ale wywieze doswiadczenie jakies.
(18.01.2013, 23:56)
krzaczu¶
Zapotoczny jakos nadzwyczajnie dobrze skacze chyba po tych zawodach w Japoniii uwierzył w swoje możliwo¶ci .To może być jego życiowy sezon
(18.01.2013, 21:45)
dany
a jest jaka¶ relacja z fis cupów,ale nie tv ?
(18.01.2013, 19:55)
krzysiek092
Transmisję przeprowadzi rumuński Digi Sport 2
(18.01.2013, 19:24)
FanZografskiego
Nie ma relacji TV z FIS CUPów zrozumcie to w końcu...
(18.01.2013, 19:09)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Kraus i Fettner wygrywaj± treningi
CoC: Kraus i Fettner wygrywaj± treningi

CoC: Kraus i Fettner wygrywaj± treningi

Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
15:45
P¦ Ruka
oficjalny trening (3)
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
16:35
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata | Ruka | Kwalifikacje, HS 142
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
16:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
18:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
20:25
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
23:58
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich