Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Tylko 39-ciu skoczków stanęło na starcie do zawodów FIS Cup w rumuńskim Rasnovie. Jedyne w miarę silne ekipy to Austria i Polska. W¶ród zgłoszonych s± Rumunii, Ukraińcy, Kazachowie, Rosjanie, Białorusini, Bułgarzy i Łotysz.


Do zawodów pań zgłoszono tylko 13. skoczkiń. W¶ród nich jest jedna Polka - Joanna Szwab.
Lista startowa panów
 
zawodnik
kraj
1
N. Maladsou
Białoru¶
2
M. Ahibalau
Białoru¶
3
S. Kalykov
Kazachstan
4
R. Sukhomenyuk
Ukraina
5
A. Mocanita
Rumunia
6
P. Kantyka
Polska
7
M. Migachev
Rosja
8
A. Adilov
Kazachstan
9
V. Skachilov
Rosja
10
M. Milczanowski
Polska
11
E. Mitev
Bułgaria
12
V. Mulyk
Ukraina
13
K. Simitchiyiski
Bułgaria
14
B. Koch
Austria
15
V. Zhurakivskyy
Ukraina
16
S. Okas
Polska
17
K. Reshetnikov
Rosja
18
P. Kolmakov
Kazachstan
19
K. Leja
Polska
20
R. Buzescu
Rumunia
21
T. Juffinger
Austria
22
K. Khamitov
Kazachstan
23
Y. Mytskaniuk
Białoru¶
24
K. Nezborts
Łotwa
25
S. Karatsupa
Kazachstan
26
N. Mitrofan
Rumunia
27
S. Pyzhov
Rosja
28
S. Drozdov
Ukraina
29
S. Blega
Rumunia
30
A. Ruda
Polska
31
Ł. Podżorski
Polska
32
S. Pitea
Rumunia
33
S. Shulaev
Rosja
34
R. Zhaparov
Kazachstan
35
E. Torok
Rumunia
36
A. Klymchuk
Ukraina
37
R. Tatu
Rumunia
38
V. Veredyuk
Ukraina
39
R. Tudor
Rumunia


Lista startowa pań
 
zawodnik
kraj
1
C. Hoelzl
Austria
2
C. Ji
Chiny
3
Q. Liu
Chiny
4
B. Dong
Chiny
5
X. Chang
Chiny
6
D. Grushina
Rosja
7
M. Wang
Chiny
8
X. Li
Chiny
9
J. Szwab
Polska
10
A. Sutiagina
Rosja
11
S. Tikhonova
Rosja
12
S. Schoitsch
Austria
13
D. Haralambie
Rumunia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Maciekw7
Radik Zhaparov... Kiedy¶ punkty P¦ (raz nawet zaj±ł 11 miejsce), a teraz mielizna FIS Cup. Życie się zmienia:P
(18.01.2013, 15:42)
krzysiek092
nie było Rosjanek i Austriaczki( zamiast tych dwóch na li¶cie startowej jest WIEGELE Lisa)
(18.01.2013, 13:39)
krzysiek092
skakało 8 zawodniczek, Szwab była 3 razy na 4 miejscu
(18.01.2013, 13:37)
FAREN
To na typowaniu będzie niezła loteria, a Łotyszowi z całego serca życzę choćby jednego historycznego punktu.

O skokach na Łotwie
http://pl.wikipedia .org/wiki/Reprezentacja_Łotwy_ w_skokach_narciarskich

(18.01.2013, 13:04)
borek99
Wyniki kobiet zapewne zostan± wrzucone razem z wynikami mężczyzn dopiero po zakończeniu treningów mężczyzn...
(18.01.2013, 12:49)
jestę gę
Czy s± gdzie¶ dostępne wyniki treningów? Orientuje się kto¶ może jak.spisała się Szwab na tle reszty zawodniczek?
(18.01.2013, 12:48)
borek99
@asf
Jones nawet jakby chciał, to nie może skakać dla Wielkiej Brytanii. Od lata tego roku tamtejsza federacja zabroniła bowiem rejestracji nowych i odnawiania licencji wcze¶niej zarejestrowanym skoczkom...
(18.01.2013, 12:22)
asf
Liczę na punkty dla Nezbortsa trzeba popularyzować skoki w krajach w których one nie niemal nie istniej±!
Co z Oscarem Jonsem i Gruzinami się dzieję??
Gdzie jeszcze ludzie skacz± amatorsko tak jak choćby na Łotwie??
(18.01.2013, 12:16)
endrieq
@krzysiek092
Trening ma być o 12.
(18.01.2013, 11:45)
krzysiek092
kto¶ wie gdzie można zobaczyć wyniki, bo trening był o 9?
(18.01.2013, 11:39)
FanZografskiego
@poziom
Niestety Asia ma pecha startować za czasów tak beznadziejnego "PZN" (Polski Zwi±zek Nieudolno¶ci)
(18.01.2013, 11:23)
poziom
W odróżnieniu od Asi reszta zawodniczek ma trenerów i startuje w konkursach FIS. Tylko Asia startuje jako amatorka i trenuje całkowicie amatorsko.

Natomiast w kategorii chłopców rzeczywi¶cie lista powala na kolana.. Szkoda, że w Polsce nie bywaja tak kiepsko obsadzone konkursy. Nawet cały polski rocznik 2000 zdobyłby łatwe punkty FIS
(18.01.2013, 11:12)
borek99
Ciekawe jest to, że Mytskaniuk jest tutaj jednym z... najstarszych zawodników.

A same konkursy, mimo kiepskiej obsady, zapowiadaj± się bardzo ciekawie, bo przy takiej obsadzie doprawdy nie sposób typować jakichkolwiek faworytów.
(18.01.2013, 10:59)
qwerty
@FanZografskiego

Leki na kaszel