Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
19.01.2020, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦-k

Od dawna nasza ekipa nie startowała w zawodach FIS Cup. Robili¶my to tylko na własnym terenie. W najbliższy weekend w rumuńskim Rasnovie będziemy mieli swoich przedstawicieli. Znamy także ekipę, która wystartuje na CoC w Bischofshofen.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Wiemy już, że na P¦ w Sapporo wyst±pi± Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Krzysztof Miętus, natomiast w Pucharze Kontynentalnym zaprezentuj± się Andrzej Zapotoczny, Jakub Kot, Stefan Hula, Jan Ziobro, Łukasz Rutkowski i Stanisław Biela.

Do Rumunii pojad± za to zawodnicy przygotowuj±cy się do Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy (EYOWF). To wła¶nie Rasnov będzie w tym roku gospodarzem tej imprezy. Na test jad± Łukasz Podżorski, Michał Milczanowski, Przemysław Kantyka, Sebastian Okas, Krzysztof Leja, Jakub Wolny i Adam Ruda. W zawodach żeńskiego FIS Cup zobaczymy za to Joannę Szwab.

Nasi juniorzy: Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Grzegorz Miętus, Krzysztof Biegun oraz Bartłomiej Kłusek szlifuj± formę na zgrupowaniu w Szczyrku przed M¦ Juniorów.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
daf
I to go tak pogr±żyło?
(17.01.2013, 18:46)
Pawmak
A strasznie dużo jest tych zawodników, aż dwóch... (nie liczę kombinatora Pochwały). A jak kto¶ akurat będzie miał dobr± formę, to czemu go pozbawiać szans na P¦?

Byrt przy tych dyskwalifikacjach oddał bardzo słabe skoki. A ¦liż w Lotos Cupie zdystansował jednak Ziobrę.

Jaka wypowiedĽ pogr±żyła Skupnia?
(17.01.2013, 11:54)
heluart
Jedyn± zalet± ¦liża jest to że chce mu się skakać, bo poza tym jest w kiepskiej dyspozycji. Z reszt± w Polsce powinno się stworzyć jak±¶ kadre dla takich zawodników 28+, którzy nie maj± szans skakania w P¦.
(17.01.2013, 11:00)
andbal
Droga Pani
Walczy Pani o Byrta. A czy skłaniała go aby powrócił do treningów jak je porzucił??
Rozumiem że obrona jest w ramach solidarno¶ci (czyli jestem tak± sam± osob± to go bronię). Ja nie twierdzę iż ma na nim być tr±d do końca życia (jak swego czasu na Skupniu za wypowiedĽ). Lecz jesli na zawodach PK w Zakopanem dostał 2 razy DSQ to na podstawie czego mam go wystawic do PK. Żeby nie było iz bronię powołania Jakuba Kota. Za niego winien Bachleda lub ¦liż.
(17.01.2013, 10:59)
mar100
Za co ¦liż ma pojechać na PK, za dawne zasługi? Bo obecnie skacze tragicznie, Byrt także jest wyj±tkowo słaby, może póĽniej się poprawi.
(17.01.2013, 09:34)
M_B
@OtokoNoHito

Ja niestety, ale już wolałbym wysłać tam Szostoka też kadrowicza, który pewnie dałby taki sam efekt punktowy w Bischo (zakładam w ciemno 0 punktów Kuby Kota), a w Sapporo możliwe, że też by zapunktował na kontynentalach, bo w formie jeszcze złej nie jest.
(17.01.2013, 09:32)
OtokoNoHito
Osobi¶cie s±dzę, że Bachleda mógłby uzyskać tam lepszy wynik, ale akurat jego trudno uznać za 'bardziej perspektywicznego', jesli już takie kryterium przyjmiemy. A Sliż i Byrt akurat na PK w Zakopanem zaprezentowali się fatalnie.
(17.01.2013, 00:44)
OtokoNoHito
A czy ja napisalem gdzie¶, że Jakub Kot to "młodziutki junior"? J. Kot pewnie nigdy nie dorówna ani nie zbliży się do poziomu swojego młodszego brata, ale ¶redniacy w skokach też s± potrzebni, a juniorów wysyłaj± teraz na FIS Cup i na M¦J.
(17.01.2013, 00:37)
M_B
@OtokoNoHito

Nie no nie ma sie o co czepiać, w końcu COC w Sapporo był obsadzony takimi gwiazdami skoków, że punkty tam to nie lada wyczyn dla tego młodziutkiego juniora, jakim niew±tpliwie jest Jakub Kot -_-.
(17.01.2013, 00:26)
OtokoNoHito
Kot starszy 2 razy zapunktował ostatnio w Sapporo, na niskich lokatach, ale jednak, więc chyba nie ma co się czepiać jego powołania na kolejne zawody PK.
(17.01.2013, 00:19)
legol
A i Jakuba Kota nie ma co nawet do Tonia porownywac bo on przez cala swoje bogata kariere pare punktow wytarmolil, a Kota mozna porownywac co najwyzej do takich asow jak Grzegorz Sliwka czy Grzegorz Sobczyk, po turystycznych wypadach obaj wzieli sie za cos innego, moze i pora na Kota.
(16.01.2013, 23:06)
zo szans na rozwój
Małysz to miał megaszczę¶cie że w chwili gdy miał 17 lat zjawił się w Polsce uparty Mikeska i nie chciał brac na konkursy "wielikich talentów" promoweanych przez działaczy tylko takiego żółtodzioba bez wielkich wyników (niedawno przeszedłz kombinacji do skoków i własciwie nigdzie za bardzo nie startowal i nie miał wyników). On dojrzał w nim to ci¶ i dał kopa do przodu.
Dzi¶ nie ma takich mikesków a wszycy chodza na sznurjku działaczy i żaden talent nie ma szans się przeslizn±ć do góry
(16.01.2013, 22:52)
legol
A Kot starszy zaliczy kolejna wycieczke? Na to wychodzi.Ja nie wiem jaki jest cel trzymania w kadrze czlowieka ktory jezdzi na konkursy w celach turystycznych.Jezdzil wystarczajaco dlugo Tonio a teraz jezdzi Kotek bo tatus ma plecy tam w tym zwiazku, kiedy te powolywania rodzinne sie skoncza.Niech by redaktor TVP zapytal Rafala Kota o cele jego syna Jakuba w tym sezonie? Ilez to miejsc i pamiatek ma jeszcze zdobyc?
(16.01.2013, 22:51)
eurospoko
nie ma lotos cup w ten weekend...za tydzien
(16.01.2013, 22:23)
Paweł Stawowczyk
wyst±pi± w Lotos Cup
(16.01.2013, 22:19)
yorkl
droga redakcjo, co w ten weekend będ± porabiać Bachleda, ¶liż, byrt i kukuła ? czy wystartuj± w jaki¶ innych zawodach ? czemu ich nie zgłosili na fis cup do rasnova ?
(16.01.2013, 22:01)
jankes
moim zdaniem na PK do Bischofshofen powinien jechać Bachleda i ¦liż kosztem Jakuba Kota i Stanisława Biela
(16.01.2013, 21:58)
?
A Byrt dalej trędowaty? Przeciez karę juz odbył
(16.01.2013, 20:44)
Szychu
O, Szwab w FIS Cupie! No może prestiż mały, no ale zawsze co¶. Oby pokazała, że stać j± na sporo. Wtedy może Tajner co¶ tam zacznie działać co do skoków kobiet.
Hula ostatnio prezentuje dobr± formę, więc może uda mu się wskoczyć na podium. Stać go na to z pewno¶ci±. Może też zaskoczy Ziobro, bo w Zakopcu pokazał, że też potrafi skakać. Liczę również na przyzwoite miejsca pozostałych Polaków.
(16.01.2013, 20:32)