Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Prawie godzinę opóĽnił się start treningu w Zakopanem. Wszystko za spraw± silnego wiatru, który uniemożliwiał skakanie.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Jury ustawiło dwunast± belkę startow±, a skoczyć zd±żyło zaledwie dwóch Polaków. Łukasz Rutkowski uzyskał 118 metrów, a Bartłomiej Kłusek - 95,5 metra. Po ich próbach przerwano serię treningow±.

O 16:50 komisja sędziowska podjęła decyzję o odwołaniu skoków na dzisiaj. Kwalifikacje zostały przeniesione na sobotę (odbęd± się zamiast serii próbnej), natomiast dwie serie treningowe przełożono na pi±tek - pocz±tek o 14:30.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Pawmak
Bachleda był 11. w 1. konk. w Zakopanem. Potrafił wykorzystać warunki i po kontuzji zaj±ć wysokie miejsce. Nie skakał jeszcze nawet w K¦ w Wi¶le, więc był 11. w pierwszym konkursie po powrocie. Ziobro być może lepszy, ale głowy za to nie dam. Broni go 7. miejsce w niedzielę, ale gdyb¶my zachowali limit z TCS i mieli 2 miejsca więcej, Bachleda z pewno¶ci± zasługiwałby na powołanie na polski P¦.
(11.01.2013, 21:17)
Krysiek2000FC
Macieki Kamil do Sapparo
(11.01.2013, 14:30)
Krysiek2000FC
I Kamil i Maciek musz± jechać do Sapporo aby podwyższyć sobie pozycję.
(11.01.2013, 14:29)
Spioch
my¶le ze trener zostawi kamila w domu żeby odpoczoł, ale jak chce niech jedzie :)

Bachleda nie ma formy, skacze w kontynentalu i też bez szału!

S± młodzi lepsi
(10.01.2013, 22:34)
Pawmak
Niby czemu by miał zakończyć? Nie widać powodu. A może Stoch na Sapporo - punkty by nadrobił. Chyba że będzie duże ryzyko utraty formy na M¦.
(10.01.2013, 22:28)
Spioch
moja propozycja składu na Sapporo:

1.Miętus
2.Kubacki
3.Kot
4.Mur ańka
5.Zniszczoł
6.żył a

gdzie bachlede ? on już powinien zakończyć kariere!
(10.01.2013, 22:13)
WWE
Skład na Sapporo musi być taki;
1.Dawid Kubacki
2.Piotr Żyła
3.Krzysztof Miętus
4.Stefan Hula
5.Łukasz Rutkowski
6.Marcin Bachleda [Diabełek].
I lecimy do Sapporo !!!.
(10.01.2013, 21:08)
WWE
Skład na Sapporo musi być taki;
1.Dawid Kubacki
2.Piotr Żyła
3.Krzysztof Miętus
4.Stefan Hula
5.Łukasz Rutkowski
6.Marcin Bachleda [Diabełek].
I oto skład na Sapporo !!!
(10.01.2013, 21:05)
druzynówka
A może warto wzi±c pod uwagge kto najlepiej skacze na Wielkiej Krokwi (oczywiscie z bardzo niskich belek i bez podrasowanych kombinezonów ) i tych wybrac do druzynówjki a nie na chybił trafil
(10.01.2013, 18:55)
Kibic
Oto najlepszy skład Reprezentacji Polski na konkurs drużynowy:

1. Stefan Hula (zakwalifikował się do II serii w Wi¶le)
2. Piotr Żyła ( najlepszy konkurs w jego życiu - 6 pozycja + wraca forma)
3. Maciej Kot (Dobry występ w konkursie w Wi¶le oraz w Turnieju Czterech Skoczni oraz w Klasyfikacji Generalnej już jest 19 (!!!), a po zeszłym sezonie był dopiero 35...
4. Kamil Stoch (Lider Reprezentacji, ustabilizowana forma)


Bym nie wystawiał do konkursu:

1. Dawida Kubackiego (Zły występ odnotował w Wi¶le, nie zakwalifikował się do II serii konkursowej)
2. Krzysztofa Miętusa (Zły występ odnotował w Wi¶le, nie zakwalifikował się do II serii konkursowej)
3. Bartłomieja Kłuska (za młody jest na konkurs drużynowy)
4. Łukasza Rutkowskiego (miał za dług± przerwę w skakaniu oraz 34 miejsce w Wi¶le)
5. Aleksandra Zniszczoła (zły występ w Wi¶le)
6. Klemensa Murańkę (niech sobie poskacze w Pucharze Kontynentalnym po Zakopanem)
(10.01.2013, 18:49)
do scoop
Scoop nie załamuj się, jak poczekaja z 15 minut na idealny wiatr dla Stocha to może go jednak wepchna na to podium. W Zakopanem bardziej do¶wiadczeni ludzie w tej kwestii
(10.01.2013, 18:34)
Scoop
Wiecie co, ja jednak poczekam do konkursów bo widać że czasami jak przychodzi co do czego to nasi się "spinaj±"
Podobn o w Wi¶le miało być podium, ba zwycięstwo dla Kamilka i jeszcze podium dla kolejnej naszej nadziei.
Balonik widać pompowany jest nadal.
Finalnie oczywi¶cie żeby nie było konkurs uważam za udany, aczkolwiek ¶miesz± mnie te wielkie zapewnienia.

Suma sumarum konkurs z Zakopanem będzie wygl±dał tak:
Powalczymy (przy naprawdę porz±dnych skokach naszych) ze Słoweni± o czwarte miejsce - tyle teoria.
Praktyka?! Poczekajmy do konkursu.
To samo tyczy się "indywidualki"
J ak dwóch Polaków "zajrzy" do pierwszej dziesi±tki to będzie dobrze.

Nic nie pozostaje tylko kibicować i trzymać kciuki!
(10.01.2013, 18:21)
klaudu¶ka13
Och , ten wiatr zawsze musi grać pierwsze skrzypce.
@Kibic
Masz racje też mi sie wydaje ,że ten skład jest najlepszy. Je¶li chodzi o miejsce w drużynówce to spokojnie 4 i nie boje sie liczyć na 3 . Przecież Austria jest słaba a jak na Austrie to bardzo słaba . A jak Schlierenzauer nie wystartuje to nie wydaje mi sie ,żeby nagle zabły¶li.
(10.01.2013, 18:11)
Kibic
Kiedy będzie podany skład Reprezentacji Polski na konkurs drużynowy? Mam nadzieje, ze łukasz Kruczek wystawi (kolejno¶c tak jak powinni wystartowac w I serii konkursowej): 1. STEFAN HULA 2. PIOTR ŻYŁA 3. MACIEJ KOT 4. KAMIL STOCH. Stawiam na miejsca 3-6 ( będzie trudno wywalczyc miejsce 3 oraz 4. Realnie patrz±c to możemy ze spokojem zaj±c 5 lub 6.
(10.01.2013, 17:59)
kw
Według mnie skład na Sapporo:
P.Żyła,
A.Zni szczoł,
Ł.Rutkowski,
M .Kot,
S.Hula.
(10.01.2013, 17:25)
Szychu
@Seba, masz rację. Kubacki moim zdaniem powinien odpu¶cić Sapporo i poprawić trochę technikę w jakim¶ tunelu aerodynamicznym.
(10.01.2013, 17:18)
Kamil06
Kubacki od pocz±tku TCS skacze z konkursu na konkurs coraz gorzej,.
(10.01.2013, 17:17)
Seba99pl
Kubacki powinien odpu¶cić Sapporo i odpocz±ć jak się "przemęczył" :D
(10.01.2013, 17:17)
Szychu
Ja bym jednak mimo wszystko wzi±ł Kubackiego do teamu. Mógł po prostu natrafić na kiepskie warunki. Wierzę, że jeszcze się odbuduje, bo chłopak ma potencjał. Oprócz niego w teamie oczywi¶cie Stoch i Kot, a także Żyła.
(10.01.2013, 17:13)
marek
Ja my¶lę, że w drużynówce na100% będzie Stoch, Kot i Żyła, a czwartym zawodnikiem powinien być Hula lub Kubacki.
(10.01.2013, 17:12)
Kibic
¦pioch

Kubacki oraz Miętus nie weszli do ,,30'' II serii konkursowej w Wi¶le!
(10.01.2013, 17:09)
Spioch
Hula?
Stoch-Kot-Kubacki a trzeciego skoczka wybrać po kwalifikacjach i treningu Miętus-Żyła!
(10.01.2013, 16:56)
Kibic
Witam! Oto (moim zdaniem) najlepszy skład na Konkurs Drużynowy w skokach narciarskich w Zakopanem: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula.
(10.01.2013, 16:38)
WWE
Skoki W Zakopanym musz± być a wiatr zelżeje mówie wam wszystkim ci co nie wierz± w Zakopane