Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
19.01.2020, godz. 15:15
Titisee-Neustadt HS-142

Zwycięstwem i czwartym miejscem podczas konkursów Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem, Anze Semenic uzyskał dodatkow± kwotę dla reprezentacji Słowenii i w nagrodę wyst±pi we wtorkowych kwalifikacjach do zawodów Pucharu ¦wiata w Wi¶le.



Słoweńcy będ± mogli w polskich konkursach wystawić aż siedmiu zawodników. Wszystko za spraw± dobrych występów Anze Semenica w Zakopanem, który okazał się najlepszym zawodnikiem czwartego periodu Pucharu Kontynentalnego i tym samym zdobył przepustkę do Pucharu ¦wiata. Za niemal tydzień będziemy mieli ponownie okazję zobaczyć Semenica w Zakopanem, jednak najpierw Puchar ¦wiata przeniesie się do Wisły, gdzie we wtorek odbęd± się kwalifikacje, a w ¶rodę konkurs.

Podczas pierwszego konkursu w naszym kraju wyst±pi jednak tylko sze¶ciu Słoweńców. Wszystko dlatego, że ponownie na trening do ojczyzny został odesłany Jurij Tepes. Tepes podczas krótkiego treningu w Planicy będzie starał się odnaleĽć formę, któr± prezentował latem i doł±czy do kadry w Zakopanem.

Na mini polski turniej trener Goran Janus postanowił zabrać: Jakę Hvalę, Petera Prevca, Roberta Kranjca, Matjaza Pungertara, powracaj±cego po przerwie Jerneja Damjana oraz Anze Semenica.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
hololomat
@ sdas

Veredyuk i tak przecież startuje, zreszt± zmoray tak samo
(11.01.2013, 14:33)
Pawmak
@ sdas
AUT - a Kofler?
JPN - Kobayashiego by nie przysyłali specjalnie do Polski. Albo Tochimoto wysłali do domu, albo wyst±pi mimo wszystko
RUS - jednak Kaliniczenko dużo lepiej skakał na TCS niż Romaszow
ITA - jeszcze kto¶ czwarty do drużynówki, pewnie który¶ Dellasega
FRA - albo Mayer albo tylko 2, albo 4 do drużynówki
KOR - Chul to czę¶ć imienia Choiego... Zatem na indywidualny Heung-chul Choi i Kang
KAZ - o ile Karpienko jest dysponowany, jak nie to który¶ Żaparow (raczej Marat)
CAN - o ile dotrenowanego Rowleya przywieĽli
USA - do drużynówki jeszcze Glasder i Lamb, ew. Alexander
Chyba jak jest konkurs drużynowy, to można więcej zawodników wystawić w ind. jak się ma limit poniżej 3, ale nie jestem pewny
(07.01.2013, 20:25)
xd
wazne,ze prevc i hvala sa.
(07.01.2013, 19:48)
sdas
I jeszcze chcaiłbym aby wystartowali:
Mitz,Zmoray, Antoninssen, i Shumbarets i Veredyuk
W sumie 80 zawodników i tak mało!!!, ale spodziewam że będzie około 65-70
(07.01.2013, 19:39)
sdas
Pewnie takie będ± składy:
AUT: Schlierenzauer, Morgenstern, Loitzl, Koch, Hayboeck, Kraft, i ... Diethart bo Fettner kontuzjoawny.
NOR:Bardal,J acobsen,Hilde,Fannemel,Velta,S tjernen
JAP:Takeuchi, Kasai, Shimizu, Watase,Kobayashi,Ito
FIN:A sikainen,Happonen,Larinto,Muot ka
CZE:Hlava,matura,Koudel ka,Janda
RUS: Vassiliev,Korniłov,Rosyliakov, Romashov
SUI:Ammann,Deschw aden, i ... chciałbym Peier
BUL:Zogravski
IT A:Colloredo,Morassi,Breasdola< br>FRA:Mabboux,Descombes,Maye r
KOR:Choi, Chul
KAZ:Korolev,karpenko< br>EST:Nurmalu,paern
CAN: Boyd-Clowes,Rowley
USA:Fre nnete,jonhson
(07.01.2013, 19:32)
Pawmak
To C. Prevc też musiał zostać odesłany do domu/Sapporo, je¶li będzie 6, a nic o nim nie pisze.
(07.01.2013, 15:07)
Seba99pl
Lol, co za idiotyzm. Wygrywa najlepszy...
(07.01.2013, 14:34)
kotrys
zabieraj± polakom punkty P¦
(07.01.2013, 13:29)
Seba99pl
A co do Słoweńców macie?
(07.01.2013, 12:54)
Lintunia
@Daro
©inkovec i Meľnar wła¶nie wracaj± do treningów na skoczni po kontuzji. Z kolei Hrgotę i Judeľa czeka dłuższa przerwa.
(07.01.2013, 12:15)
kotrys
i bardzo dobrze, precz ze słoweńcami
(07.01.2013, 11:28)
daro
Wie kto¶, co się dzieje z Sinkovcem, Judezem i Meznarem, bo nigdzie ich nie widać w tym sezonie?
(07.01.2013, 11:26)
hojrak
@autor barbara

oj to nie s± dobre informacje !!! po co aż 7 skoczków !!! ja ich do polski nie zapraszałem...