Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Łukasz Kruczek po zakończonych zawodach Turnieju Czterech Skoczni powołał jedenastu skoczków, którzy wyst±pi± w Wi¶le w Pucharze ¦wiata.

Na skoczni im. Adama Małysza w nowym periodzie możemy wystawić pięciu skoczków, do tego doszła kwota narodowa + 6 miejsc.

W składzie znaleĽli się kadrowicze z TCS: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Stefan Hula i Klemens Murańka oraz skoczkowie, którzy najlepiej spisali się na CoC w Zakopanem: Aleksander Zniszczoł, Jan Ziobro, Bartłomiej Kłusek i Łukasz Rutkowski.

Już we wtorek pierwsze treningi i kwalifikacje.

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Po Złoto Pany
1.K Stoch
9.M Kot
17.P Żyła
20.S Hula
24.D Kubacki
26.K Miętus
27.K Murańka
30.A Zniszczoł

33.Ł Rutkowski
38.B Kłusek
48.J Ziobro
(07.01.2013, 20:23)
andbal
A co z milionami euro?
PS. Od czasu do czasu tabletki na cisnienie wypisuje i jest ok.
(07.01.2013, 18:48)
limity
A jak tam lekarz? Słuzy Ci czy nie? W odróżnieniu od Ciebie nie jestem za¶lepiona i krytykuje tylko wtedy gdy jest do tego powód
(07.01.2013, 18:22)
andbal
Nie poznaję forumowej koleżanki:)
PS. No ale już musiała¶ przesadzić z tym sprzetem za kilka milionów euro?
(07.01.2013, 18:18)
limity
Jesli zamiast 13 ma się limit 11 maj±c do dyspozycji najwięcej na ¶wiecie trenuij±cych skoczków to chyba z mysleniem trenerów cos nie tak. Z umiejętno¶ciami trenerskimi zreszta tak samo. Wiadomo9 ze nie maja tyle kasy by kazdemu kupic sprzęt wart kilka milionów euyro ale chyba resztę zawodników wypadałoby trenowac by byli przynajmniej na poziomie Krafta czy Zografskiego
(07.01.2013, 18:01)
voltaren
@limity

co masz na my¶li że kruczek i jego ekipa nie potrafia mysleć ?
(07.01.2013, 17:35)
limity
Polska straciła 2 miejsca startowe przez Zniszczoła i Muyrańke ...heheheheheheheh. No tak Zniszczoł sam siebie miał nominowac do startu na T4S a Murańka miał obowi±zek w 2 konkursach PK (z 4) wywalczyć tyle punktów by wej¶c do najlepszej trółjki periodu. Ludzie puknijcie się w czoło. Stracilismy 2 miejsca z powodu głupoty Kruyczka i jego prawie 20 osobowego sztabu trenerskiego, którzy nie potrafia mysleć
(07.01.2013, 16:43)
Raptor
@marzyciel

Nie mogłe¶ sobie dobrać bardziej pasuj±cego nicku. Mój typ na miejsca Polaków:

Stoch - podium
Kot - pierwsza 10
Kubacki, Zniszczoł, Miętus - druga 10
Murańka, Hula, Żyła - trzecia 10
pozostali zakończ± na 1 serii


A to i tak bardzo optymistyczny scenariusz. Liczę na przynajmniej 6 naszych w trzydziestce, zwłaszcza że nie ma Freunda i Wellingera, a być może jeszcze kogo¶ zabraknie.
(07.01.2013, 16:10)
pudzian_1
@Samo

Z PK licz± się trzech najlepszych zawodników z ostatniego periodu PK, a nie trzech najlepszych w klasyfikacji generalnej PK, st±d brak miejsca dla Polski.
Pozdrawiam
(07.01.2013, 14:43)
piotrekk
Dobrze Kruczek zrobił !
Powołał 11 która jest najwyżej w rankingu polskich skoczków.
Ale jednak w 2 konkursie powinni za 2 najgorszych z Wisły Biegun i Bachleda.
(07.01.2013, 13:04)
brn979
marzyciel


Kot i Stoch jak najbardziej maj± szanse na podium
(07.01.2013, 12:13)
marzyciel
P¦ WISŁA
1.Stoch
2.Kot
7.Zniszczoł
11.Kubacki15.Żyła
18.Hula
23. Mietus
25.Murańka
28.K łusek
29.Rutkowski
30. Ziobro
(07.01.2013, 11:27)
okiemkibica
Sojusz Lewicy Demokratycznej chce, by rok 2013 był rokiem Edwarda Gierka, Platforma Obywatelska mówi, że ten rok powinien być rokiem rodziny, a ja proponuję, by rok 2013 był rokiem skoków narciarskich. Pierwszy raz w historii zawody Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich odbęd± się w dwóch polskich miastach (w jednym tygodniu). S±dz±c po formie naszych Orłów (w klasyfikacji generalnej nowego roku Stoch jest 3, a Kot 6), uważam, że znów może się zdarzyć, iż na podium zobaczymy dwóch Polaków. Jak dot±d jedyny taki widok mieli¶my 20 marca 2011 roku w słoweńskiej Planicy, kiedy na najwyższym podium stan±ł Kamil Stoch, a na najniższym odchodz±cy na emeryturę Adam Małysz. Już dosyć długo czekamy, pora więc znów obejrzeć Polaków na podium w Pucharze ¦wiata. Jakie to byłoby ¶więto, jaki wspaniały widok. Podczas konkursu na polskiej Ziemi, Polacy na podium. Eh, czy to musi być tylko marzenie? Nie, to musi się wydarzyć. Zatem wszyscy trzymajmy kciuki za naszych Orłów podczas najbliższych konkursów w Wi¶le i Zakopanem.
(07.01.2013, 11:14)
Samo
@bolek
1 miejsce straciła, bo wypadł z 55-tki listy ¶wiatowej Zniszczoł i z tego tytułu mamy 5 miejsc w P¦, ale gdzie jest w takim razie miejsce za 2 miejsce Murańki w PK, o to jest pytanie. Czy kto¶ to wyja¶ni?
Pozdrawiam
(07.01.2013, 11:09)
hojrak
masz racje bolek
(07.01.2013, 10:59)
bolek
@dzęki krzysiek

a to w takim razie nie powinni za kare startować w P¦ w Wi¶le i Zakopanem , tylko wysłać ich na COC SAPPORO !!!
(07.01.2013, 10:53)
krzysiek092
przez Murańkę i Zniszczoła...
(07.01.2013, 10:45)
bolek
Mnie bardzo nurtuje 1 pytanie : przez kogo Polska straciła 2 miejsca w P¦ ?
(07.01.2013, 10:36)
quki
Szanowna Redakcjo jaki jest skład na COC w Sapporo ? bo ja bym wysłał : Adam Ruda , Krzysztof Biegun , Andrzej Zapotoczny , Grzegorz Miętus , Jakub Kot , Marcin Bachleda :) natomiast ¶liż, byrt , biela, szostok, kukuła i jeszcze z 5 to wysłałbym na FIS CUP
(07.01.2013, 10:35)
andbal
A ¦liż z Bachled± nie maj± czasami wykupione bilety do Sapporo ?
A tak na serio to liczyłem iż w kwocie narodowej to będ± sami juniorzy (Zniszczoł, Kłusek, Murańka, Biegun, GMiętus lub Biela) za¶ Ziobro i Rutkowski polec± na PK do Japonii. Bo tak To Biegun czy Gmiętus ani na Pk ani w P¦ :(
(07.01.2013, 07:47)
Czytaj to
Piotrek Żyła potrenuj troche więcej i pokaż wszystkim Że potrafisz skakać tak jak w tamtym sezonie ,pokaż im wszystkim !!!
(07.01.2013, 07:47)
WWE
Ja tam wolałbym Bachlede Zamiast Ziobro albo Grzegorza Miętusa
(07.01.2013, 07:42)
pepe
no chyba nie bardzo...nie wiem co robi w składzie ziobro.. wyszedl mu ledwo jeden skok i już powołanie..
szanse powinien dać bardziej do¶wiadczonym zawodnikom.. Bachledzie albo ¦liżowi
(07.01.2013, 02:00)
Dante
To ilu w drugiej serii? Bijemy rekordzik? :D A na serio to miło by widziec wszystkich w konkursie.
(07.01.2013, 00:20)