Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
18.01.2020, godz. 17:00
Klingenthal HS-140
CoC

61. Turniej Czterech Skoczni zapamiętamy jako walkę Gregora Schlierenzauera z Andersem Jacobsenem. Ostatecznie wygrał Austriak, jednak sprawia triumfu w imprezie rozstrzygała się do samego końca...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Anders Jacobsen w ostatnim skoku wysoko postawił poprzeczkę Schlierenzauerowi. Czy Austriak czuł na sobie presję?

- O odległo¶ci Jacobsena w ogóle nic nie słyszałem, jednak poprzez nadzwyczaj gło¶ny doping wyczułem, że Anders musiał skoczyć wyj±tkowo daleko. Wtedy pomy¶lałem, że dopiero olbrzymia presja pozwala oszlifować największe diamenty. I udało się. Zdaje się, że wszystko zrobiłem jak najbardziej poprawnie - cieszył się podopieczny Alexandra Pointnera.

- Wygrana w 61. Turnieju Czterech Skoczni z pewno¶ci± należy do moich najpiękniejszych zwycięstw. Jeszcze do mnie nie dotarło, że dałem radę, ale wiem, że w końcu zdam sobie sprawę z tego, że po raz drugi byłem najlepszy w całym Turnieju - zakończył Austriak.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
hololomat
Te Schlierenzauer.
WeĽ i zluzuj trochę z tym dalekim skokaniem i wygrywaniem bo przez ciebie już nikt się w P¦ nie liczy
(11.01.2013, 14:30)
wodniczka
Czy to że cieszy się ze zwycięstwa musi swiadczyć i jego pysze?? ludzie ogarnijcie się bo ta zawi¶c Was zadusi:( ci±żyła na nim straszna presja ale potrafił się skoncentrować i wygrać to ¶wiadczy o jego wielko¶ci
(09.01.2013, 15:39)
uskotko
Cóż, sportowcy jak normalni ludzie: jedni maj± klasę, inni s± chamami - i nic tego nie zmieni, a już na pewno nie osi±gnięcia...
(07.01.2013, 20:43)
go¶ć
I niech kto¶ powie, że on nie jest arogancki...
(07.01.2013, 18:58)
5 KK +100 wygranych P¦
Czekam na dalsze zwycięstwa, niech moralizatorów pokręci z zazdro¶ci i zło¶ci
(07.01.2013, 18:49)
Scoop
Dajcie już spokój!
Go¶ciu jest jednak wybitnym skoczkiem, bo w końcu gdyby nie dolatywał do K to żadne punkty by mu nie pomogły wygrywać!
(07.01.2013, 15:52)
rozbawiony
Niewiarygodne, że co poniektórzy z tutaj komentuj±cych, którzy s±dz±c po nickach jeszcze nie opu¶cili murów gimnazjum, chce pouczać jednego z najwybitniejszych zawodników dyscypliny w historii o byciu prawdziwym sportowcem :D
(07.01.2013, 11:47)
gosc
co by on nie powiedział i tak zawsze będzie wam co¶ przeszkadzać
(07.01.2013, 11:09)
uskotko
Czy można być bardziej zarozumiałym? Heh...
(07.01.2013, 10:35)
Avatar18@
Jego zachowania to szkoda komentować widać że nie jest do końca wychowany ale cóż. Kto¶ napisał tam poniżej że Nykanen zdobył 4 kule Małysz również i w±tpię aby Gregor miał kiedy¶ 4 kule na swojej szafce..... Do prawdziwego sportowca jeszcze mu Bardzo Bardzo daleka droga....
(07.01.2013, 00:31)
Dante
@up
Pomijaj±c, że komentarz wyżej nic a nic nie wynika z tego wywiadu.
(07.01.2013, 00:07)
Dante
Strasznie antypatyczny, ale, nie oszukujmy się, genialny zawodnik.
Cokolwiek o nim nie powiemy, przeszedł już do historii, a wci±ż jest młody i jeszcze wiele osi±gnie.
Oczywi¶cie, że nie lubię jego postawy, zdecydowanie wole ogl±dac naszych, ale co to zmienia.
(07.01.2013, 00:06)
Duch Fana Sinkoveca
On jest niesamowity!!! Ogl±dam skoki od jakich¶ 20 lat, ale nie widziałem jeszcze tak wspaniałego sportowca! Ogl±dam skoki głównie dla niego, brawo Gregor.
(07.01.2013, 00:00)
jasiek96
Jest pełen pychy, ale wie na co go stać. Jest chamski i antypatyczny, ale trzeba przyznać, że jest dobry w tym, co robi. Nykänen pił i bił żonę, ale 4 Kryształowe Kule zgarn±ł. Tutaj jest podobnie, chociaż ten przypadek jest dużo mniej drastyczny. Do historii przechodz± wyniki oraz statystyki, a nie uprzejmo¶ć.
(06.01.2013, 23:46)
PLANET
Pycha z niego wyłazi i tyle mojego zdania...
(06.01.2013, 23:11)
OtokoNoHito
podobnie zreszt± jak budowanie wielkich teorii psychologicznych na podstawie wyłapanych w telewizorze gestów i mimiki. Jasne, każdy na co¶ tam zwraca uwagę, niektóre rzeczy mog± się nam nie podobać, ale budowanie na tej podstawie całego profilu psychologicznego danej osoby i umieszczanie ich jako koronnych argumentów w ocenie, sportowej i pozasportowej, danego zawodnika zbliża się już do jakiej¶ nerwicy natręctw
(06.01.2013, 22:09)
OtokoNoHito
WypowiedĽ jak wypowiedĽ: jeden powie, że pełna pychy bo przyrównuje siebie do już oszlifowanego diamentu, drugi powie, że nieprawda i po prostu chodziło o to, ze presja pozwolila mu się zmobilizować i dać z siebie wszystko. Bez znaczenia, nie ma sensu analizowanie każdego słowa wypowiadanego przez zawodnika, gdyby tak skupiać się wypowiedziach wszystkich zawodników możnaby zwariować. Za dużo niezdrowych emocji wokół osoby Schlierenzauera.
(06.01.2013, 22:04)
Szymon97
Brawo Schlieri dla Cb , że wygrałe¶ 61. TCS wierzyłem od pocz±tku , że wygrasz szkoda tylko Kamila , któremu zabrakło 2 pkt do 3 miejsca TCS :(
(06.01.2013, 22:02)
Jasiu
Tak jest..Paula masz racje ..Gregor pokazał na co go sta,c
(06.01.2013, 21:58)
Paula66
A co¶ złego jest niby w jego wypowiedzi? Każdy to może zinterpretować inaczej. Ci±żyła na nim ogromna presja, ale skupił się na swoim skoku i osi±gn±ł sukces. Oszlifowanym diamentem może być każdy, kto potrafiłby tak poprowadzić te zawody.
(06.01.2013, 21:53)