Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K

Podczas dzisiejszych kwalifikacji w Bischofshofen groźnie wyglądające upadki zaliczyli Denis Kornilov i Manuel Fettner. Docierają do nas już pierwsze wiadomości na temat ich stanu...

Z informacji pochodzących od rosyjskiej ekipy wynika, że Denis Kornilov prawdopodobnie nie odniósł poważniejszych obrażeń i wkrótce powinien wrócić do startów.

Z kolei Manuel Fettner po kwalifikacjach został zabrany do szpitala na prześwietlenie - Austriak uskarża się bowiem na bóle w lewym łokciu.

Bez względu na wyniki dalszych badań obaj zawodnicy nie wystartują w finałowych zawodach Turnieju Czterech Skoczni - zajmując 58. i 59. miejsca w kwalifikacjach nie awansowali do konkursu głównego...
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
hololomat
Szkoda że Fettner to nie Schlierenzauer...
(11.01.2013, 14:23)
szou
To czy ktoś lubi Schlierenzauera czy nie jest mało ważne bo nie można patrzeć na kogoś przez pryzmat medialnej otoczki, ot co. Jednak mimo tej całej, wręcz nieuzasadnionej niechęci niektórych ludzi względem niego trzeba czasem potrafić odpuścić i wykazać się empatią, moi drodzy. Czy go ktoś darzy sympatią czy nie chłopakowi należy się szacunek chociażby za to jaką pracę wykonuje.
@Raptor - Mam nadzieję, że jednak nie pisałeś tego dokońca szczerze.
(06.01.2013, 02:06)
Szychu
@FanZografskiego, no wiadomo! Tak się załatwia sprawy w Polsce :D
(06.01.2013, 00:11)
FanZografskiego
No pewno że sympatyczne a Piotrek nawet flaszkę postawi w dowód wdzięczności ha!
(06.01.2013, 00:02)
Szychu
Podobno niemieccy komentatorzy mówili o naszych, że nasi skoczkowie to fajne i sympatyczne chłopaki. Mają rację :P
(05.01.2013, 23:26)
Szychu
@Seba, o tak, Polacy to się zachować naprawdę umieją :) Stoch przytulił Andersa jak swojego syna i go pocieszył. "Chodź, wypłacz się na moim ramieniu" :P Nasi zawodnicy pokazują, że Polacy to fajny naród jest.
(05.01.2013, 23:23)
Kacpro
Pff - zgadzam się z Tobą w 100%, też lubię Gregora a niektóre jego zachowania są chyba wyolbrzymiane.
(05.01.2013, 23:18)
Seba99pl
Bo Greogrek uważa się za pępek świata spodobało mi się zachowanie Stocha po skoku w 2-ej serii Jacobsena :)
(05.01.2013, 22:50)
bolek
można by zrobić sonde czy gregor jest lubiany czy nie... ale ja zauwazyłem że greogor nie podał reki w zadnym z konkursuw po wygraniu rywalizacji w parach !!!
(05.01.2013, 21:45)
NN
żadnemu nic się nie stało. Fettner jedynie ma pozszywany łokieć i siniaki, ale poza tym wszystko dobrze.
(05.01.2013, 21:22)
Pff
@Raptor
Człowieku widzisz co ty piszesz ?
Jak można komuś życzyć wypadku .
Co za ludzie ...
ps. co wy macie do Schlieriego ja go lubię i nie wyzywam ... każdego skoczka lubię
(05.01.2013, 21:19)
Szychu
@Raptor, to trochę jednak nie w porządku to co napisałeś. Też za Gregorem nie przepadam, ale nie życzę mu kontuzji ani poważnych upadków. Można mu życzyć, żeby nie wygrywał, ale bez przesady.
(05.01.2013, 21:16)
Szychu
Yogi, jesteś żałosny. Tyle.
Szkoda Korniłova, chociaż ostatecznie jemu nic się nie stało. Szkoda Fettnera, który póki co spisywał się całkiem dobrze w PŚ. A teraz być może doznał kontuzji i ma kilka startów z głowy. Miejmy nadzieję, że nawet jeśli już złapał jakąś kontuzję, to nie jest ona poważna i że powróci do skakania szybko.
(05.01.2013, 21:12)
Raptor
tego co stało się Fettnerowi nie życzę żadnemu skoczkowi oprócz Schlierenzauera
(05.01.2013, 21:06)
Seba99pl
Yogi
Ty chyba nie wiesz co to ból.
Ja spadlem ze schodów i skręciłem staw skokowy i pozrywalem ścięgna i mięśnie, nie chcij tego mieć. Doznałem tego w październiku a nadal odczuwam to. Pajaca rżniesz i nic innego.
(05.01.2013, 19:44)
Bobby
Czemu się nie usuwa postów takich jak niżej ?
(05.01.2013, 18:51)
Yogi
ale miałem ubaw :)
(05.01.2013, 18:46)
kornelia
przykro