Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
19.01.2020, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦-k

Podczas dzisiejszych kwalifikacji w Bischofshofen groĽnie wygl±daj±ce upadki zaliczyli Denis Kornilov i Manuel Fettner. Docieraj± do nas już pierwsze wiadomo¶ci na temat ich stanu...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z informacji pochodz±cych od rosyjskiej ekipy wynika, że Denis Kornilov prawdopodobnie nie odniósł poważniejszych obrażeń i wkrótce powinien wrócić do startów.

Z kolei Manuel Fettner po kwalifikacjach został zabrany do szpitala na prze¶wietlenie - Austriak uskarża się bowiem na bóle w lewym łokciu.

Bez względu na wyniki dalszych badań obaj zawodnicy nie wystartuj± w finałowych zawodach Turnieju Czterech Skoczni - zajmuj±c 58. i 59. miejsca w kwalifikacjach nie awansowali do konkursu głównego...
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
hololomat
Szkoda że Fettner to nie Schlierenzauer...
(11.01.2013, 14:23)
szou
To czy kto¶ lubi Schlierenzauera czy nie jest mało ważne bo nie można patrzeć na kogo¶ przez pryzmat medialnej otoczki, ot co. Jednak mimo tej całej, wręcz nieuzasadnionej niechęci niektórych ludzi względem niego trzeba czasem potrafić odpu¶cić i wykazać się empati±, moi drodzy. Czy go kto¶ darzy sympati± czy nie chłopakowi należy się szacunek chociażby za to jak± pracę wykonuje.
@Raptor - Mam nadzieję, że jednak nie pisałe¶ tego dokońca szczerze.
(06.01.2013, 02:06)
Szychu
@FanZografskiego, no wiadomo! Tak się załatwia sprawy w Polsce :D
(06.01.2013, 00:11)
FanZografskiego
No pewno że sympatyczne a Piotrek nawet flaszkę postawi w dowód wdzięczno¶ci ha!
(06.01.2013, 00:02)
Szychu
Podobno niemieccy komentatorzy mówili o naszych, że nasi skoczkowie to fajne i sympatyczne chłopaki. Maj± rację :P
(05.01.2013, 23:26)
Szychu
@Seba, o tak, Polacy to się zachować naprawdę umiej± :) Stoch przytulił Andersa jak swojego syna i go pocieszył. "ChodĽ, wypłacz się na moim ramieniu" :P Nasi zawodnicy pokazuj±, że Polacy to fajny naród jest.
(05.01.2013, 23:23)
Kacpro
Pff - zgadzam się z Tob± w 100%, też lubię Gregora a niektóre jego zachowania s± chyba wyolbrzymiane.
(05.01.2013, 23:18)
Seba99pl
Bo Greogrek uważa się za pępek ¶wiata spodobało mi się zachowanie Stocha po skoku w 2-ej serii Jacobsena :)
(05.01.2013, 22:50)
bolek
można by zrobić sonde czy gregor jest lubiany czy nie... ale ja zauwazyłem że greogor nie podał reki w zadnym z konkursuw po wygraniu rywalizacji w parach !!!
(05.01.2013, 21:45)
NN
żadnemu nic się nie stało. Fettner jedynie ma pozszywany łokieć i siniaki, ale poza tym wszystko dobrze.
(05.01.2013, 21:22)
Pff
@Raptor
Człowieku widzisz co ty piszesz ?
Jak można komu¶ życzyć wypadku .
Co za ludzie ...
ps. co wy macie do Schlieriego ja go lubię i nie wyzywam ... każdego skoczka lubię
(05.01.2013, 21:19)
Szychu
@Raptor, to trochę jednak nie w porz±dku to co napisałe¶. Też za Gregorem nie przepadam, ale nie życzę mu kontuzji ani poważnych upadków. Można mu życzyć, żeby nie wygrywał, ale bez przesady.
(05.01.2013, 21:16)
Szychu
Yogi, jeste¶ żałosny. Tyle.
Szkoda Korniłova, chociaż ostatecznie jemu nic się nie stało. Szkoda Fettnera, który póki co spisywał się całkiem dobrze w P¦. A teraz być może doznał kontuzji i ma kilka startów z głowy. Miejmy nadzieję, że nawet je¶li już złapał jak±¶ kontuzję, to nie jest ona poważna i że powróci do skakania szybko.
(05.01.2013, 21:12)
Raptor
tego co stało się Fettnerowi nie życzę żadnemu skoczkowi oprócz Schlierenzauera
(05.01.2013, 21:06)
Seba99pl
Yogi
Ty chyba nie wiesz co to ból.
Ja spadlem ze schodów i skręciłem staw skokowy i pozrywalem ¶cięgna i mię¶nie, nie chcij tego mieć. Doznałem tego w paĽdzierniku a nadal odczuwam to. Pajaca rżniesz i nic innego.
(05.01.2013, 19:44)
Bobby
Czemu się nie usuwa postów takich jak niżej ?
(05.01.2013, 18:51)
Yogi
ale miałem ubaw :)
(05.01.2013, 18:46)
kornelia
przykro