Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
29
30
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k

Ponad 90 skoczków zobaczymy w Pucharze Kontynentalnym w Zakopanem, gdzie dzisiaj odbęd± się pierwsze treningi. Na starcie mamy 13-tu Polaków!

Trenerzy powołali Marcina Bachledę, Krzysztofa Bieguna, Jakuba Kota, Andrzeja Zapotocznego, Tomasza Byrta, Rafała ¦liża, Grzegorza Miętusa, Bartłomieja Kłuska, Stanisława Bilę, Łukasza Rutkowskiego, Aleksandra Zniszczoła, Jana Ziobrę i Klimka Murańkę, który będzie zamykał stawkę.

Treningi rozpoczn± się o 12:00. Jutro pierwszy konkurs także w samo południe.



Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
M. Bachleda
Polska
2
K. Biegun
Polska
3
J. Kot
Polska
4
A. Zapotoczny
Polska
5
T. Byrt
Polska
6
R. ¦liż
Polska
7
G. Miętus
Polska
8
B. Kłusek
Polska
9
R. de Wit
Holandia
10
J. Hauer
Norwegia
11
M. Zhaparov
Kazachstan
12
D. Queck
Niemcy
13
A. Aalto
Finlandia
14
P. Sommer
Szwajcaria
15
O. van der Aalst
Holandia
16
R. Justin
Słowenia
17
S. Greiderer
Austria
18
N. Alexander
USA
19
C. Aigner
Austria
20
A. Sardyko
Rosja
21
A. Strolz
Austria
22
K. Sokolenko
Kazachstan
23
V. Stursa
Czechy
24
M. Glasder
USA
25
J. Grimholm
Szwecja
26
A. Klymchuk
Ukraina
27
R. Trofimov
Rosja
28
V. Zhurakivskyy
Ukraina
29
B. Wallace
USA
30
R. de Jong
Holandia
31
J. Määttä
Finlandia
32
H. Kim
Korea Pd.
33
M. Ylipulli
Finlandia
34
D. Dellasega
Włochy
35
V. Veredyuk
Ukraina
36
F. Altenburger
Austria
37
T. Zmoray
Słowacja
38
E. Pfannenstill
Austria
39
M. Maksimochkin
Rosja
40
D. Viry
Francja
41
J. Forfang
Norwegia
42
F. Cecon
Włochy
43
L. Antonissen
Holandia
44
C. Lamb
USA
45
A. Kalinchuk
Ukraina
46
A. Morassi
Włochy
47
E. Tollinger
Austria
48
A. Semenic
Słowenia
49
J. Ojala
Finlandia
50
S. Muminov
Kazachstan
51
C. Nordin
Szwecja
52
P. Lichy
Słowacja
53
A. Szilagyi
Węgry
54
A. Mitz
Szwecja
55
C. Kang
Korea Pd.
56
P. Egloff
Szwajcaria
57
S. Biela
Polska
58
T. Lackner
Austria
59
M. Grigoli
Szwajcaria
60
M. Zupancic
Słowenia
61
Z. Mandl
Słowenia
62
K. Peier
Szwajcaria
63
M. Cikl
Czechy
64
S. Hayboeck
Austria
65
A. Mabboux
Francja
66
R. Dellasega
Włochy
67
I. Hazetdinov
Rosja
68
M. Kraus
Niemcy
69
P. Paschke
Niemcy
70
V. Descombes Sevoie
Francja
71
Ł. Rutkowski
Polska
72
M. Benedik
Słowenia
73
A. Zniszczoł
Polska
74
M. Mechler
Niemcy
75
S. Leyhe
Niemcy
76
A. Pograjc
Słowenia
77
E. Halvorsen
Norwegia
78
N. Dezman
Słowenia
79
A. Pedersen Roensen
Norwegia
80
J. Ziobro
Polska
81
F. Schoft
Niemcy
82
T. Bogner
Niemcy
83
D. Wenig
Niemcy
84
F. Bjerkeengen
Norwegia
85
K. Elverum Sorsell
Norwegia
86
M. Berggaard
Norwegia
87
M. Kramarsic
Słowenia
88
J. Janda
Czechy
89
A. Hajek
Czechy
90
O. Ingvaldsen
Norwegia
91
K. Murańka
Polska

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Pawmak
No ale na treningu Kot całkiem przyzwoity skok...
(04.01.2013, 17:11)
uh
Bez jaj kot z takimi wynikami choćby wzi±ć młodego Rude .bo tamten takie miejsca robił w engelbergu że głowa boli
(04.01.2013, 15:02)
piotrekk
W pierwszym dniu gospodarza zawodów reprezentować będ±: Mateusz Kojzar, Artur Kukuła, Szymon Szostok, Rafał ¦liż i Aleksander Zniszczoł (KS Wisła Ustronianka), Marcin Bachleda, Klemens Murańka i Łukasz Rutkowski (TS Wisła Zakopane), Stefan Hula i Jan Ziobro (WKS Zakopane), Jakub Kot, Grzegorz Miętus, Andrzej Zapotoczny (AZS Zakopane), Bartłomiej Kłusek, Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra), Krzysztof Biegun (SSR LZS Sokół Szczyrk), Stanisław Biela (UKS Sołtysianie Stare Bystre), Wojciech G±sienica-Kotelnicki (KS Chochołów) i Adam Ruda (ZTS Zakucie Zagórz)



O co w tym chodzi ? Ruda, Szostok, Kukuła, Kojzar, Wolny, G±sienica Kotelnicki to rezerwowi ?
(04.01.2013, 12:36)
Pawmak
Może Grek trenuje, to będzie miał wieksze szanse w innym konkursie. Rumuna też żadnego nie ma tym razem. Maj± FIS Cup w Rasnovie, ale to dopiero za 2 tygodnie... Finowie wymienili cały skład poza J. Määttä, a Ukraińcy swojego nie ruszyli - znowu nie ma Szumbarecia. Cieszy czwórka Holendrów, ale nie ma Mitchella z Kanady, a czwartego (np. R. Żaparowa) nie wzięli Kazachowie.

Prawie każdego z tych Polaków stać na punkty PK, ale akurat tu nie wiem, czy się wszyscy z nich zmieszcz± w "30". Zapewne odpadnie J. Kot, Zapotoczny (chociaż miał 1 dobry trening w Engelbergu) i obawiam się że Bachleda, ale nie żeby miał kończyć karierę, tylko po kontuzji może nie być w najwyższej formie, w K¦ w Wi¶le jeszcze nie skakał - chociaż kto wie, może akurat potrenował i jest dobry, zobaczymy.

Trening przełożony na 16:00 z powodu wiatru.
(04.01.2013, 12:10)
Scoop
"pi±tka" najwyżej sklasyfikowanych Polaków my¶lę że powalczy o II serię, dodaj±c jeszcze Bachledę, ¦liża i Kłuska i możemy spodziewać się 8 skoczków w serii finałowej!

(04.01.2013, 12:07)
davs
szkoda że Grek nie próbuję tu był zdobył przynajmniej 1 pkt., i by sobie zadebiutował w P¦:(
(04.01.2013, 11:40)
: Borys Kafaro
wg mnie w 30 beda pkt 5-6 zawodnikow na konkurs;pewniacy jak dla mnie to;
Muranka
Zniszczoł< br>Mietus
Rutkowski
K lusek
----- --
Ziobro\Biegun
(04.01.2013, 10:41)
M_B
Pozostaje życzyć szczę¶cia naszym w tym COC-u, obsada nie jest jaka¶ nadzwyczaj powalaj±ca, toteż co najmniej 8-miu w 30-stcę powinno się meldować. (jako pewniaków daję Murańkę, Zniszczoła, Rutkowskiego, Ziobrę, Miętusa, Kłuska, Bieguna, czyli siódemkę, ale duże szanse na punkty maj± tutaj jeszcze chociażby Biela, Byrt czy choćby ¦liż, nie wiem jak z form± Bachledy, pozostał± dwójkę skwituje milczeniem, już lepiej było dać dwóch z roczników 95 i młodszych, ewentualnie Szostoka i kogo¶ młodszego za nich)
(04.01.2013, 09:55)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Trzynastu Polaków w Zakopanem
CoC: Trzynastu Polaków w Zakopanem

CoC: Trzynastu Polaków w Zakopanem

Kalendarium
Jakob Grimholm
Najbliższe zawody
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:30
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
23 sierpnia 2020 (niedziela)
16:15
LGP Wisła
kwalifikacje
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich