TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Gregor Schlierenzauer wygrał kwalifikacje do konkursu w Innsbrucku. Wszystko dzięki przelicznikowi za wiatr. Tym samym pokonał trzech skoczków, którzy byli ex aequo - Jacobsena, Stocha i Kota. Tuż za nimi znalazł się Krzysztof Miętus.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Wszyscy skakali z 11 belki. Był to nadwyraz udane kwalifikacje dla naszych zawodników, którzy jutro w pierwszej serii zmierz± się kolejno: Dawid Kubacki z Severinem Freundem, Piotr Żyła z Taku Takeuchi, Stefan Hula z Richardem Freitagiem, Krzysztof Miętus z Yut± Watase, Kamil Stoch z Antonem Kalinitschenk±, a Maciej Kot z Andersem Johnsonem.

Wyniki kwalifikacji
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
123.5
125.8
2
Anders Jacobsen
Norwegia
125.5
123.6
 
Kamil Stoch
Polska
125.0
123.6
 
Maciej Kot
Polska
125.0
123.6
5
Krzysztof Miętus
Polska
126.0
121.5
6
Peter Prevc
Słowenia
124.0
120.9
7
Richard Freitag
Niemcy
124.0
118.6
 
Tom Hilde
Norwegia
124.5
118.6
9
Simon Ammann
Szwajcaria
123.5
117.3
10
Anders Bardal
Norwegia
121.5
115.3
11
Thomas Morgenstern
Austria
123.0
114.8
12
Jan Matura
Czechy
122.5
114.3
13
Vladimir Zografski
Bułgaria
119.5
113.9
14
Rune Velta
Norwegia
120.0
113.8
15
Wolfgang Loitzl
Austria
119.5
112.9
 
Michael Neumayer
Niemcy
121.5
112.9
 
Denis Kornilov
Rosja
120.0
112.9
 
Michael Hayboeck
Austria
120.5
112.9
19
Taku Takeuchi
Japonia
120.0
112.6
20
Dimitry Vassiliev
Rosja
121.5
112.1
21
Severin Freund
Niemcy
117.5
112.0
22
Stefan Kraft
Austria
121.0
110.9
23
Jaka Hvala
Słowenia
120.0
110.4
24
Robert Kranjec
Słowenia
118.5
109.9
25
Martin Koch
Austria
120.0
109.7
26
Lauri Asikainen
Finlandia
119.5
109.5
27
Manuel Fettner
Austria
118.5
109.0
28
Lukas Hlava
Czechy
117.5
107.4
29
Matjaz Pungertar
Słowenia
116.0
107.3
30
Dawid Kubacki
Polska
116.5
105.6
31
Andreas Kofler
Austria
114.5
104.5
32
Piotr Żyła
Polska
115.0
104.4
33
Sebastian Colloredo
Włochy
117.0
104.3
34
Andreas Stjernen
Norwegia
116.0
104.1
35
Roman Koudelka
Czechy
118.0
103.8
36
Ilja Rosliakov
Rosja
116.5
103.3
37
Anders Fannemel
Norwegia
115.0
102.2
38
Martin Schmitt
Niemcy
116.5
101.6
 
Cestmir Kozisek
Czechy
115.5
101.6
40
Andreas Wellinger
Niemcy
116.0
101.3
41
Andreas Wank
Niemcy
116.5
101.2
42
Daiki Ito
Japonia
117.5
101.1
43
Noriaki Kasai
Japonia
115.5
100.4
44
Stefan Hula
Polska
113.0
97.4
45
Reruhi Shimizu
Japonia
112.5
97.1
46
Yuta Watase
Japonia
113.0
95.9
47
Anders Johnson
USA
112.5
95.6
48
Anton Kalinitschenko
Rosja
111.0
94.5
49
Lukas Mueller
Austria
113.5
94.3
50
David Unterberger
Austria
112.0
93.9
51
Cene Prevc
Słowenia
110.5
92.0
52
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
109.5
90.9
53
Peter Frenette
USA
109.5
90.5
54
Vegard Swensen
Norwegia
108.0
88.7
55
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
110.5
87.7
56
Thomas Diethart
Austria
108.5
86.4
57
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
108.5
86.1
58
Kaarel Nurmsalu
Estonia
110.0
86.0
59
Markus Schiffner
Austria
107.0
85.9
60
Manuel Poppinger
Austria
105.0
84.3
61
Davide Bresadola
Włochy
104.0
75.9
62
Alexey Korolev
Kazachstan
101.5
72.7
63
Seou Choi
Korea Pd.
98.0
68.5
64
Shohei Tochimoto
Japonia
92.0
50.9

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
Propek
@marmi,

Kofler zazwyczaj ma doła jak mu się co¶ przytrafi. Ewidentnie traci motywacje. Kiedy¶ upadek w Engelbergu i zdecydowanie obniżył loty na TCS. Poza Soczi i Engelbergiem nie skakał jako¶ rewelacyjnie. Najwidoczniej Soczi mu leży, a że Engelberg mu leży to wiadomo od lat.
(04.01.2013, 10:29)
Seba99pl
A Koch dzisiaj znowu przegra :D
(04.01.2013, 08:38)
Seba99pl
Tu będzie też pojedynek sędziów bo austriak obniży notę Jacobsenowi a norweg ¦winiozaurowi i tak w kółko.
(04.01.2013, 08:36)
Seba99pl
Jacobsen rozwal dzisiaj ¦winiozaura w Innsbrucku o 10-11pkt :D
(04.01.2013, 08:34)
stefek
Co to ma być do diabła? Schlirenzauer 8 odlgeło¶ć, a wygrywa? 2 metry krócej od Jacobsena, a musieli skakać w podobnych warunkach. To nie sport, dopóki nie zlikwiduj± not za styl. A to nie jest jeszcze skrajny przypadek. S± znacznie większe nieporozumienia. W sumie nie wiem jakie noty dostał Schliri, ale piszę o całym systemie not. Mogło się teoretycznie zdarzyć, że to nie noty zaważyły, a akurat Gregorowi mocno w plecy prywiało. Pewnie można to sprawdzić, ale skupmy się na konkursach. Ciesz± dobre skoki Polaków. Szkoda, że będ± pewnie zajmować miejsca gorsze niż by to było w uczciwej rywalizacji.
(04.01.2013, 01:43)
Pawmak
W pierwszym konkursie sezonu mieszanym już był zdyskwalifikowany. Ciekawe, czy niektórzy tak rzeczywi¶cie kombinuj± z tymi kombinezonami, czy to tylko spiski...

Freund opadł z formy, ale Kubacki trochę też, jednak Freund jest lepszy i na wiele nie można liczyć w tej parze. Żyła też wbrew pozorom łatwo nie ma, bo to jednak najlepszy Japończyk, ale ma jednak spore szanse. Hula ważne że jest w konkursie w ogóle i nie ma kłopotów z awansem do "50".

Toc himoto to po turnieju pojedzie pewnie od razu do chaty. Koreańczycy niepotrzebnie tego Kanga wymienili. Fajnie że Johnson wreszcie awansował, ale Kot mu dokopie :) Kanadyjczyk jednak słabszy dzień miał. A Kożiszek dzisiaj się obudził i coraz lepiej skacze, ale i tak Janda mógłby lepiej.
(03.01.2013, 23:28)
marmi
Gdzie tam Kubacki do Freunda? To będzie sensacja je¶li go wyeliminuje...
A zauważyli¶cie jak Kofler obniżył loty po swojej DSQ? Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale wygl±da to tak jakby wcze¶niej cały czas skakał w nieprzepisowym kombinezonie, który w końcu zakwestionowano i teraz nie jest w stanie osi±gać tak dobrych odległo¶ci. Dlaczego dopiero po kilku konkursach? Może był jaki¶ protest np. Norwegów i musieli go uczciwie skontrolować bo byłby "dym"?
(03.01.2013, 22:55)
fennem
To faworyzowanie Schlierenzauera jest naprawdę denerwuj±ce. To przecież widać gołym okiem.
(03.01.2013, 22:11)
Propek
@legol,
Gregor deklasuje maj±c ledwie 2 punkty więcej od Jacobsena? Kwalifikacji nie ogl±dałem, ale widzę, że musiał mieć i bonus i bardzo wysokie noty. A na takich odległo¶ciach rzadko kiedy dostaje się bardzo wysokie noty. Oby nasi utarli mu jutro nosa! Najwyższy czas!
(03.01.2013, 21:02)
FanZografskiego
Krzysiek zaczyna wydziwiać brzydko mówi±c..jedne skocznie mu pasuj± inne mniej,na jednych równo i daleko na innych nie równo i raczej słabo... ;D
(03.01.2013, 20:08)
marcin
David unterberger jutro wygra:P:D:D
(03.01.2013, 19:59)
fan skoków85
Trochę nas rozpieszczaj± Polacy w tym TCS wynikami :-)
(03.01.2013, 18:53)
mariusz1234z
Ja jestem tylko ciekawy czy Polacy spisz± się również tak dobrze w konkursie jak w kwalifikacjach!

Przed e wszystkim liczę na Stocha i Kota bo Miętus ma ostatnio niestabiln± formę.
(03.01.2013, 18:04)
Szychu
Wcale nie nowy, tylko imię zmienił. Kiedy¶ skakał jako Yong-Jik Choi, teraz jako Seou Choi.
Ale drużynę to mogliby nawet sklecić: Heung-Chul Choi, Seou Choi, Chil-Ku Kang i Hyun-Ki Kim by jeszcze doł±czył. Tylko że to jest team o potencjale do walki o ostatnie miejsce, niestety.
(03.01.2013, 17:38)
Alberto12333
moje typy:

Kubacki - Freund : wygrywa Freund
Żyła - Takeuchi : wygrywa Żyła
Hula - Freitag: wygrywa Freitag
Miętus - Watase: wygrywa Miętus
Stoch - Kalinitschenko : wygrywa Stoch
Kot - Johnson: wygrywa Kot

Może Kubacki i Hula wejd± do drugiej serii jako "lucky loser" ale. . . morze jest szerokie i głębokie :-) ten co to napisał jak dla mnie Kubacki może wygrać z Freundem ;) i nie może tylko powinien :)
(03.01.2013, 17:36)
Lestek
Je¶li chodzi Ci o Seou Choi, to jest to Choi Yong-jik ur. 1982 (w 2012 zmienił nazwisko).
(03.01.2013, 17:35)
Quentinhos Wagstaff Cytryński
Nowy koreańczyk się pojawił, może w tym sezonie wystartuj± w drużynówce?
(03.01.2013, 17:13)
SMS
Szkoda że cenę prevc nie wszedł do konkursu
(03.01.2013, 16:20)
piter2105
Koch i Hayboeck odetchnęli, w końcu trafili na łatwiejszych rywali. :)
(03.01.2013, 16:16)
paff
I można tylko żałować, że Maćkowi nie wyszedł pierwszy konkurs, bo mógł być wysoko :)
(03.01.2013, 16:16)
kamilos202
Pięknie, Maciej Kot, jak zauważyłem skacze coraz lepiej. Czekam również na piękny skok Kamila Stocha.
(03.01.2013, 15:30)
jemkoguta
Technicznie najbardziej zaawansowany z naszych jest Maciek. Wykonuje naprawdę stylowe skoki. Stochowi też się czasem zdarza, ale jednak rzadziej.
(03.01.2013, 15:21)
tommm
Hula, Żyła i Kubacki będ± mieli ciężko. Kofler z Wasiliewem będzie bardzo ciekaw± par±, także Wellinger vs Morgenstern zapowiada się pasjonuj±co
(03.01.2013, 15:18)
kacper
Pary jutrzejszego konkursu:


M.Koch vs L.Asikainen
R.Kranjec vs M.Fettner
J.Hvala vs L.Hlava
S.Kraft vs M.Pungertar
S.Freund vs D.KUBACKI
D.Vassiliev vs A.Kofler
T.Takeuchi vs P.ŻYŁA
M.Hayboeck vs S.Colloredo
D.Kornilov vs A.Stejrnen
M.Neumayer vs R.Koudelka
W.Loitzl vs I.Rosliakov
R.Velta vs A.Fannemel
V.Zografski vs M.Schmitt
C.Kozisek vs J.Matura
T.Morgenstern vs A.Wellinger
A.Bardal vs A.Wank
S.Ammann vs D.Ito
T.Hilde vs N.Kasai
R.Freitag vs S.HULA
P.Prevc vs R.Shimizu
K.MIĘTUS vs Y.Watase
M.KOT vs A.Johnson
K.STOCH vs A.Kalinitschenko
A.Jacobse n vs L.Mueller
G.Schlierenzauer vs D.Unterberger
(03.01.2013, 15:18)
grzechosław
moje typy:

Kubacki - Freund : wygrywa Freund
Żyła - Takeuchi : wygrywa Żyła
Hula - Freitag: wygrywa Freitag
Miętus - Watase: wygrywa Miętus
Stoch - Kalinitschenko : wygrywa Stoch
Kot - Johnson: wygrywa Kot

Może Kubacki i Hula wejd± do drugiej serii jako "lucky loser" ale. . . morze jest szerokie i głębokie :-)
(03.01.2013, 15:12)
czarnylord
No, to 3 Polaków mamy prawie pewnych awansu, mama nadzieję, zę do 30 wejdzie też Dawid. Może w każdym konkursie zajmować miejsca pod koniec 30, ale dzięki temu ma szanse znaleĽć się w pierwszej 15 całego Turnieju. Piotrek też ma jakie¶ szanse z Takeuchim, ale Stefan na 99% już odpadł niestety. :/
(03.01.2013, 15:10)
Maarten
Brawo Polacy, tylko jeszcze żeby w tym więcej regularno¶ci było... bo potencjał jak widać ogromny. Zakopane/Wisła może być piękne!
(03.01.2013, 15:07)
Scoop
Widać że to murowanych faworytów TCS Jacobsen -Schilerenzauer mog± doł±czyć............. Polacy!
(03.01.2013, 15:02)