Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K

Bez większych sensacji w kadrze Słowenii. Goran Janus na Turniej Czterech Skoczni wymienił tylko jednego zawodnika. Jerneja Damjana, który ostatnio skakał fatalnie, zast±pi Tomaz Naglic.

W ekipie na konkursy niemiecko-austriackie znaleĽli się zatem: Peter Prevc, Jaka Hvala, Jurij Tepes, Matjaz Pungertar, Tomaz Naglic i Robert Kranjec. Ten ostatni w miniony weekend skakał wręcz fatalnie, mimo tego jego do¶wiadczenie i możliwo¶ci przekonuj± Janusa o zabraniu skoczka na Turniej.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Lintunia
Z tego co wiem to dzi¶ skakali w Planicy, więc się okaże co z t± jego form±
(22.12.2012, 16:19)
Pawmak
Kranj to jest taka nietypowa skocznia, bo ma punkt K skoczni dużej, a punkt HS skoczni normalnej. Na mistrzostwach Słowenii chyba najczę¶ciej licz± punkty jak na dużej. Kranjec pewnie także dzięki do¶wiadczeniu ma to miejsce, choć dobre skoki nawet na mniejszej skoczni też s± ważne.
(22.12.2012, 14:22)
?
To w Kranju tak szybko dobudowali K-120 czy ja o czyms nie wiem? Jak mozna powioływac kogos na konkurs na K-120 dlatego że dobrze skacze na skoczni normalnej?
(22.12.2012, 14:05)
Lintunia
Kranjec podobno bardzo dobrze skakał na treningach w Kranju, dlatego jedzie :)
(22.12.2012, 02:35)
Pawmak
No C. Prevc mógłby zrobić niespodziankę, na pewno lepiej od Kranjca skacze. Ale nawet tam się liczy do¶wiadczenie, więc się nie dziwcie, że o tym w kontek¶cie Żyły napisałem (który zreszt± też wyraĽnie lepiej od Kranjca teraz skacze).
(21.12.2012, 21:29)
1996
Cene Prevc powinien startować, no ale stare grzyby maja wiecej znajomych w¶ród działaczy
(21.12.2012, 21:22)
Seba99pl
Dezman obecnie skacze jak nasz mistrz grawitacji :D
(21.12.2012, 17:42)
M_B
Z Dezmanem.... hm..... COC w Ałma acie - 32 i 14 pozycja .... czyli forma lekko mówi±c przeciętna. Naglic tam był 17 i 10 też bez szału, ale był 2 razy w 30-stcę (minimum 2 dziesi±tka) chociaż.
(21.12.2012, 17:40)
Szychu
Nazwisko brzmi "Pungertar", tylko autor strzelił literówkę. Rzeczywi¶cie bez sensacji ta kadra. Prevc i Hvala s± w dobrej formie (tylko trochę nierównej), Tepes też, ale on jest naprawdę chimeryczny. Pungertar raz punkty zdobył, może się jeszcze rozkręci. Kranjec póki co jest kompletnie bez formy i jego też bym wymienił. Ciekawe, jak ten Naglic będzie skakał.
A co się dzieje z Nejcem Dezmanem, mistrzem ¶wiata juniorów? Nie mogliby go spróbować za Kranjca?
(21.12.2012, 13:01)
Duch Fana Sinkoveca
Co to za kadra bez Peterki? Chociaż z drugiej strony Pungertat fajne nazwisko dobry byłby z niego mistrz. Chociaż z trzeciej strony jeszcze nie widziałem jego skoków nigdy.
(21.12.2012, 11:33)