Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

Wielki nieobecny tego sezonu, Daiki Ito wróci do zawodów Pucharu ¦wiata na zawody Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, które odbęd± się 30 grudnia bież±cego roku.

Japończyk pauzował z powodu kontuzji więzadła kolana. Ten uraz spowodował, że nie mógł występować w sezonie letnim aż do teraz. Ostatni raz w międzynarodowych zawodach Japończyk wyst±pił w marcu na lotach narciarskich w Planicy.

- Nie wiem, czy będę w dobrej formie. Rzeczywi¶cie mam brak bezpo¶redniego porównania z międzynarodow± konkurencj±. Ale przynajmniej teraz mam dobre przeczucia.

W ostatni weekend Ito wystartował w konkursie japońskim w ramach otwarcia zimy w Nayoro. Zaj±ł bezapelacyjnie pierwsze miejsce. W sobotę Ito uzyskał dwukrotnie 94 metry (248,5 pkt) i wyprzedził Hiroaki Watanabe (91/93,5 m, 236 pkt) i Takanobu Okabe (91,5/ 91m, 230,5 pkt.). W niedzielę skoki na 87 i 92 metry (223,5 pkt) dały mu zwycięstwo nad Watanabe (87/88m, 207,5 pkt) i Yuy± Yamad± (85/87m, 206 pkt.).
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Obergruppenfuhrer
nie Hiroyah Saito, tylko Hiroya Saitoh, jesli już.
(28.12.2012, 17:32)
fffg
Takanobu Okabe !!! Super że dalej startuje.
(26.12.2012, 10:59)
realista
E tam kwestia czasu!
Ito ma... yyy dwadzie¶cia.... siedem lat. Tak!
Jak będzie miał taki zapał do "roboty" jak Kasai to do "40" uwzględniaj±c jego formę to przegoni swoich rodaków szybko i bezwzględnie!
(21.12.2012, 18:15)
Duch Fana Sinkoveca
Hiroyah Saito i Kazujoszi Funaki i Kazuya Yoshioka. Może i Yohsioka był gorszy, ale z drugie jstrony to wspomnienia z mojej młodo¶ci kiedy jeszcze w Polsce nie wiedzieli o istnieniu tej dyscypliny. Dlatego stawiam t± trójkę ponad Ito.
(21.12.2012, 11:31)
Raptor
Żeby znowu nie było o Saito Funaki, to chodziło tu o Hiroyę Saito i Kazuyoshi Funaki (zreszt± każdy o inteligencji wyższej niż legol już to zrozumiał). A ogólnie to Ito jest już lepszy od Saito i Yoshioki, ale do Funakiego mu jeszcze daleko.
(20.12.2012, 21:04)
Jumper
Duch Fana Sinkoveca

Miałe¶ chyba na my¶li
Kazuyoshi Funaki i Masahiko Haradę bo Yoshioka nie wiele dał, a o Saito Funaki to.... pierwsze słyszę :O
(20.12.2012, 19:07)
Emil
Chodzi o Hiroye Saito. Yoshioka nie ma startu do Ito. Jedno podium P¦ zaledwie. Za to Saito w kontek¶cie tylko indywidualnych startów bez drużyny też jest już moim zdaniem gorszy od Ito.
(20.12.2012, 18:30)
Seba99pl
Jaki Saito Funaki?
Funaki miał na imię Kazyuoshi...
(20.12.2012, 18:18)
piter
przepraszam a co pan Yoshioka takiego osiagnal???
(20.12.2012, 17:30)
Duch Fana Sinkoveca
Daiki Ito zawsze spoko chociaż z drugiej strony to gdzie tam mu do Saito Funakiego czy Yoshioki
(20.12.2012, 15:50)
tommm
Takanobu Okabe nadal startuje - super. Ciekawe, czy wystawi± go Japończycy w CoC albo P¦ u siebie.
(20.12.2012, 15:24)
Szychu
No wreszcie, strasznie mi brakowało tego zawodnika. Jeżeli będzie skakał tak jak w poprzednim sezonie, to może być mocny.
(20.12.2012, 15:01)
FanFunakiego
Nareszcie, oby namieszał w czołówce :) Na TCS pewnie niczego wielkiego nie pokaże, ale już na M¦ może liczyć się w walce o medale.
(20.12.2012, 14:57)