Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

W pierwszym treningu jako jedyna punkt konstrukcyjny osi±gnęła Jacqueline Seifriedsberger i mimo tego, że skakała z wyższej belki zwyciężyła serię pokonuj±c Sarah Hendrickson i Sarę Takanashi (obie po 89 metrów). W czołówce znalazły się też Sagen, Iraschko, Johnson, Van i Vogt. Nieco słabiej wypadła Coline Mattel l±duj±c na 15. pozycji (81,5 metra).

W drugiej odsłonie skakano z 22 belki, a potem manipulowano ni± na 23, 24, 25 i znów na 24. Tym razem najlepsza okazała się Sarah Hendrickson ze skokiem na 92,5 metra. Tuż za ni± znalazła się Sara Takanashi (91,5 m), a trzecie była Coline Mattel (90,5 m), która zrehabilitowała się za słabszy pierwszy skok. Ponownie w czołówce uplasowały się Amerykanki Jerome i Hughes. Austriaczka Seifriedsberger tym razem zajęła 8. lokatę.

Kwalifikacje odbęd± się o godz. 17:00, w których odpadnie pięć skoczkiń.



Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
93.0
64.9
2
Sarah Hendrickson
USA
89.0
61.0
3
Sara Takanashi
Japonia
89.0
60.7
4
Anette Sagen
Norwegia
87.0
57.5
5
Daniela Iraschko
Austria
86.5
56.6
6
Alissa Johnson
USA
88.0
53.8
7
Lindsey Van
USA
86.5
51.1
8
Carina Vogt
Niemcy
84.0
50.7
 
Svenja Wuerth
Niemcy
86.0
50.7
10
Evelyn Insam
Włochy
86.0
50.3
11
Ursa Bogataj
Słowenia
86.0
49.7
12
Abby Hughes
USA
85.5
49.2
13
Yuki Ito
Japonia
84.0
46.8
14
Jessica Jerome
USA
83.5
46.7
15
Coline Mattel
Francja
81.5
46.3
16
Line Jahr
Norwegia
83.5
45.9
17
Katja Pozun
Słowenia
83.0
43.9
18
Maja Vtic
Słowenia
82.5
42.5
19
Atsuko Tanaka
Kanada
80.0
40.0
20
Ayumi Watase
Japonia
80.0
38.9
21
Maren Lundby
Norwegia
79.5
37.3
22
Anna Haefele
Niemcy
80.0
36.6
23
Juliane Seyfarth
Niemcy
78.5
36.2
24
Spela Rogelj
Słowenia
78.5
35.9
25
Wendy Vuik
Holandia
77.0
34.3
26
Bigna Windmueller
Szwajcaria
77.5
34.2
27
Alexandra Pretorius
Kanada
77.0
33.8
28
Lea Lemare
Francja
77.5
33.7
29
Anja Tepes
Słowenia
77.5
33.3
 
Nina Lussi
USA
78.0
33.3
31
Katharina Althaus
Niemcy
76.0
31.3
32
Eva Logar
Słowenia
75.5
30.7
33
Julia Clair
Francja
73.0
29.2
34
Yurika Hirayama
Japonia
74.5
27.7
35
Julia Kykkänen
Finlandia
73.0
26.1
36
Yoshiko Kasai
Japonia
73.0
25.4
37
Yurina Yamada
Japonia
72.5
25.2
38
Chiara Hoelzl
Austria
73.0
24.0
39
Qi Liu
Chiny
71.5
21.4
40
Katharina Keil
Austria
71.0
20.2
41
Sonja Schoitsch
Austria
70.0
19.3
42
Taylor Henrich
Kanada
69.5
18.9
43
Michaela Dolezelova
Czechy
69.5
17.9
44
Elena Runggaldier
Włochy
68.5
16.9
45
Roberta D'Agostina
Włochy
68.5
15.6
46
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
68.0
14.9
47
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
66.0
14.4
48
Vladena Pustkova
Czechy
67.5
13.8
49
Lara Thomae
Holandia
68.0
13.1
50
Anastasiya Gladysheva
Rosja
65.5
10.5
51
Irina Avvakumova
Rosja
64.5
7.8
52
Ulrike Graessler
Niemcy
64.0
6.8
53
Cornelia Roider
Austria
62.0
6.5
54
Karolina Indrackova
Czechy
57.5
0.0
 
Michaela Rajnochova
Czechy
55.0
0.0


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sarah Hendrickson
USA
92.5
61.7
2
Sara Takanashi
Japonia
91.5
60.0
3
Coline Mattel
Francja
90.5
58.5
4
Daniela Iraschko
Austria
89.5
55.7
5
Jessica Jerome
USA
88.5
53.8
6
Abby Hughes
USA
87.5
53.2
7
Anette Sagen
Norwegia
88.0
52.9
8
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
87.5
52.5
9
Ursa Bogataj
Słowenia
86.5
51.2
10
Svenja Wuerth
Niemcy
88.5
50.6
11
Evelyn Insam
Włochy
86.5
50.5
12
Alissa Johnson
USA
82.5
49.2
13
Carina Vogt
Niemcy
85.0
47.4
14
Line Jahr
Norwegia
84.0
45.5
15
Wendy Vuik
Holandia
84.0
44.9
16
Alexandra Pretorius
Kanada
83.0
43.5
 
Juliane Seyfarth
Niemcy
83.0
43.5
18
Anja Tepes
Słowenia
82.5
42.4
 
Ayumi Watase
Japonia
80.5
42.4
20
Katja Pozun
Słowenia
84.5
41.8
21
Spela Rogelj
Słowenia
84.0
41.7
22
Katharina Althaus
Niemcy
79.5
40.1
23
Maja Vtic
Słowenia
81.0
40.0
24
Lea Lemare
Francja
78.5
38.4
25
Yuki Ito
Japonia
80.0
37.9
26
Maren Lundby
Norwegia
81.0
35.6
27
Ulrike Graessler
Niemcy
77.0
35.4
28
Lindsey Van
USA
78.5
34.7
 
Julia Kykkänen
Finlandia
79.0
34.7
30
Eva Logar
Słowenia
77.5
31.7
31
Anna Haefele
Niemcy
73.5
30.9
32
Michaela Dolezelova
Czechy
74.0
30.2
33
Atsuko Tanaka
Kanada
76.0
29.7
34
Yoshiko Kasai
Japonia
73.0
29.0
35
Yurina Yamada
Japonia
76.0
28.6
36
Roberta D'Agostina
Włochy
74.0
28.0
37
Anastasiya Gladysheva
Rosja
73.0
27.9
38
Sonja Schoitsch
Austria
73.0
27.3
39
Elena Runggaldier
Włochy
74.5
26.2
40
Chiara Hoelzl
Austria
73.0
25.9
41
Bigna Windmueller
Szwajcaria
72.5
25.6
42
Irina Avvakumova
Rosja
70.5
22.4
43
Lara Thomae
Holandia
69.0
21.3
44
Taylor Henrich
Kanada
71.0
19.2
45
Cornelia Roider
Austria
69.0
19.0
46
Nina Lussi
USA
67.5
18.8
47
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
66.0
14.5
48
Vladena Pustkova
Czechy
66.5
13.9
49
Yurika Hirayama
Japonia
66.5
13.2
50
Qi Liu
Chiny
63.5
10.8
51
Katharina Keil
Austria
63.5
10.6
52
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
62.0
6.7
53
Julia Clair
Francja
60.5
3.6
54
Karolina Indrackova
Czechy
53.0
0.0
 
Michaela Rajnochova
Czechy
58.0
0.0


Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Ramsau: Seifriedsberger i Hendrickson wygrywaj± treningi
P¦ Ramsau: Seifriedsberger i Hendrickson wygrywaj± treningi

P¦ Ramsau: Seifriedsberger i Hendrickson wygrywaj± treningi

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich