Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

Aż 55 zawodniczek pojawiło się na li¶cie startowej do jutrzejszych treningów i kwalifikacji Pucharu ¦wiata pań w Ramsau. Na obiekcie normalnym zobaczymy wszystkie liderki tego sezonu. Niestety po raz kolejny na li¶cie nie ma Polek, które musz± najpierw zdobyć punkty Pucharu Kontynentalnego. Ciekawe czy w tym sezonie choć raz będ± miały szansę występu na arenie międzynarodowej.

W czwartek o 15:00 odbęd± się dwie serie próbne, po których być może będ± kwalifikacje, które wyeliminuj± pięć zawodniczek. W pi±tek seria próbna o godz. 16:00, a na godz. 17:00 przewidziano walkę o punkty.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
S. Windmueller
Szwajcaria
2
M. Rajnochova
Czechy
3
C. Roider
Austria
4
J. Clair
Francja
5
V. Pustkova
Czechy
6
M. Dolezelova
Czechy
7
D. Haralambie
Rumunia
8
A. Gladysheva
Rosja
9
Y. Kasai
Japonia
10
Q. Liu
Chiny
11
L. Thomae
Holandia
12
K. Keil
Austria
13
N. Lussi
USA
14
A. Haefele
Niemcy
15
K. Indrackova
Czechy
16
A. Johnson
USA
17
Y. Hirayama
Japonia
18
C. Hoelzl
Austria
19
R. D'Agostina
Włochy
20
B. Windmueller
Szwajcaria
21
U. Graessler
Niemcy
22
L. Lemare
Francja
23
A. Watase
Japonia
24
S. Schoitsch
Austria
25
I. Avvakumova
Rosja
26
K. Althaus
Niemcy
27
J. Seyfarth
Niemcy
28
A. Pretorius
Kanada
29
A. Tanaka
Kanada
30
Y. Yamada
Japonia
31
W. Vuik
Holandia
32
T. Henrich
Kanada
33
J. Jerome
USA
34
J. Kykkänen
Finlandia
35
E. Runggaldier
Włochy
36
A. Tepes
Słowenia
37
M. Vtic
Słowenia
38
U. Bogataj
Słowenia
39
A. Hughes
USA
40
Y. Ito
Japonia
41
L. Jahr
Norwegia
42
E. Logar
Słowenia
43
S. Rogelj
Słowenia
44
K. Pozun
Słowenia
45
S. Wuerth
Niemcy
46
M. Lundby
Norwegia
47
L. Van
USA
48
E. Insam
Włochy
49
J. Seifriedsberger
Austria
50
C. Vogt
Niemcy
51
A. Sagen
Norwegia
52
C. Mattel
Francja
53
D. Iraschko
Austria
54
S. Hendrickson
USA
55
S. Takanashi
Japonia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
piotr186
jaa

Powinny być raczej zdjęcia dwóch pań o imieniu Sara - Takansachi i Hendrickson ,w końcu to one s± teraz czołowymi skoczkiniami ¶wiata.
(13.12.2012, 17:43)
Graham
jak nie mog± skakać w P¦ to dlaczego nie wysyłaj± ich na PUCHAR KONTYNENTALNY ???
(13.12.2012, 16:30)
jaa
No wła¶nie, nie możnaby dawać zdjęć naszych zawodniczek, tzn. Szwab i Gawron? Pod względem wizualnym, wydaje mi się, prezentuj± lepiej niż Iraschko, a że w P¦ nie skacz±, to przynajmniej by miały jakie¶ pocieszenie, z tego, że ich facjaty s± na głównej. No i zawsze to dodatkowa motywacja dla nich i promocja polskich skoków dziewczyn przy okazji. ;D
(13.12.2012, 11:43)
Duch Fana Sinkoveca
@piotr186

Sk±d się urwałe¶? Ona jest piękna
(13.12.2012, 09:23)
Polonus
Biegaczka Maciuszek skończyła Tour de Ski 2011 na 26-tej pozycji. Czy skakaczka Gawron może się pochwalić podobnymi wynikami?
A sprawa wujków czy innych pociotków w PZN to druga sprawa. Ale akurat Gawron czy którakolwiek skakaczka nie jeĽdzi bo jest po prostu słabiutka, a nie z powodu braku wujków czy tatusiów.
(13.12.2012, 08:28)
piotr186
Musicie wszystkie artykuły po skokach kobiecych ilustrować zdjęciami tej szpetnej Irasho?? Nie ma ładniejszych skoczkiń??
(13.12.2012, 08:27)
brak pieniędzy w PZN
Biegaczka Maciuszek zwiedza Kanadę. Pytanie za czyje pieniadze skoro nie ma ich na wyjazd skoczkiń do Ramsau?
Niestety ani Joanna Szwab ani Joanna Gawron nie maj± wujków w PZN i to jest prawdziwy powód dlaczego nigdzie nie startuja a przestawiciele i przedstawicielki innych dyscyplin, które sa na tym samym poziomie co one zwiedzaj± cały ¶wiat i najdroższe o¶rodki sportowe w Europie i na ¶wiecie (oczywi¶cie z zerowymi wynikami sportowymi)
(12.12.2012, 23:29)
Pawmak
Na ten sezon zaplanowano tylko 6 konkursów PK kobiet. 2 już odwołano, a następne s± planowane na... marzec. Trudno więc, żeby punkty musiały być zdobyte w bież±cym sezonie... My¶lę że Polo (ojciec Tonia ;)) je gdzie¶ wy¶le, nawet na P¦. Że byłby wstyd? A to nie większy wstyd, jak w ogóle nie występuj±? Przecież wiadomo na ¶wiecie, że w Polsce to musz± być jakie¶ skoczkinie... Nie mówię, że na konkursy mieszane od razu, ale tak żeby nawet na pocz±tek były pod koniec stawki, a potem coraz wyżej.
(12.12.2012, 23:28)
jaa
Z tego co wiem to obie prawo startu w kobiecym P¦, gdyż przysługuje ono zawodniczkom, które zdobyły chociaż 1 pkt w PK. Wydaje mi się, że większym problemem byłaby różnica poziomów Polek i reszty. Aczkolwiek w PK moglybt startowac, ale na pewno Toniowi bedzie żal pięniedzy i skończy się jedynie na startach w Lotos Cupie.
(12.12.2012, 23:06)
Duch Fana Sinkoveca
A gary same się zmyj±? Choć z drugiej strony ta Pani na zdjęciu całkiem urodziwa
(12.12.2012, 22:46)
Szychu
Chyba musz± w tym sezonie co¶ zdobyć, ale nie jestem pewien.
(12.12.2012, 22:45)
Pawmak
Szwab i Gawron w zeszłym sezonie zdobyły punkty PK - to już nie daje prawa startu?
(12.12.2012, 22:41)
Szychu
No, obsada mocna. Widzę, że pojawiły się Czeszki, a także Sabrina Windmueller. Szkoda, że nie ma Polek.
(12.12.2012, 22:33)