Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Jedena¶cie drużyn stawi się jutro na starcie w konkursie zespołów. W¶ród nich s± Polacy w składzie: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Maciej Kot.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Do faworytów należ± oczywi¶cie Austriacy, którzy mog± spotkać silny opór Norwegów, Niemców, Japończyków i Słoweńców, w¶ród których jest Jaka Hvala. Młodzian znakomicie skakał cały czwartek na Ruce wygrywaj±c wszystkie trzy rundy.

Pocz±tek zawodów jutro o godz. 17. Godzinę wcze¶niej zaplanowano serię próbn±. Zapraszamy do typowania wyników na typer.skokinarciarskie.pl

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
E. Chedal
Francja
2
D. Kornilov
Rosja
3
O. Muotka
Finlandia
4
K. Stoch
Polska
5
G. Deschwanden
Szwajcaria
6
J. Janda
Czechy
7
R. Kranjec
Słowenia
8
R. Shimizu
Japonia
9
A. Wellinger
Niemcy
10
W. Loitzl
Austria
11
A. Fannemel
Norwegia
12
R. Lamy Chappuis
Francja
13
A. Romashov
Rosja
14
M. Kulmala
Finlandia
15
P. Żyła
Polska
16
P. Sommer
Szwajcaria
17
R. Koudelka
Czechy
18
J. Tepes
Słowenia
19
Y. Watase
Japonia
20
M. Neumayer
Niemcy
21
M. Fettner
Austria
22
T. Hilde
Norwegia
23
N. Mayer
Francja
24
A. Kalinitschenko
Rosja
25
V. Larinto
Finlandia
26
D. Kubacki
Polska
27
M. Grigoli
Szwajcaria
28
J. Matura
Czechy
29
J. Hvala
Słowenia
30
N. Kasai
Japonia
31
R. Freitag
Niemcy
32
G. Schlierenzauer
Austria
33
A. Jacobsen
Norwegia
34
V. Descombes Sevoie
Francja
35
D. Vassiliev
Rosja
36
L. Asikainen
Finlandia
37
M. Kot
Polska
38
S. Ammann
Szwajcaria
39
L. Hlava
Czechy
40
P. Prevc
Słowenia
41
T. Takeuchi
Japonia
42
S. Freund
Niemcy
43
T. Morgenstern
Austria
44
A. Bardal
Norwegia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Pawmak
Nie wiedziałem, że Stoch się wywalił i miało to taki wpływ na jego dyspozycję po upadku... Ale Kruczek ze Stochem chyba powinni mieć jak±¶ orientację, skoro Stoch znalazł się w składzie...
(30.11.2012, 17:17)
helwart
Moje typy:
1. Norwegia
2.
(30.11.2012, 16:05)
fan skoków85
@legol
Polska na 10. miejscu to jest najbardziej realne?? Za Francj±, Szwajcari± i Czechami?? Popatrz sobie na treningi i się zastanów.
(30.11.2012, 15:17)
fan skoków85
Wszyscy obstawiaj± wysoko Norwegów, a oni na treningach słabiej skakali od Polaków. Przynajmneij je¶li chodzi o ¶redni± z 3 skoków.
(30.11.2012, 14:57)
Xevatiz
1. Austria
2. Norwegia
3. Niemcy
4. Słowenia
5. Japonia
6. Rosja
7. Czechy
8. Polska
9. Szwajcaria
10. Finlandia
11. Francja
(30.11.2012, 14:48)
legol
Typowanie xyza jest zdecydowanie bardziej realne, wszystko sie zgadza, Szwajcaria i Polska daleko, Tylko zamiast Norwegow na 1-sze miejsce dalbym Austriakow.A Norwegow i Niemcow obdzielil na 2 albo 3 miejscu.
(30.11.2012, 14:41)
legol
Norwegia 1-sza?
Austria 4-ta?
Polska 5-ta?
Chyba kogos tu pogrzało.To samo podium dla Slowenii.Jedynie z czym sie zgadzam to miejsce 3.Niemcy z duzym prawdopodobienstwem beda na podium i to wlasnie na 3 miejscu choc ja po cichu licze ze beda walczyc o lepsze miejsce.
(30.11.2012, 14:40)
xyz
Wyniki będ± takie:
1.Norwegia
2.Ni emcy
3.Austria
4.Japon ia
5.Słowenia
6.Czechy
7.Rosja
8.Francja
9.Szwajcaria
10.Polska
11.Finlandia
(30.11.2012, 14:38)
nickelback
obstawiam wyniki:

1.Norwegia
2.Słowenia
3.Niemcy
4.Austria
5.Polska
6.J aponia
7.Szwajcaria
8. Francja
------------------ ----
9.Rosja
10.Finlan dia
11.Czechy
(30.11.2012, 14:20)
adam121211
loitzl vs fannemel
fettner vs hilde
schlierenzauer vs jacobsen
morgenstern vs bardal
ciekawe jak te pojedynki wybadn± na tle dróżynówki chociaż wydaje się ze austryjacy s± mocniejsi
(30.11.2012, 13:47)
legol
Japonczycy maja taki wybor ze moga wystawiac kogo chca.Pozazdroscic mozemy im my, Francuzi czy Wlosi/Kazachowie.A u nas trener nie wystawia skoczka ktory jako jeden z niewielu wyszedl z twarza bo co? Bo Kubacki musi koniecznie doleciec do 120 metrów?Moze braknac rozbiegu. Dlatego jestem najbardziej ciekaw czy Gregor czy moze Ammann albo ten rewelacyjny Hvala kto dzis poleci najdalej.Oczywiscie trzymam najbardziej kciuki za Gregora.
(30.11.2012, 10:02)
Xevatiz
Dlaczego w Japonii nie ma Kobayashiego?
(30.11.2012, 10:01)
lukas
mam pytanie do bardziej zorientowanych.

na dzień dzisiejszy nasza kadra wygl±da tak:

Kamil Stoch
Maciej Kot
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Krzysztof Miętus
Bartłomiej Kłusek

Czy w tej chwili jest chociaż 2-3 skoczków w Polsce którzy skacz± na tyle przyzwoicie by zast±pić najsłabiej spisuj±cych się zawodników w trakcie sezonu.

Co się dzieję z takimi zawodnikami jak:

Marcin Bachleda
Łukasz Rutkowski
Rafał ¦liż
Stefan Hula

Co słychać u naszych młodych skoczków;

Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Tomasz Byrt
Grzegorz Miętus
(30.11.2012, 09:45)
lisiec
@ Marcin

Kamil musi skakać- i to o punkty. Jest liderem i, jestem przekonany, to się nie zmieni. To nie s± najważniejsze starty w sezonie.

Nie jeste¶my najmocniejsz± drużyn±, nie mamy wielkich tradycji, więc zbyt wcze¶nie na krytykę. Musimy przetrwać w nadziei do TCS. Jeżeli do końca roku się nie obudz±, czas na zmiany...
(30.11.2012, 01:05)
Pawmak
Nie wystawili¶my jedynego zawodnika, który punktował w ostatnim konkursie. Decyduje forma i ok, ale czemu Japończycy nie wystawili Kobayashiego, który dzisiaj genialnie skakał? W±tpię, żeby Watase był lepszy... Co do Stocha, to jest najlepszy z Polaków, więc skacze słusznie. Pewnie będzie skakał jeszcze lepiej dzięki wkurzeniu po kwalifikacjach... Jak reszta nie zawiedzie, to mamy 6. miejsce co najmniej. Odpada Francja i Finlandia lub Szwajcaria. Ciekawe, jak Larinto sobie poradzi.
(29.11.2012, 23:54)
legol
O zwyciestwo powalczy Austria z Norwegia, choc moga zamieszac Niemcy.Licze wlasnie ze to Niemcy beda jutro rewelacja i to oni z Austria beda do konca walczyc o wygrana.Inni raczej bez wiekszych szans na podium choc Slowenia z tak skaczacym Hvala i Prevcem moze tez namieszac.Ciekawa ekipe maja tez Rosjanie.Wasiliew czuje sie tu swietnie,Kornilow jak bedzie wiatr pod narty tez moze skoczyc bardzo daleko a ten Romashow pokazal ze potrafi daleko skakac.Jest tylko slaby raczej Kalinitchenko ale i on zepsuc specjalnie nie moze bo jednak gdy bedzie wialo pod narty to nie zawali.
(29.11.2012, 23:10)
Flo
Wyniki ja obstawiam:

1.Austria< br>2.Norwegia
3.Niemcy
4.Słowenia
5.Japonia
6.Czechy
7.Rosja
8.Po lska
9.Finlandia
10.Sz wajcaria
11.Francja
(29.11.2012, 23:06)
Radz89
No to awans mamy pewny , Francję , Finlandię , Rosję albo Szwajcarię przeskoczymy na bank
Skończymy zawody na 6,7 pozycji
(29.11.2012, 23:04)
Flo
Prędzej bym Miętusa zamiast Kubackiego wystawił
(29.11.2012, 23:03)
Łukasz94
Będzie baardzo ciekawie.
(29.11.2012, 22:32)
Marcin
Ehh..niepotrzebnie wystawili Kamila :/ Już lepiej żeby odpocz±ł a nie poobijany skakał to może nam nie pomóc a zaszkodzić :/