Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

W zeszł± niedzielę 19 paĽdziernika w Roľnowie (dzień po zawodach we Frenstacie, o których już pisali¶my) odbyła się dalsza czę¶ć Młodzieżowych Mistrzostw Czech. O tytuły mistrzowskie w roku 2003 na igelicie walczyli skoczkowie z roczników 1991-1994. Startowało 174 skoczków z Czech, Słowacji i Polski.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Rocznik 1995 i młodsi; skocznia K-15:

Zwyciężył Tomáą Portyk z LSK Lomnice n.P. przed Polakiem Pawłem Murzinem z TS WISŁA Zakopane. Czeskie srebro powędrowało do trzeciego ogółem Tomáąa Fridricha z SK Jeątěd Liberec. Kolejnym Czechem był Robert Měch z TJ Frenątát p.R., który wywalczył szósta lokatę.

1. PORTYK Tomáą LKS Lomnice n.P. rocznik '96 CZE 13,5 + 14,5 m 194,7 pkt
2. MURZIN Pawel TS WISLA Zakopane '95 POL 14,0 + 13,5 m 185,0 pkt
3. FRIDRICH Tomáą SK Jeątěd Liberec '95 CZE 12,5 + 13,5 m 180,4 pkt
4. GASIENICA-L.B. START Krokiew Zakopane '95 POL 12,5 + 12,5 m 173,5 pkt
5. KARPIEL Krystian TS WISLA Zakopane rocznik '95 POL 12,5 + 12,5 m 172,5 pkt

6. MĚCH Robert TJ Frenątát p.R. '96 CZE 11,0 + 12,0 m 170,7 pkt
8. VINKLER Ondřej TJ Roľnov p.R. '95 CZE 12,0 + 13,0 m 169,0 pkt
11. DLUHO© Kristián TJ Frenątát p.R. '95 CZE 11,5 + 12,0 m 162,9 pkt
14. JELENSKÝ Kristian LSK Banská Bystrica '95 SVK 11,0 + 11,5 m 158,0 pkt
16. MARTYNEK David TJ T® Třinec '95 CZE 10,5 + 11,0 m 150,6 pkt
17. SAKALA Filip TJ Frenątát p.R. '96 CZE 10,0 + 11,5 m 145,1 pkt
20. JASENSKÝ David TJ Sokol Kozlovice '95 CZE 8,0 + 11,0 m 124,1 pkt

Rocznik 1994 i młodsi; skocznia K-15:

W kategorii rocznika 1994 na tej samej skoczni co poprzednicy wygrał Vítek Háček ze Ski Klubu Harrachov przed Janem Součkiem z LSK Lomnice n.P. i Polakiem Klimkiem Murańk± z TS WISŁA ZAKOPANE. Trzecim z Czechów był Daniel Havránek ze Ski Klubu Harrachov.

1. HÁČEK Vítek Ski Klub Harrachov '94 CZE 18,5 + 19,5 m 196,4 pkt
2. SOUČEK Jan LSK Lomnice n.P. '94 CZE 18,5 + 19,0 m 198,9 pkt
3. MURANKA Klimek TS WISLA Zakopane '94 POL 20,0 + 19,5 m 207,5 pkt
4. HAVRÁNEK Daniel Ski Klub Harrachov '94 CZE 18,5 + 18,5 m 198,5 pkt
5. MAJTYKA Michal LKS KLIMCZOK Bystra '94 POL 19,0 + 19,5 m 212,2 pkt

6. BIALEK Matěj TJ Frenątát p.R. '94 CZE 17,5 + 17,5 m 182,4 pkt
7. KELNAR Ondřej TJ Roľnov p.R. '94 CZE 15,5 + 16,0 m 154,1 pkt
8. FULNEK Jakub TJ Sokol Kozlovice '94 CZE 17,5 + 17,5 m 178,4 pkt
10. PISTOVČÁK Erik TJ Sokol Kozlovice '94 CZE 15,5 + 16,0 m 157,1 pkt
13. JURAČÁK Adrian TJ Frenątát p.R. '94 CZE 13,0 + 15,0 m 133,8 pkt
14. HICKEL Marek TJ T® Třinec '94 CZE 13,5 + 13,0 m 122,6 pkt
15. PRUDKÝ Jan TJ Sokol Kozlovice '94 CZE 13,0 + 14,5 m 132,9 pkt
19. MIKOVÁ Lucie SK Jeątěd Liberec '94 CZE 16,5 + 17,0 m 164,7 pkt

Rocznik 1993 i młodsi; skocznia K-35:

Je¶li chodzi o rocznik '93 zwycięzc± na skoczni K-35 został Polak Tomasz Byrt z KS WISŁA Ustronianka przed kolejnym Polakiem Bartłomiejem Kluskiem z LKS Klimczok Bystra. Złoty medal i mistrzowski tytuł czeski przypadł Pavlowi Rajnochovi z TJ Frenątát p.R., który w swej kategorii zdobył trzecie miejsce przed swoim klubowym koleg± Lukáąem Krejč± a Vítkem Háčkem ze Ski Klubu Harrachov.

1. BYRT Tomasz KS WISLA Ustronianka ‚93 POL 32,5 + 35,0 m 212,0 pkt
2. KLUSEK Bartolomiej LKS KLIMCZOK Bystra '93 POL 32,0 + 35,0 m 203,7 pkt
3. RAJNOCH Pavel TJ Frenątát p.R. '93 CZE 31,5 + 34,5 m 203,1 pkt
4. KREJČA Lukáą TJ Frenątát p.R. '93 CZE 28,5 + 31,0 m 176,7 pkt
5. HÁČEK Vítek Ski Klub Harrachov '94 CZE 28,0 + 32,0 m 174,0 pkt

6. HOŘÍNEK Martin Ski Klub Harrachov '93 CZE 29,5 + 29,0 m 172,6 pkt
7. BERKA Radim SK Jeątěd Liberec '93 CZE 27,5 + 31,0 m 170,6 pkt
8. MIETUS Grzegorz START Krokiew Zakopane '93 POL 29,0 + 28,5 m 165,5 pkt
9. DĚDEK Jakub Ski Klub Harrachov '93 CZE 27,5 + 28,5 m 161,1 pkt
20. PARMA Martin TJ Frenątát p.R. '93 CZE 25,5 + 25,0 m 110,8 pkt
23. FULNEK Jakub TJ Sokol Kozlovice '94 CZE 21,0 + 22,5 m 105,1 pkt
26. BIALEK Matěj TJ Frenątát p.R. '94 CZE 20,5 + 22,0 m 100,5 pkt
29. MICHUT Michael TJ Roľnov p.R. '94 CZE 19,0 + 21,0 m 88,0 pkt
31. HICKEL Marek TJ T® Třinec '94 CZE 16,5 + 18,0 m 64,2 pkt
32. JURAČÁK Adrian TJ Frenątát p.R. '94 CZE 16,0 + 16,5 m 55,0 pkt

Rocznik 1992 i młodsi; skocznia K-35:

Zwycięstwo i złoty medal spo¶ród rocznika 1992 na skoczni K-35 przypadło z pięciopunktow± przewag± Miroslavowi Dańkowi ze Ski Klubu Harrachov przed Polakiem Pawłem Słowiokem z KS WISLA Ustronianka a czeskim skoczkiem Ondřejem Bital± z TJ Roľnov p.R. Czeski br±z zdobył Jiří Struhár z Sokola Kozlovice za czwarte miejsce.

1. DANĚK Miroslav Ski Klub Harrachov '92 CZE 36,5 + 36,5 m 233,3 pkt
2. SLOWIOK Pawel KS WISLA Ustronianka '92 POL 34,5 + 36,0 m 228,8 pkt
3. BITALA Ondřej TJ Roľnov p.R. '92 CZE 34,0 + 32,0 m 207,6 pkt
4. STRUHÁR Jiří TJ Sokol Kozlovice '92 CZE 30,0 + 34,0 m 200,9 pkt
5. BLÁHA Hubert LSK Lomnice n.P. '92 CZE 32,5 + 33,0 m 199,8 pkt
6. ČVANČARA Jiří SK Jeątěd Liberec '92 CZE 32,0 + 33,0 m 198,0 pkt
7. LIGAUN Aleą Ski Klub Harrachov '92 CZE 33,0 + 31,5 m 194,7 pkt
8. PUSTKOVÁ Vlaďka TJ Sokol Kozlovice '92 CZE 31,5 + 31,0 m 191,5 pkt
9 ©INDLER Denis LSK Banská Bystrica '92 SVK 33,0 + 30,5 m 189,6 pkt
10. POKORSKI Patryk LZS SOKOL Szczyrk '92 POL 29,5 + 31,0 m 176,3 pkt

14. RASZKA Vojtěch TJ T® Třinec '92 CZE 28,5 + 28,5 m 158,7 pkt
15. PŘIDAL Martin TJ Frenątát p.R. '93 CZE 27,5 + 28,0 m 155,3 pkt
16. RIPPER David TJ T® Třinec '92 CZE 28,0 + 27,0 m 155,0 pkt
28. KELNER Jan TJ Roľnov p.R. '92 CZE 18,0 + 18,0 m 66,1 pkt
29. ©TUSEK Petr TJ Roľnov p.R. '92 CZE 17,0 + 17,0 m 59,4 pkt

Rocznik 1991 i młodsi; skocznia K-35:

Z dziesięciopunktowa przewag± zwycięzc± został Čestmír Koľíąek z LSK Lomnice n.P. przed dwój± Polaków Mateuszem Cieslarem z KS WISŁA Ustronianka i Maciejem Kotem ze STARTU Krokiew Zakopane. Srebrny medal wywalczył David Martin ze Ski Klubu Harrachov na czwartym miejscu a br±zowy Robert Solanský z TJ Roľnov p.R. na miejscu ósmym.

1. KO®Í©EK Čestmír LSK Lomnice n.P. '91 CZE 37,0 + 37,5 m 244,2 pkt
2. CIESLAR Mateusz KS WISLA Ustronianka '91 POL 36,5 + 37,5 m 234,9 pkt
3. KOT Maciej START Krokiew Zakopane '91 CZE 36,0 + 36,0 m 230,2 pkt
4. DAVID Martin Ski Klub Harrachov '91 CZE 35,0 + 35,5 m 223,8 pkt
5. SKROBOT Kamil TS WISLA Zakopane '91 POL 32,0 + 33,0 m 203,0 pkt
6. KUKUCZKA Mateusz KS WISLA Ustronianka '91 POL 33,0 + 32,5 m 198,8 pkt
7. WALUS Kamil LKS KLIMCZOK Bystra '91 POL 31,5 + 32,5 m 196,4 pkt
8. SOLANSKÝ Robert TJ Roľnov p.R. '91 CZE 32,5 + 32,0 m 196,2 pkt
9. VOTOČEK Jakub LSK Lomnice n.P. '91 CZE 33,0 + 31,0 m 195,9 pkt
10. PLHAL Martin SK Nové Město n.M. '91 CZE 32,5 + 32,5 m 195,0 pkt

13. KŘESÁLEK Jakub TJ Frenątát p.R. '91 CZE 33,0 + 28,5 m 182,9 pkt
15. KUBÁŇ Robert TJ Frenątát p.R. '91 CZE 30,5 + 30,5 m 180,6 pkt
24. JUREK Jan TJ Frenątát p.R. '91 CZE 12,0 + 11,0 m 173,7 pkt

Rocznik 1990 i młodsi; skocznia K-70:

W tej kategorii na ¶redniej skoczni K-70 zwyciężył mistrz z Frenątatu, Jiří Mazoch z TJ Frenątát p.R. w zażartym pjedynku z Čestmírem Koľíąkiem z LSK Lomnice n.P. Trzeci na podium był Jakub Kot ze STARTU Krokiew Zakopane. Trzecim z Czechów za¶ ©torek Václav ze Ski Klubu Harrachov.

1. MAZOCH Jiří TJ Frenątát p.R. '90 CZE 71,5 + 72,0 m 240,9 pkt
2. KO®Í©EK Čestmír LSK Lomnice n.P. '91 CZE 70,5 + 73,0 m 236,9 pkt
3. KOT Jakub START Krokiew Zakopane '90 POL 58,0 + 67,0 m 193,5 pkt
4. CIESLAR Mateusz KS WISLA Ustronianka '91 POL 59,5 + 65,5 m 184,5 pkt
5. ©TOREK Václav Ski Klub Harrachov '90 CZE 56,5 + 61,0 m 160,0 pkt
6. BIALEK Filip TJ Frenątát p.R. '90 CZE 56,5 + 59,0 m 159,7 pkt
7. DANĚK Miroslav Ski Klub Harrachov '92 CZE 49,5 + 65,0 m 151,8 pkt
8. KUBACKI Dawid TS WISLA Zakopane '90 POL 56,0 + 63,0 m 146,6 pkt
9. BERGER Lukáą SK Jeątěd Liberec '90 CZE 48,0 + 54,0 m 126,3 pkt
10. FULNEK Matěj TJ Frenątát p.R. '90 CZE 47,0 + 54,5 m 120,6 pkt

11. ©ÚTOR Martin LSK Banská Bystrica '91 SVK 49,5 + 53,5 m 119,0 pkt
20. STRUHÁR Jiří TJ Sokol Kozlovice '92 CZE 44,0 + 50,0 m 97,1 pkt
23. BITALA Ondřej TJ Roľnov p.R. '92 CZE 45,0 + 45,0 m 92,5 pkt
28. SOLANSKÝ Robert TJ Roľnov p.R. '91 CZE 44,0 + 45,0 m 80,6 pkt
26. KUBÁŇ Robert TJ Frenątát p.R. '91 CZE 42,5 + 45,5 m 84,7 pkt
27. KŘESÁLEK Jakub TJ Frenątát p.R. '91 CZE 45,0 + 43,0 m 80,7 pkt
39. BORUTA Jakub TJ T® Třinec '90 CZE 35,5 + 40,0 m 43,7 pkt
41. PUSTKOVÁ Vlaďka TJ Sokol Kozlovice '92 CZE 30,0 + 40,0 m 32,5 pkt

Rocznik 1989 i młodsi; skocznia K-70:

Najlepszym w tej kategorii był Polak Dawid Kowal z TS WISLA Zakopane dzieki najdalszym skokom dnia na odległo¶ć 75,5 i 73 m. Tuż za nim byli Czesi Lukáą Kubáň i Michal Szymeczek z TJ Frenątát p.R. Trzecim z Czechów był Petr Kutal z SKL Nové město n. M., który zakończył na miejscu szóstym.

1. KOWAL Dawid TS WISLA Zakopane '88 POL 75,5 + 73,0 m 248,4 pkt
2. KUBÁŇ Lukáą TJ Frenątát p.R. '88 CZE 69,5 + 71,5 m 230,4 pkt
3. SZYMECZEK Michal TJ Frenątát p.R. '88 CZE 70,5 + 68,5 m 225,6 pkt
4. CHOWANIEC Piotr TS WISLA Zakopane '88 POL 66,5 + 73,0 m 223,3 pkt
5. STASZEL Robert LKS Zab '88 POL 66,0 + 70,5 m 215,6 pkt
6. KUTAL Petr SK Nové Město n.M. '88 CZE 65,0 + 68,0 m 209,2 pkt
7. TOCZEK Sebastian TS WISLA Zakopane '88 POL 65,5 + 65,5 m 200,4 pkt
8. STRUHÁR Vladimír TJ Frenątát p.R. '89 CZE 61,0 + 67,0 m 194,7 pkt
9. POLOCZEK Jaroslaw KS WISLA Ustronianka '91 POL 61,5 + 61,0 m 179,0 pkt
10. VAMBERA Tomáą SKL Nové Město n.M. '88 CZE 58,5 + 58,0 m 166,1 pkt

13. SEKYRA Radek TJ Roľnov p.R. '89 CZE 48,5 + 52,0 m 117,7 pkt
16. KUBICKÝ Jakub SKL Nové Město n.M. '88 CZE 45,0 + 51,5 m 105,6 pkt

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2003 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Młodzi skoczkowie w Roľnowie
Młodzi skoczkowie w Roľnowie

Młodzi skoczkowie w Roľnowie

Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich