Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Po dwóch dniach zawodów, w których uczestniczyły panowie i panie, niedziela ze skokami w Lillehammer to już tylko kwalifikacje o konkurs indywidualny mężczyzn na dużej skoczni.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Wczorajsze wieczorne serie treningowe nie powiedziały nam wiele, głównie za spraw± rezygnacji wielu czołowych skoczków z drugiego skoku. Dwie serie wskazały jednak, że na dużym obiekcie mocni mog± być Austriacy (Gregor Schlierenzauer, Thomas Morgenstern), Norwegowie (Tom Hilde, Anders Fannemel, Anders Jacobsen) i Niemcy (Richard Freitag, Andreas Wellinger).

Wiadomo jednak, że treningi to tylko treningi, a prawdziw± twarz zawodnicy pokazuj± podczas zawodów - te już dzisiaj o 13:45. Wcze¶niej, bo na 12:15, zaplanowano kwalifikacje.

Wszystkie serie możecie ¶ledzić w naszej relacji LIVE. W telewizji konkurs pokaże zarówno Eurosport, jak i TVP1, obraz z zawodów można będzie ogl±dać również z pomoc± usługi Eurosport Player.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
S. Grimsrud
Norwegia
2
E. Halvorsen
Norwegia
3
A. Pedersen Roensen
Norwegia
4
V. Swensen
Norwegia
5
K. Elverum Sorsell
Norwegia
6
T. Hilde
Norwegia
7
M. Pungertar
Słowenia
8
M. Koch
Austria
9
M. Grigoli
Szwajcaria
10
L. Asikainen
Finlandia
11
M. Rowley
Kanada
12
J. Damjan
Słowenia
13
V. Descombes Sevoie
Francja
14
A. Korolev
Kazachstan
15
B. Kłusek
Polska
16
M. Boyd-Clowes
Kanada
17
Y. Watase
Japonia
18
E. Chedal
Francja
19
R. Kranjec
Słowenia
20
P. Frenette
USA
21
R. Koudelka
Czechy
22
V. Zografski
Bułgaria
23
P. Żyła
Polska
24
J. Matura
Czechy
25
I. Rosliakov
Rosja
26
R. Lamy Chappuis
Francja
27
A. Romashov
Rosja
28
K. Ito
Japonia
29
D. Vassiliev
Rosja
30
A. Johnson
USA
31
J. Janda
Czechy
32
D. Queck
Niemcy
33
K. Nurmsalu
Estonia
34
J. Tepes
Słowenia
35
B. Sedlak
Czechy
36
G. Deschwanden
Szwajcaria
37
A. Morassi
Włochy
38
K. Miętus
Polska
39
A. Wank
Niemcy
40
S. Niemi
Finlandia
41
D. Kornilov
Rosja
42
D. Kubacki
Polska
43
K. Stoch
Polska
44
R. Shimizu
Japonia
45
K. Sakuyama
Japonia
46
A. Stjernen
Norwegia
47
M. Kot
Polska
48
O. Ingvaldsen
Norwegia
49
S. Colloredo
Włochy
50
J. Happonen
Finlandia
51
K. Geiger
Niemcy
52
R. Velta
Norwegia
53
N. Kasai
Japonia
54
M. Neumayer
Niemcy
55
J. Hvala
Słowenia
56
M. Hayboeck
Austria
57
A. Kofler
Austria
58
L. Hlava
Czechy
59
S. Ammann
Szwajcaria
60
W. Loitzl
Austria
61
R. Freitag
Niemcy
62
P. Prevc
Słowenia
63
T. Takeuchi
Japonia
64
G. Schlierenzauer
Austria
65
M. Fettner
Austria
66
A. Fannemel
Norwegia
67
A. Wellinger
Niemcy
68
A. Jacobsen
Norwegia
69
A. Bardal
Norwegia
70
T. Morgenstern
Austria
71
S. Freund
Niemcy

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Niedziela w Lillehammer
Niedziela w Lillehammer

Niedziela w Lillehammer

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
11:45
CoC-k Notodden
konkurs ind.
11:45
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich