Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Austriacy okazali się najlepsi w obu seriach treningowych rozegranych przed południem na normalnej skoczni w Lillehammer. W pierwszej najdalej poleciał Michael Hayboeck, a drug± wygrał Andreas Kofler.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Hayboeck w swoim pierwszym skoku poleciał zdecydowanie najdalej ze wszystkich - na odległo¶ć aż 101 metrów. Drugiego Severina Freunda (96 m) wyprzedził jednak zaledwie o pół punktu, ponieważ po skoku Austriaka skrócono rozbieg, a ponadto Freund startował w trudniejszych warunkach. Trzecie miejsce zaj±ł Andreas Kofler.

Polacy w pierwszym treningu nie zachwycili. Najwyżej z nich uplasował się Krzysztof Miętus (93,5 m), za którym znalazł się Dawid Kubacki (94 m). Bartłomiej Kłusek uzyskał 92,5 m (22.), Piotr Żyła - 90,5 m (32.), Kamil Stoch - 90 m (35.), a Maciej Kot zaledwie 69.5 m (69. miejsce).

Również w drugiej serii najdalszy skok oddał Michael Hayboeck (103 m), jednak tym razem nie wystarczyło to do zwycięstwa. Wyższ± notę uzyskał bowiem Andreas Kofler (101,5 metra). Na trzecim miejscu znalazł się Richard Freitag (101,5 m).

W¶ród Polaków ponownie najlepszy okazał się Krzysztof Miętus (99 m - 15. miejsce), który wyprzedził Macieja Kota (94 m - 19.), Dawida Kubackiego (91,5 m - 24.), Piotra Żyłę (92 m - 48.), Kamila Stocha (81,5 m - 61.) i Bartłomieja Kłuska (76 m - 64. lokata).

W przeprowadzeniu treningu przeszkadzał wiatr, który potrafił wiać zarówno pod narty, jak i w plecy, a jego siła zbliżała się do dwóch metrów na sekundę.

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Michael Hayboeck
Austria
101.0
91.6
2
Severin Freund
Niemcy
96.0
91.1
3
Andreas Kofler
Austria
98.5
87.8
4
Vladimir Zografski
Bułgaria
96.5
86.2
5
Wolfgang Loitzl
Austria
95.0
86.1
6
Yuta Watase
Japonia
97.0
83.2
7
Noriaki Kasai
Japonia
95.5
82.6
8
Michael Neumayer
Niemcy
92.0
81.1
9
Lukas Hlava
Czechy
89.5
80.8
 
Jaka Hvala
Słowenia
95.0
80.8
11
Peter Prevc
Słowenia
94.0
80.0
 
Tom Hilde
Norwegia
94.5
80.0
13
Thomas Morgenstern
Austria
93.5
79.9
14
Taku Takeuchi
Japonia
94.5
79.8
 
Manuel Fettner
Austria
94.0
79.8
 
Lauri Asikainen
Finlandia
96.0
79.8
17
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
97.0
79.2
18
Krzysztof Miętus
Polska
93.5
79.1
19
Dawid Kubacki
Polska
94.0
78.9
20
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
95.0
77.7
21
Robert Kranjec
Słowenia
91.0
77.5
22
Bartłomiej Kłusek
Polska
92.5
77.2
23
Alexey Romashov
Rosja
94.5
77.1
24
Matjaz Pungertar
Słowenia
94.5
75.7
25
Rune Velta
Norwegia
93.5
75.5
26
Andreas Stjernen
Norwegia
91.5
74.7
27
Andreas Wank
Niemcy
89.0
74.6
28
Denis Kornilov
Rosja
92.5
74.2
 
Kento Sakuyama
Japonia
93.0
74.2
30
Roman Koudelka
Czechy
91.0
73.5
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
98.5
73.5
32
Piotr Żyła
Polska
90.5
73.3
33
Anders Bardal
Norwegia
90.5
73.2
 
Anders Jacobsen
Norwegia
91.0
73.2
35
Kamil Stoch
Polska
90.0
73.0
36
Dimitry Vassiliev
Rosja
87.5
72.3
37
Anton Kalinitschenko
Rosja
90.0
71.1
38
Danny Queck
Niemcy
90.0
70.9
39
Janne Happonen
Finlandia
85.5
70.0
 
Vegard Swensen
Norwegia
95.5
70.0
41
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
89.0
69.9
42
Gregor Schlierenzauer
Austria
83.0
69.7
43
Andreas Wellinger
Niemcy
88.0
68.8
44
Sebastian Colloredo
Włochy
83.5
67.9
45
Marco Grigoli
Szwajcaria
92.0
66.6
46
Richard Freitag
Niemcy
86.0
66.0
47
Jakub Janda
Czechy
86.5
64.8
48
Junshiro Kobayashi
Japonia
89.0
64.4
49
Peter Frenette
USA
89.0
63.6
50
Andrea Morassi
Włochy
84.0
62.7
 
Sami Niemi
Finlandia
85.0
62.7
52
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
92.0
62.1
53
Martin Koch
Austria
84.5
61.4
 
Reruhi Shimizu
Japonia
81.5
61.4
55
Ronan Lamy Chappuis
Francja
82.0
60.6
56
Karl Geiger
Niemcy
83.0
59.8
57
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
85.0
59.0
58
Jernej Damjan
Słowenia
80.5
58.7
59
Anders Fannemel
Norwegia
79.5
56.7
60
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
85.0
56.3
61
Anders Johnson
USA
80.5
55.5
62
Jan Matura
Czechy
80.5
54.7
63
Alexey Korolev
Kazachstan
82.5
53.7
64
Kaarel Nurmsalu
Estonia
81.5
51.6
65
Vincent Descombes Sevoie
Francja
80.0
49.2
66
Borek Sedlak
Czechy
77.5
46.5
67
Emmanuel Chedal
Francja
75.5
44.6
68
Matthew Rowley
Kanada
72.5
34.8
69
Maciej Kot
Polska
69.5
32.0
70
Jurij Tepes
Słowenia
61.0
19.3
71
Simon Ammann
Szwajcaria
DNS
DNS

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Andreas Kofler
Austria
101.5
84.9
2
Michael Hayboeck
Austria
103.0
80.3
3
Richard Freitag
Niemcy
101.5
80.2
4
Jan Matura
Czechy
97.0
77.4
5
Severin Freund
Niemcy
99.5
77.3
 
Alexey Romashov
Rosja
99.5
77.3
7
Gregor Schlierenzauer
Austria
98.0
76.7
8
Taku Takeuchi
Japonia
97.5
74.9
9
Lukas Hlava
Czechy
98.0
74.4
 
Denis Kornilov
Rosja
94.0
74.4
11
Matjaz Pungertar
Słowenia
98.0
72.9
12
Vegard Swensen
Norwegia
98.0
71.8
13
Wolfgang Loitzl
Austria
93.5
71.0
14
Jaka Hvala
Słowenia
95.0
70.8
15
Krzysztof Miętus
Polska
99.0
70.3
16
Tom Hilde
Norwegia
92.0
70.0
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
96.0
70.0
18
Rune Velta
Norwegia
96.0
69.6
19
Maciej Kot
Polska
94.0
69.0
20
Manuel Fettner
Austria
92.0
66.4
21
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
87.0
65.9
22
Sebastian Colloredo
Włochy
93.5
65.7
 
Anders Jacobsen
Norwegia
91.5
65.7
24
Dawid Kubacki
Polska
91.5
64.7
25
Yuta Watase
Japonia
92.0
64.6
26
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
93.0
64.5
 
Sami Saapunki
Finlandia
92.0
64.5
28
Jurij Tepes
Słowenia
89.0
64.3
29
Martin Koch
Austria
93.0
64.2
30
Vladimir Zografski
Bułgaria
95.5
63.6
31
Kento Sakuyama
Japonia
88.5
63.1
32
Emmanuel Chedal
Francja
88.5
62.7
33
Noriaki Kasai
Japonia
87.0
61.9
34
Andreas Wellinger
Niemcy
90.0
61.5
35
Andreas Wank
Niemcy
88.0
61.1
36
Andreas Stjernen
Norwegia
88.0
61.0
37
Robert Kranjec
Słowenia
90.5
60.8
 
Andrea Morassi
Włochy
85.0
60.8
39
Reruhi Shimizu
Japonia
88.5
60.4
40
Roman Koudelka
Czechy
90.0
60.2
41
Kaarel Nurmsalu
Estonia
91.0
60.0
42
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
89.0
59.7
43
Anders Fannemel
Norwegia
87.5
59.6
44
Anders Johnson
USA
87.0
58.0
45
Danny Queck
Niemcy
85.0
57.4
46
Sami Niemi
Finlandia
90.5
56.8
47
Thomas Morgenstern
Austria
85.5
56.4
48
Piotr Żyła
Polska
92.0
55.2
49
Lauri Asikainen
Finlandia
84.0
54.3
50
Ronan Lamy Chappuis
Francja
87.5
54.2
51
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
86.0
53.7
52
Jakub Janda
Czechy
86.0
53.5
53
Michael Neumayer
Niemcy
83.0
53.4
54
Peter Prevc
Słowenia
83.5
51.0
55
Karl Geiger
Niemcy
84.0
50.9
56
Anton Kalinitschenko
Rosja
81.0
49.4
57
Peter Frenette
USA
79.5
46.1
58
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
79.5
45.8
59
Janne Happonen
Finlandia
82.0
45.4
60
Jernej Damjan
Słowenia
81.5
44.5
61
Kamil Stoch
Polska
81.5
43.0
62
Borek Sedlak
Czechy
77.0
41.1
63
Alexey Korolev
Kazachstan
79.0
40.4
64
Bartłomiej Kłusek
Polska
76.0
39.8
65
Anders Bardal
Norwegia
76.5
38.8
66
Matthew Rowley
Kanada
81.5
38.3
67
Vincent Descombes Sevoie
Francja
82.0
37.8
68
Junshiro Kobayashi
Japonia
79.0
36.8
69
Marco Grigoli
Szwajcaria
76.0
35.2
70
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
75.5
33.1
71
Simon Ammann
Szwajcaria
DNS
DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Zakrza
Szkoda.
(23.11.2012, 13:26)
Avatar18@
Nie Polacy nie skacz± w konkursie mieszanym
(23.11.2012, 13:21)
Zakrza
Kobiety nie skakały? Polacy maj± drużynę na dzisiaj?
(23.11.2012, 13:07)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Lillehammer: Hayboeck i Kofler wygrywaj± treningi, Polacy słabo
P¦ Lillehammer: Hayboeck i Kofler wygrywaj± treningi, Polacy słabo

P¦ Lillehammer: Hayboeck i Kofler wygrywaj± treningi, Polacy słabo

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich