Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

18 paĽdziernika 2003, w sobotę, klub narciarski TJ Frenstat p. R. przeprowadził zawody na małych skoczniach pokrytych igelitem (K-42, K-21 i K-9). Zawody młodzieżowe o Czekoladow± Nagrodę odbyły się już po raz 28. i maj± rangę Młodzieżowych Mistrzostw Czech. Startowało 212 zawodników w pieciu kategoriach wiekowych - z Czech, Słowacji i Polski. Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Dalibora Marka z TJ Frenstat. Jego zawodnicy zdobyli złote medale i czekoladowy tort - głownie zasług± Jiriego Mazocha i Filipa Bialka. Polacy, z których nazwiskami warto zapoznać się już dzi¶, radzili sobie w tych zawodach również bardzo dobrze.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Wyniki:
Rocznik 1995; K-9
1.Fridrich Tomas CZE (SK Jested Liberec) 209,5
2.Murzin Paweł POL (TS WISŁA Zakopane) 206,5
3.Żyła Damian POL (LKS Klimczok Bystra) 206,5
4.Portyk Tomas CZE (LSK Lomnice n. P.) 205
5.Mech Robert CZE (TJ Frenstat p. R.) 200
6.Mojżesz Piotr POL (LKS Klimczok Bystra) 199
7.Leja Krzysztof POL (Start Kr. Zakopane) 199
8.Karpiel Krystian POL (TS WISŁA Zakopane) 198
9.Wolny Jakub POL (LKS Klimczok Bystra) 195
10.Dluhos Kristian CZE (TJ Frenstat p. R.) 194

11.Gasienica Bartosz POL (Start Kr. Zakopane) 193,5
13. Dobija Kornel POL (LKS Klimczok Bystra) 187,5
21. Zacharejko Jakub POL (LKS Klimczok Bystra) 154,5
22. Pelczarski Mateusz POL (LKS Klimczok Bystra) 141

Rocznik 1993-1994; K-21
1.Byrt Tomasz POL (WISŁA Ustronianka) 212,6
2.Mietus Grzegorz POL (Start Kr. Zakopane) 212,2
3.Klusek Bartłomiej POL (LKS Klimczok Bystra) 207,5
4.Dedek Jakub CZE (Ski Klub Harrachov) 202,9
5.Tiser Krystof CZE (LSK Lomnice n. P.) 198,9
6.Horinek Martin CZE (Ski Klub Harrachov) 198,5
7.Krejca Lukas CZE (TJ Frenstat p. R.) 197,4
8.Hacek Vitek CZE (Ski Klub Harrachov) 196,4
9.Rajnoch Pavel CZE (TJ Frenstat p. R.) 196,2
10.Staszel Krystian POL (Start Kr. Zakopane) 195,8

11.Murańka Klimek POL (TS WISŁA Zakopane) 195,4
13. Wojnar Jakub POL (WISŁA Ustronianka) 190
18. Szczypka Sebastian POL (OLIMPIA Goleszów) 181,1
20. Faruga Marek POL (LKS Klimczok Bystra) 177,5
21. Gomola Dawid POL (WISŁA Ustronianka) 173,5
22. Murzin Paweł POL (TS WISŁA Zakopane) 171,4
23. Polinkiewicz Radosław POL (Start Kr. Zakopane) 170,5
26. Majtyka Michał POL (LKS Klimczok Bystra) 169,3
28. G±sienica Andrzej POL (WKS Zakopane) 168,1
32. Gasienica Bartosz POL (Start Kr. Zakopane) 163,9
33. Kłoda Jan POL (WISŁA Ustronianka) 163,7
37. Podzorski Miachał POL (WISŁA Ustronianka) 152,1
40. Karpiel Krystian POL (TS WISŁA Zakopane) 144,4
41. Mojżesz Piotr POL (LKS Klimczok Bystra) 143,6
45. Leja Krzysztof POL (Start kr. Zakopane) 129,9
46. Burdek Paweł POL (OLIMPIA Goleszów) 128,3
48. Szostok Szymon POL (WISŁA Ustronianka) 127,1
49. Dybek Daniel POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 125,4
50. Dobija Kornel POL (LKS Klimczok Bystra) 123,6
51. Żyła Damian POL (LKS Klimczok Bystra) 122,7
53. Biegun Krzysztof POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 118,8
54. Wolny Jakub POL (LKS Klimczok Bystra) 117,4
55. Zniszczoł Aleksander POL (WISŁA Ustronianka) 113,9
59. Cie¶lar Kamil POL (WISŁA Ustronianka) 107,6
61. Pisowicz Marcel POL (LKS Klimczok Bystra) 103,8
64. Suchy Michał POL (OLIMPIA Goleszów) 101,4
66. Janota Konrad POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 87,6
68. Zacharejko Jan POL (LKS Klimczok Bystra) 48

Rocznik 1991-1992; K-42
1.Kozisek Cestmir CZE (LKS Lomnice n. P.) 255,2
2.Cie¶lar Mateusz POL (WISŁA Ustronianka) 239,6
3.Kot Maciej POL (Start Kr. Zakopane) 237,5
4.Danek Miroslav CZE (Ski Klub Harrachov) 233,5
5.Votocek Jakub CZE (LSK Lomnice n. P.) 227,4
6.Walu¶ Kamil POL (LKS Klimczok Bystra) 223,5
7.Sutor Martin SVK (LKS Banska Bystrica) 223,1
8.Słowiok Paweł POL (WISŁA Ustronianka) 223
9.Kukuczka Mateusz POL (WISŁA Ustronianka) 220,1
10.Solansky Robert CZE (TJ Roznov p. R.) 219,5

16. Byrt Tomasz POL (WISŁA Ustronianka) 210,5
17. Gut Tomasz POL (Start Kr. Zakopane) 208,9
21. Ziobro Jan POL (WKS Zakopane) 198,4
23. Dudek Wojciech POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 196,7
28. Pokorski Patryk POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 189,5
30. Zapotoczny Andrzej POL (LKS Poroniec Poronin) 186,3
31. Krzeptowski Klemens POL (WKS Zakopane) 183,8
32. ¦cisłowicz Jedrzej POL (LKS Klimczok Bystra) 175,3
33. Miętus Grzegorz POL (Start Kr. Zakopane)
34. Stec Kamil POL (LZS Sokół Szczyrk) 165,1
35. Miętus Krzysztof POL (Start Kr. Zakopane) 160,4
38. Klusek Bartolomiusz POL (LKS Klimczok Bystra) 158,3
39. Pyclik Michał POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 155,2
44. Cie¶lar Aleksander POL (WISŁA Ustronianka) 150,5
50. Krop Daniel POL (OLIMPIA Goleszów) 132,4
51. Bujok Mateusz POL (WISŁA Ustronianka) 132,3
52. Staszel Krystian POL (Start Kr. Zakopane) 132,2
53. Kanik Dawid POL (LKS Klimczok Bystra) 130,4
53. Macura Dawid POL (OLIMPIA Goleszów) 130,4
55. Wojanr Jakub POL (WISŁA Ustronianka) 111,6
57. Kocurek rafał POL (LKS Klimczok Bystra) 110
58. Turczak Konrad POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 109
59. Pawlus Michał POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 104,7
60. Szlembarski A. POL (Start Kr. Zakopane) 104,2
61. Skrobot Kamil POL (TS WISŁA Zakopane) 97,9
62. Wójcik Piotr POL (WISŁA Ustronianka) 94,6
64. Krop Rafał POL (OLIMPIA Goleszów) 87,2
65. Polinkiewicz R. POL (Start Kr. Zakopane) 86,2
66. Szczepaniak Adam POL (LKS Poroniec Poronin) 54,4

Rocznik 1990-1991; K-42
1.Mazoch Jiri CZE (TJ Frenstat p. R.) 248,7
2.Kozisek Cestmir CZE (LKS Lomnice n. P.) 242
3.Bialek Filip CZE (TJ Frenstat p. R.) 225,6
4.Fulnek Matej CZE (TJ Frenstat p. R.) 218,4
5.Cie¶lar Mateusz POL (WISŁA Ustronianka) 217,3
6.Kot Jakub POL (Start Kr. Zakopane) 214,6
7.Votocek Jakub CZE (LKS Lomnice n. P.) 212,5
8.Gut Tomasz POL (Start Kr. Zakopane) 210
9.Storek Vaclav CZE (Ski Klub Harrachov) 209,5
10.Kot Maciej POL (Start Kr. Zakopane) 206,3

11.Kubacki Dawid POL (TS WISŁA Zakopane) 206,2
12.Kukuczka Mateusz POL (WISŁA Ustronianka) 205,8
13.Walu¶ Kamil POL (LKS Klimczok Bystra) 204,9
14.Kowal Kamil POL (Start Kr. Zakopane) 200,2
16. Skrobot Kamil POL (TS WISŁA Zakopane) 195,5
17. Kawulok Mariusz POL (WISŁA Ustronianka) 194,9
18. Dudek Wojciech POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 192,1
20. Demitraszek D. POL (TS WISŁA Zakopane) 190,9
25. Skrobot Kacper POL (TS WISŁA Zakopane) 181,4
27. Ziobro Jan POL (WKS Zakopane) 176,7
29. Murańka B. POL (TS WISŁA Zakopane) 168,4
33. Staszel Andrzej POL (TS WISŁA Zakopane) 164,3
36. Krzeptowski K. POL (WKS Zakopane) 158,2
40. Zapotoczny Andrzej POL (LKS Poroniec Poronin) 148,5
41. Miętus Krzysztof POL (Start Kr. Zakopane) 146,8
44. Pawlusiak Krzysztof POL (LKS Klimczok Bystra) 134,8
45. Pyclik Michał POL (LZS SOKÓŁ Szczyrk) 114,9

Konkurs drużynowy K-42:
1.Bialek Filip; Mazoch Jiri CZE (TJ Frenstat p. R.) 483,5
2.Sutor Martin; Caban Eduard SVK (LKS Banska Bystrica) 444,2
3.Kot Jakub; Gut Tomasz POL (Start Kr. Zakopane) 443,7
4.Blaha Hubert; Kozisek Cestmir CZE (LKS Lomnice n. P.) 440,4
5.Kot Maciej; Kowal Kamil POL (Start Kr. Zakopane) 427,1
6.Słowiok Paweł, Cie¶lar Mateusz POL (WISŁA Ustronianka) 426,4
7.Danek Miroslav; Storek Vaclav CZE (Ski Klub Harrachov) 424,3
8.Strnad Daniel; Votocek Jakub CZE (LKS Lomnice n. P.) 412,7
9.Kubacki Dawid; Demitraszek Damian POL (TS WISŁA Zakopane) 406,3
10.Bitala Ondrej; Solansky Robert CZE (TJ Roznov) 402,6


Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2003 - wszystkie artykuły
Komentarze
philippe'k
nie mozna policzyc punktow bez ustalenia odleglosci raczej... hehe, pozdro :)
(21.10.2003)
ZET
skocz na www.skoky.zde.cz - tam s± pełne wyniki, na dole pod artykułem :)
(21.10.2003)
ZET Maagister
skocz na www.skoky.zde.cz - tam s± pełne wyniki, na dole pod artykułem :)
(21.10.2003)
aska
A co z metrami??? Nie liczono im metrów - tylko punkty same?
(20.10.2003)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Frenstat w czekoladzie
Frenstat w czekoladzie

Frenstat w czekoladzie

Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich