Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.

Andreas Wank wygrał serię próbną przed mieszanymi zawodami drużynowymi w Courchevel. Niemiec uzyskał 95 metrów i wyprzedził Japończyków Yute Watase i Noriaki Kasai.

Z pań najlepiej spisała się Daniela Iraschko, która zajęła 19. lokatę.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Andreas Wank
Niemcy
95.0
92.5
2
Yuta Watase
Japonia
94.5
91.9
3
Noriaki Kasai
Japonia
94.0
91.0
4
Tom Hilde
Norwegia
91.5
88.1
5
Nicolas Mayer
Francja
93.0
87.0
6
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
90.5
83.8
7
Anton Kalinitschenko
Rosja
89.5
82.0
8
Sebastian Colloredo
Włochy
90.0
81.8
9
Denis Kornilov
Rosja
88.5
81.5
10
Andreas Stjernen
Norwegia
88.5
80.3
11
Peter Frenette
USA
88.5
80.1
12
Emmanuel Chedal
Francja
87.0
80.0
13
Michael Hayboeck
Austria
86.5
79.3
14
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
86.5
78.5
 
Olli Muotka
Finlandia
88.5
78.5
16
Pascal Bodmer
Niemcy
86.5
78.4
17
Robert Kranjec
Słowenia
86.5
77.5
18
Anders Johnson
USA
87.5
77.2
19
Daniela Iraschko
Austria
96.0
75.3
20
Jurij Tepes
Słowenia
84.5
75.1
21
Roberto Dellasega
Włochy
86.0
74.9
22
Marco Grigoli
Szwajcaria
86.0
73.9
23
Antonin Hajek
Czechy
84.0
70.2
24
Sami Niemi
Finlandia
84.5
69.3
25
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
91.0
67.5
26
David Zauner
Austria
83.0
66.5
27
Jan Matura
Czechy
80.5
65.2
28
Ulrike Graessler
Niemcy
91.0
64.8
29
Alexandra Pretorius
Kanada
92.5
64.6
30
Matthew Rowley
Kanada
82.5
64.1
31
Sara Takanashi
Japonia
89.0
58.6
32
Jessica Jerome
USA
87.5
56.6
33
Atsuko Tanaka
Kanada
85.5
55.4
34
Irina Avvakumova
Rosja
84.0
52.3
35
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
86.0
51.9
36
Evelyn Insam
Włochy
82.5
50.5
37
Vladena Pustkova
Czechy
85.0
49.5
38
Julia Kykkänen
Finlandia
85.0
49.1
39
Anette Sagen
Norwegia
83.5
47.8
40
Coline Mattel
Francja
83.0
47.6
41
Katja Pozun
Słowenia
83.0
46.9
42
Line Jahr
Norwegia
81.5
46.5
43
Julia Clair
Francja
81.0
43.0
44
Alissa Johnson
USA
82.5
42.9
45
Yuki Ito
Japonia
81.0
41.9
46
Maja Vtic
Słowenia
79.5
41.5
47
Lisa Demetz
Włochy
79.5
39.7
48
Bigna Windmueller
Szwajcaria
79.0
39.5
49
Katharina Althaus
Niemcy
76.5
34.9
50
Tanja Kaverinen
Finlandia
76.0
34.8
51
Michaela Dolezelova
Czechy
68.0
18.4
52
Anastasiya Gladysheva
Rosja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP: Wank najdalej w serii próbnej
LGP: Wank najdalej w serii próbnej

LGP: Wank najdalej w serii próbnej

Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich