Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

W pierwszym treningu Daniela Iraschko z wynikiem 92,5 metra pokonała swoją rodaczkę Jacqueline Seifriedsberger (95 m z wyższej belki) i Sarę Takanashi (90 m). W czołówce znalazły się też Yuki Ito, Jessica Jerome i Evelyn Insam.

Drugi trening to triumf dwóch zawodniczek - Sary Takanashi i Alexandry Pretorius z Kanady. Na trzecim miejscu znalazły się Coline Mattel i Maja Vtic. Daniela Iraschko nie startowała.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Daniela Iraschko
Austria
92.5
67.1
2
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
95.0
64.7
3
Sara Takanashi
Japonia
90.0
60.6
4
Yuki Ito
Japonia
91.5
53.0
5
Jessica Jerome
USA
88.0
51.7
6
Evelyn Insam
Włochy
88.0
51.4
7
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
89.0
50.8
8
Julia Clair
Francja
91.5
49.4
9
Ulrike Graessler
Niemcy
84.5
49.3
10
Alissa Johnson
USA
89.5
49.2
11
Maja Vtic
Słowenia
85.5
47.1
12
Katharina Althaus
Niemcy
86.0
46.1
13
Alexandra Pretorius
Kanada
85.5
45.1
14
Lea Lemare
Francja
89.0
44.1
15
Svenja Wuerth
Niemcy
84.0
43.7
 
Anna Haefele
Niemcy
83.0
43.7
17
Ayumi Watase
Japonia
84.5
42.4
18
Wendy Vuik
Holandia
86.0
40.5
19
Irina Avvakumova
Rosja
86.5
40.4
20
Eva Logar
Słowenia
81.5
40.2
21
Katja Pozun
Słowenia
80.0
39.3
22
Coline Mattel
Francja
80.5
38.5
23
Atsuko Tanaka
Kanada
81.5
36.8
24
Ursa Bogataj
Słowenia
83.5
36.3
25
Lisa Demetz
Włochy
82.5
36.0
26
Julia Kykkänen
Finlandia
81.0
35.5
27
Roberta D'Agostina
Włochy
78.5
35.4
28
Yurina Yamada
Japonia
85.5
34.9
29
Carina Vogt
Niemcy
83.5
34.6
30
Bigna Windmueller
Szwajcaria
78.5
33.0
31
Anja Tepes
Słowenia
78.5
32.9
32
Spela Rogelj
Słowenia
78.0
31.4
33
Taylor Henrich
Kanada
80.5
30.8
34
Line Jahr
Norwegia
78.5
30.7
35
Anette Sagen
Norwegia
76.0
30.3
36
Elena Runggaldier
Włochy
80.5
29.8
37
Yoshiko Kasai
Japonia
79.0
27.0
38
Anastasiya Gladysheva
Rosja
74.5
25.9
39
Vladena Pustkova
Czechy
74.5
24.4
40
Kaori Iwabuchi
Japonia
76.0
23.8
41
Synne Steen Hansen
Norwegia
76.5
20.0
42
Veronika Zobel
Niemcy
70.0
18.7
43
Michaela Dolezelova
Czechy
75.5
17.5
44
Lara Thomae
Holandia
69.5
15.5
45
Tanja Kaverinen
Finlandia
69.0
14.6
46
Abby Hughes
USA
72.5
14.3
47
Anais Geoffray
Francja
66.0
7.4
48
Natalie Dejmkova
Czechy
62.0
0.0
 
Adelya Rashitova
Rosja
59.0
0.0
50
Anastasiya Veschekova
Rosja
DNS
DNS
51
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Alexandra Pretorius
Kanada
91.0
56.6
 
Sara Takanashi
Japonia
90.0
56.6
3
Coline Mattel
Francja
92.0
56.1
 
Maja Vtic
Słowenia
94.5
56.1
5
Jessica Jerome
USA
93.0
55.4
6
Kaori Iwabuchi
Japonia
92.5
53.8
7
Alissa Johnson
USA
91.5
52.5
8
Svenja Wuerth
Niemcy
92.0
52.4
9
Evelyn Insam
Włochy
91.0
52.2
10
Yuki Ito
Japonia
91.5
51.3
11
Julia Clair
Francja
90.0
51.2
12
Irina Avvakumova
Rosja
89.5
51.0
13
Katharina Althaus
Niemcy
89.0
50.7
14
Katja Pozun
Słowenia
84.5
50.1
15
Anette Sagen
Norwegia
83.5
45.4
16
Spela Rogelj
Słowenia
87.5
44.8
17
Wendy Vuik
Holandia
87.0
44.7
18
Ulrike Graessler
Niemcy
79.5
44.2
 
Bigna Windmueller
Szwajcaria
83.5
44.2
20
Yurina Yamada
Japonia
87.0
43.5
21
Lisa Demetz
Włochy
85.5
43.1
22
Lea Lemare
Francja
85.5
42.7
23
Ayumi Watase
Japonia
85.0
41.9
24
Eva Logar
Słowenia
81.5
41.3
25
Atsuko Tanaka
Kanada
84.0
41.0
26
Elena Runggaldier
Włochy
82.5
40.7
27
Anna Haefele
Niemcy
85.5
40.6
28
Carina Vogt
Niemcy
84.0
39.2
 
Roberta D'Agostina
Włochy
79.0
39.2
30
Line Jahr
Norwegia
84.5
38.4
31
Anja Tepes
Słowenia
79.5
37.6
32
Abby Hughes
USA
80.0
37.5
33
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
81.5
35.6
34
Julia Kykkänen
Finlandia
83.0
35.1
35
Taylor Henrich
Kanada
79.0
34.4
36
Vladena Pustkova
Czechy
77.5
33.4
37
Ursa Bogataj
Słowenia
80.0
30.4
38
Veronika Zobel
Niemcy
75.5
29.7
39
Anais Geoffray
Francja
76.0
26.1
40
Michaela Dolezelova
Czechy
75.0
25.6
41
Synne Steen Hansen
Norwegia
77.5
24.9
42
Anastasiya Gladysheva
Rosja
71.5
23.9
43
Yoshiko Kasai
Japonia
71.0
18.6
44
Tanja Kaverinen
Finlandia
69.0
18.1
45
Lara Thomae
Holandia
67.5
13.6
46
Natalie Dejmkova
Czechy
65.0
8.0
47
Adelya Rashitova
Rosja
54.0
0.0
48
Daniela Iraschko
Austria
DNS
DNS
49
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
DNS
DNS
50
Anastasiya Veschekova
Rosja
DNS
DNS
51
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Maarten
Igrzyska robią, swoje, przeczytałem że trening wygrał Pistorius.
(14.08.2012, 14:27)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP kobiet: Iraschko, Takanashi i Pretorius wygrywają treningi
LGP kobiet: Iraschko, Takanashi i Pretorius wygrywają treningi

LGP kobiet: Iraschko, Takanashi i Pretorius wygrywają treningi

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich