Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

69 skoczków pojawiło się na liście startowej treningów i kwalifikacji w Wiśle. Wśród nich mamy aż 12 Polaków.

W kwalifikacjach nie będą musieli walczyć dwaj nasi skoczkowie - Kamil Stoch i Piotr Żyła, są bowiem w najlepszej obecnej w Polsce dziesiątce zakończonego sezonu zimowego. Oprócz nich ten komfort będą mieli Anders Bardal, Richard Freitag, Robert Kranjec, Simon Ammann, Peter Prevc, Vegard Haukoe Sklett, Rune Velta i Anssi Koivuranta.

Oprócz dwóch wymienionych naszych skoczków, o punkty będą walczyć Maciej Kot, Aleksander Zniszczoł, Krzysztof Miętus, Klemens Murańka oraz z kwoty narodowej Dawid Kubacki, Bartłomiej Kłusek, Rafał Śliż, Marcin Bachleda, Andrzej Zapotoczny i Krzysztof Biegun.

Początek treningów już o 15.00.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
K. Biegun
Polska
2
A. Zapotoczny
Polska
3
M. Bachleda
Polska
4
R. Śliż
Polska
5
B. Kłusek
Polska
6
D. Kubacki
Polska
7
A. Mabboux
Francja
8
N. Karpenko
Kazachstan
9
K. Sakuyama
Japonia
10
D. Queck
Niemcy
11
M. Zhaparov
Kazachstan
12
B. Sedlak
Czechy
13
P. Chaadaev
Rosja
14
Y. Levkin
Kazachstan
15
A. Sardyko
Rosja
16
A. Korolev
Kazachstan
17
K. Ito
Japonia
18
A. Johnson
USA
19
T. Naglic
Słowenia
20
A. Hajek
Czechy
21
M. Pungertar
Słowenia
22
D. Wenig
Niemcy
23
V. Larinto
Finlandia
24
P. Frenette
USA
25
I. Hazetdinov
Rosja
26
R. Hrgota
Słowenia
27
L. Mueller
Austria
28
M. Cikl
Czechy
29
M. Boyd-Clowes
Kanada
30
E. Chedal
Francja
31
N. Mayer
Francja
32
A. Kalinitschenko
Rosja
33
O. Muotka
Finlandia
34
S. Tochimoto
Japonia
35
K. Murańka
Polska
36
D. Judez
Słowenia
37
V. Descombes Sevoie
Francja
38
J. Matura
Czechy
39
J. Kobayashi
Japonia
40
N. Kasai
Japonia
41
K. Miętus
Polska
42
Y. Watase
Japonia
43
A. Zniszczoł
Polska
44
V. Zografski
Bułgaria
45
M. Hayboeck
Austria
46
A. Morassi
Włochy
47
A. Stjernen
Norwegia
48
M. Kot
Polska
49
S. Colloredo
Włochy
50
B. Romören
Norwegia
51
J. Happonen
Finlandia
52
W. Loitzl
Austria
53
T. Hilde
Norwegia
54
M. Mechler
Niemcy
55
A. Fannemel
Norwegia
56
J. Tepes
Słowenia
57
D. Zauner
Austria
58
A. Wank
Niemcy
59
M. Neumayer
Niemcy
60
P. Żyła
Polska
61
A. Koivuranta
Finlandia
62
R. Velta
Norwegia
63
V. Sklett
Norwegia
64
P. Prevc
Słowenia
65
S. Ammann
Szwajcaria
66
R. Kranjec
Słowenia
67
R. Freitag
Niemcy
68
K. Stoch
Polska
69
A. Bardal
Norwegia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Pawmak
2 Gruzinów było w tym roku zgłoszonych do MŚ juniorów, ale nie skakali ostatecznie. Poza nimi jeszcze 1 jest w bazie FIS. Nie wiadomo, jakie plany mają.

Ciekawe, że skaczą w kolejności wg klasyfikacji PŚ, a nie zeszłorocznego LGP, skoro teraz nawet w lotach skaczą wg klasyfikacji lotów.
(19.07.2012, 21:55)
dav
Co się dzieje ze skokami w Gruzji macie jakieś info???
(19.07.2012, 11:40)
nickelback
i love Kazachstan!
(19.07.2012, 11:36)
aaa
Do boju Śliż
(19.07.2012, 11:25)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP: 69 skoczków na liście startowej
LGP: 69 skoczków na liście startowej

LGP: 69 skoczków na liście startowej

Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich